Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Старах сенови [re: Airy]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.06.09 20:47



да чета без да прескачам мнения, разбрах, че всички знаем как се правят бебета и как на Еньовден булките отиват да преспят сами на поляната с билките и т.н. Обаче не мога да си отговоря на един въпрос - когато се женим/омъжваме, когато си избираме партньор, само като осеменител или инкубатор го приемаме?



Тема И ти си изперкала!нови [re: Eva B.]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано10.06.09 20:53



Темата е по-скоро към мъжете.

И мъжът няма да гледа на него като на "детето на жена ми".


Луда си!!!



Тема Не съм сигурен, ама не беше ли Спасов ден?нови [re: Finch!]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано10.06.09 21:03



През нощта на Спасовден било разрешено на бездетните булки да излязат извън селото, в някоя пещера, местонахождението на която се знаело от всички, особено от мъжете, и най-вече от овчарите. С пита ,кокошка /в никакъв случай не и сурова/, вино, булката оставала в пещерата до изгрев. Който и мъж да минел от там, бил добре дошъл.След хапване, пийване, следвало задължително мълчание при "осамотяването" А собственият мъж нямал право да пита какво се е случвало в пещерата. Рано призори, трябвало на бегом да се прибере в селото, без да се обръща назад. Каквото и да се случело от тук насетне /например след девет месеца да се роди дете в семейството/, никой нямал право да упреква булката. Единственото позволено нещо било да и кажат: Те ти, булка, Спасовден! И легендите говорят, че рядко се случвало след девет месеца, булка, престояла в пещерата да не роди.....



Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: Airy]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (непознат )
Публикувано10.06.09 21:03



Та и аз да вметна.
Не ми се простира, че темата е безкрайна (както доста от Вас споменаха)
с всички вариации от характери, чувства, култура, ЕГО,
имотно състояние, влияние на роднини и т.н.
А относно донорите, има забавна новелка от Тинто Брас.
Една от "Corti Circuiti Erotici". Не помня точно името, Peppe или SCTMV трябва да е. Забавна е.



Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: милeйди]  
Автор Adaili (непознат)
Публикувано10.06.09 21:05



е, айде сега - глух, кьорав, още по-малко Сиганин..., не мисля , че такива ги ползват за донори, де да знам ама така си мисля... И каква е гаранцията, че тоя дето ще ползваш за осеменител и го познаваш ще е най-доброто, което искаш
А ако знаеш кой е биологичния баща, това не усложнява ли отношенията, отделно донора -ако знае за деето - няма ли д асе появи един ден и да предяви претенции, или пък ако не знае - нее ли нечестно спряо него.... абе сложно е..



Тема Колкото до въпроса ти:нови [re: Finch!]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано10.06.09 21:11



...когато се женим/омъжваме, когато си избираме партньор, само като осеменител или инкубатор го приемаме?



Там е работата, я!!! Години вече приказваме тук...


Има хора (и мъже и жени), които се женят само заради репродуктивни инстинкти. Като се роди детето - нещо им става, зарязват половинката си и най-често се свиват в полата на мама.

Много такива случаи са описвани вече в този клуб.





Тема За донори използват студентинови [re: Adaili]  
Автор A$$A$$lN (пристрастен)
Публикувано10.06.09 21:14



Одобрява ги комисия, прегледи, изследвания...

Милейдито приказва колкото да не заспи!



Тема Re: За донори използват студентинови [re: A$$A$$lN]  
Автор Adaili (непознат)
Публикувано10.06.09 21:16



Така, така..





Тема Re: Какво ще направите, аконови [re: Airy]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано10.06.09 21:37



Може да се помисли за оплождане ин витро с анонимен донор на сперма. Те банките за сперма за това ги правят. Това в случай, че мъжът приеме. Другият вариант е осиновяване. Така или иначе ситуацията е трудна, но ако и двамата искат едно и също нещо, компромис може да се намери. Това е доста личен избор. Каквото и да си говорим тук, такава ситуация не е лесна за решаване.

Terror incognita


Тема Прав синови [re: A$$A$$lN]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано10.06.09 21:39



Обърках ги малко като празници и традиции, признавам си


Ама и в този има сами жени, ходят и събират билки за здраве и плодородие, както и още нещо интересно и по темата - да се обере чуждото плодородие или добитък ...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.