Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Забележително е колко рано ставаш!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано13.06.09 11:13



И, как да ти кажа, Наде, учудващо, но аз вече 11 години копая в полето на счетоводството, и не мога да кажа, че съм перфектния счетоводител... улавям се на моменти колко много не знам

неотдавна в професионалния клуб Полуидиотчето ми обърна внимание на текст от ЗДДС, например, който съм забравила - нашата професия е едно непрекъснато четене и подготвяне, казуси, закони, наредбички, правилничета и т.н. летателния уред с осемнадесет букви Неотдавна бях на курс за експерт - счетоводители - ами, да ти кажа, почувствах се като студентче 3-ти курс... докато вървяха материалните стандарти - как и да е, даже взимах участие в лекциите, обаче,като почнаха МСС 27, 38 и т.н. хеджиране на финансови инструменти, кол и пут опции и т.н. взех да изпитвам самосъжаление... и желание да съм в Бразилия с коктейлче с чадърче та, по закон, за да станеш съставител на ГФО ти трябват 2 години стаж при магистърска степен по счетоводство или в данъчните ревизи и проверки, три години стаж при магистърска степен финанси и стаж, или пет при общо икономическо образование, а при осем стаж и с друго висше можеш да станеш съставител - в смисъл ИМАШ ПРАВО. Друг е въпроса за тия две години какво ще научиш и как ще го съставиш този баланс... щото, програмите вадят някакви цифри, ама дали са верни... а пък, за счетоводния софтуер не ми се отваря приказка...



Тема Re: скептично!нови [re: _parvaty_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано13.06.09 12:55



Не ми се вярва всичко това да има ефект! Кирливият си е кирлив! Не е то само от маратонките, ако беше така, ти щеше да го забележиш. Има хора, на които критериите за хигиена са някак по-други. Мърляв, миризлив, но със самочувствието на чистичък и спретнат...

На него не му пука, изобщо не си дава сметка какъв е скункс и колко гадно е това. За съжаление, няма оправия с такива, убедена съм!



Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: _parvaty_]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.06.09 13:03



и аз знам, че доста неща не знам дет се вика. Само практиката учи. Просто обяснявах, най-вече на Лира, че тоя 2(5) годишен стаж трябва да го имаш. И е нормално заплащането ти да е като на чирак.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Правилният външен вид в офисанови [re: _parvaty_]  
Автор Knight v 4_OO (Щастлив)
Публикувано13.06.09 21:42







Мечтая-Живея-Успях!

Тема На "Шереметиево-2" седя и търпеливонови [re: _parvaty_]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано14.06.09 00:27



чакам вече шести час.

По едно време се появиха някакви... В черни дрехи, с някакви такета на главите, с дълги сплъстени коси, брадясали, смърдят...

Попитах един руснак: Кви са тия, ве, друже?

От някаква юдаистка секта били - не се къпели, за да не изтрият Божието послание.



Тема Re: Правилният външен вид в офисанови [re: Knight v 4_OO]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано14.06.09 00:39







Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано14.06.09 11:02



бе то хубаво,ама я ме убеди как някой може да съществува с 400-500 лева заплата...за по-малко даже не коментирам!

и като искаш да си задържиш някой ,ще се грижиш за него!...ама не като го черпиш кафе или му купиш баничка!



иначе човекът просто се озлобява срещу теб!


The Joy of Life

Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.06.09 11:14



Това е положението. Начинаещите юристи с какви пари мислиш почват? И е справедливо да е така. От университета излизат напълно неподготвен практически. Знаеш какво е дебит и кредит, решавал си на изпити някакви измислени казуси и до там. Тя писа Парвати, че въпросния и работа практически не върши, учат го. Е, за какво пари става на въпрос? Това, което е изработил - по 15 операции на ден, се равнява на половин час нискоквалифициран труд на ден. Ся извинявай, ама това го прави стнът ми, който е на 15 год.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано14.06.09 11:19



ами значи се очертава текучество по подобни работни места...елементарно!


The Joy of Life

Тема Re: Забележително е колко рано ставаш!нови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.06.09 11:24



Никакво текучество не се очаква. Нали ти писах по-горе - без заветните 2(5) години стаж кат редови счетоводител, нямаш право да съставяш ГФО (бившата длъжност Главен счетоводител), а големите пари са там.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.