Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Защото, аз писах и по-горе, обаче,нови [re: Koм]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано12.06.09 23:18



явно и ти като Лира не си чел всичко - първо, в нашия занаят е така - новобранците са малко платени, защото трупат стаж. Който и да е сайт за работа ако отвориш, ще се увериш в думите ми. Виж, главен счетоводител се плаща скъпо, затова чиракуването е тегаво

обаче, отдалечаваме се от темата... въпроса е защо не прави каквото трябва, а не защо му плащат... сметнала съм днес, че се ядосах от мненията колко малко му плащаме - ами, въвел е 302 документа за целия месец. Което прави по 15 документа на ден... е, колко са 15 документа дневно, бе, хора? и, каква е отговорността му за това въвеждане? Нито си слага подписа, нито ще плаща глобата, ако не е вярно това, дето го е написал (в случай, че аз не съм го проверила!)... та, всичко е съответно, няма страшно



Тема Re: абе за по-малко от 600 мангинови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 23:22



като за наши условия-хората трябва да са луди да започват на някой работа!
еле па мъж- пази боже...майко мила, ма верно ли има мъже с подобни заплати...жива да не бях!

мъжът ми дето се преквалифицира от висше на заварчик))...като започна през 2002г. тогава вземаше стартово 550 лева

...ся го докарва вече явно като главен счетоводител- нали казваш - около 1500....осигуровка на 950 лева.
знам че не е за хвалба..../за частното не споменавам/...ама бива ли така ве?...тц, тц, тц))

не си виновна ти...знам я системата, ама пък момъка може пък и баш да си ги заслужава...щом до сега с майка си пазарува!...това ме уби ти казвам


The Joy of Life

Тема Re: а па като чуя за мъж счетинови [re: _parvaty_]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано12.06.09 23:25



да ми подпира бюрце))...направо мед ми капе))



а па тоя и едричък даже...да го таковам и у мъжът!

прави сте- за него чанч и ниска заплата


The Joy of Life

Тема Re: РЕШЕНИЕТО :нови [re: _parvaty_]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано12.06.09 23:34



Докладваш ... това добре



Обаче има малък проблем с източника на миризмата ... Не ще да е от маратонките.
Явно момъка има гъбички по краката и обувките, дори и да не запарват колкото маратонките - пак ще се вмиришат ако не се излекува.

Добрата новина е, че има мазила и спрейове колкото искаш. Дай му заръка да проучи въпроса и да рапортува какви мерки е взел.



Тема Ами, и при счетоводителите като навсякъде,нови [re: LlRA..]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано13.06.09 00:06



мъжете се котират повече... принципно, мъжете са по-добре платени, дори в наши дни, и в нашия бранш, пък и, винаги са били, всъщност... и, на мъжете гледат така, сякаш се очаква да са по-умни и т.н.... не ми се отваря темата за еманципацията, но не смятам, че е честно да има полова дискриминация... обаче, има я

това е положението. Принципно няма нищо лошо в това един мъж да е счетоводител...



Тема Re: Ами, и при счетоводителите като навсякъде,нови [re: _parvaty_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано13.06.09 00:40



Права си, че мъжете са по-добре платени, но го има и другото, че от мъжете се иска, очаква да получават по-добър доход от жените, та двете неща се допълват и предизвикват. И самите жени очакват мъжете да получават повече , както и мъжкото самочувствие се влияе от съпоставката. емнаципацията в краен вид, май е невъзможна. Само до изкривени граници.





Тема Re: Ами, и при счетоводителите като навсякъде,нови [re: _parvaty_]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано13.06.09 01:18



Ухаааа, къф кеф!! В моя бранш няма полово разделение, само твърди тарифи

Баш кат на Околовръстното или Македония



Тема Синдромнови [re: _parvaty_]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано13.06.09 02:35



"на евтините китайски обувки". Сега ще видиш, що е мирис



За съжаление, момчето други не може да си позволи



Тема Re: Ами, и при счетоводителите като навсякъде,нови [re: _parvaty_]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.06.09 06:36



Лирката не иска явно да зацепи, че при нас не е като в строителството. И за да имаш право да съставяш ГФО, т. е., да си добре платен, трябва да имаш май поне 5 год. стаж като счетоводител.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: абе за по-малко от 600 мангинови [re: LlRA..]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано13.06.09 06:59



Ако не почне за 500, няма да има шанс да стигне до 1500-2000. Ако ги нямаш заветните 2 години за завършилите специалност "Счетоводство и контрол" и 5 години за другите икономически специалности, просто не вървиш. Та няма значение, мъж или жена - требе да търка бюрото.
Другия шанс е - да се цани общак някъде за 25 - 30 кинта надница, ма да го водят по документи 'счетоводител'.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.