Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какво ще направите, аконови  
Автор Airy (Au)
Публикувано10.06.09 17:19



се окаже, че съпруга ви е стерилен с толкова лоши изследвания, че не е възможно да има резултатно лечение, и по всяка вероятност дори инвитро с асистиране на оплождането (т.нар. ISCI) няма да помогне?


Ще го напуснете, или ще останете с него, съзнавайки, че сама се обричате на безплодие също?


Знам, че е личен избор. Искам да си съставя мнение за обществените нагласи и за начина, по който мислят повечето хора. Да се чуе и да се каже, и да се сдъвче.



Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: Airy]  
Автор Lotty (заблудена)
Публикувано10.06.09 17:23



Ще осиновя дете



Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: Airy]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано10.06.09 17:26



Аз лично бих останала с човекът...до момента , докато срещна друг- ако имам потребност ))...при всички случаи мисля обаче , че към раздяла ,която би била въпрос на време би ми клоняло някак си.
По осиновявания не си падам




The Joy of Life

Редактирано от LlRA.. на 10.06.09 17:34.



Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: LlRA..]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано10.06.09 17:34



Ебати егоизма!

Ей затва си се омъжвала и развеждала 10 пъти.
Егоист на ента.








Тема Интересно е друго - ...нови [re: Airy]  
Автор Aли Бaбa (член)
Публикувано10.06.09 17:42



...какво би направил един мъж в подобна ситуация, да не може да има деца, а жена му да иска дете? Ами не ако не може, а просто той не иска дете, а тя иска?

Мале, колко варианти има.....





Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: Airy]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано10.06.09 17:42



Аз по тези въпроси не съм много в течение, но не е ли възможно изкуствено оплождане от донор? Бих се спряла на такъв вариант, детето ще си го износя и родя лично аз

и ще си го имаме.

Защото евентуално осиновяване кой знае колко години ще се влачи, плюс това ще превъзбуди разни клюкари и ще ми внесе усложнения. Хайде пък и майка ми би ревнала, че се загубват хубавите ми гени и няма на кого да предам таланта, ума и хубостта си.



Тема Re: а ако съпругът?нови [re: wasted_youth]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано10.06.09 17:49



не иска да гледа дете от чужд донор?

или викаш...трябва да се съгласи,нЕма не искам...след като не става за биологичен баща поне)))



The Joy of Life

Редактирано от LlRA.. на 10.06.09 17:50.



Тема Re:нови [re: Losty]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано10.06.09 17:51



не 10 пъти, а само 2



Майната и той е с 2 развода...баш сме се намерили


The Joy of Life

Тема Re: Интересно е друго - ...нови [re: Aли Бaбa]  
Автор LlRA.. (luminizer)
Публикувано10.06.09 17:52



Това, наистина е интересно...какво би сторил мъжът...ми казвайте де))


The Joy of Life

Тема Не казвам за да не ме биятнови [re: LlRA..]  
Автор Aли Бaбa (член)
Публикувано10.06.09 17:52








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.