Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор Won witch ((ex lost witch))
Публикувано10.06.09 21:19



Малко преди да роди се разделиха.

Всъщност аз тогава разбрах, че детето не е от него. През цялото време на бременността й смятах че е от мъжа й и много се радвах за тях.

И най-странното за мен в ситуацията беше, освен разни други комплицирани моменти, че тя - познатата ми - обвини мъжа си в осветлителния разговор, че е пожелал да се разделят





Тема Re: Питам колежкитенови [re: Won witch]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.06.09 21:23



Интересно - за какво точно го обвини?
Доколкото разбирам - тя му е казала - "детето не е от теб", а той и е казал "чао". Още по-интересно е - как е уреден въпроса с бащинството и издръжката.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано10.06.09 21:29



С моята праволинейност, няма начин да се вкарам в паралелна връзка! Аз с една едва се оправям, представям си втора!
Имала съм безперспективни връзки, но дали това ще е наличието на друга жена на хоризонта, липсата на потенциал у младежа или просто сърбане на таратора, причината едва ли чак толкова важна, за да го причисля в графата неставащ за татко на бебе.



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор Won witch ((ex lost witch))
Публикувано10.06.09 21:30



Тя пред мен го обвини с думи, които вече не си спомням, но идеята беше, че е консервативен и какво от това, че не е негово, до е само дете и не е виновно и т.н.
Тя не му е казала, че детето не е от него. Всъщност той не може да има деца, та още от първия миг е знаел, че не е от него.
Но не знам как е уреден въпроса с бащинството, заото не съм я виждала скоро а пък тогава не съм се сетила да я питам за това. Колкото до издържката, тя не желаеше да получава пари от него и се опитваше да измисли вариант за справяне сама.



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Won witch]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.06.09 21:44



Аз пък се чудя - защо тя не се е омъжила за някой, който има деца, вместо да ражда свои. Какво толкова - децата са си деца, нали?

Отдавна не съм употребявал думата "курва" в този клуб - направо се бях притеснил за репутацията си, но сега ми струва подходящ случай.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор Won witch ((ex lost witch))
Публикувано10.06.09 21:48



Ееее, те имаха осиновено дете. Така че ... хм ...това брои ли се? Грижеше се прекрасно за него, и го обичаше и страдаше, че има вероятност да не остане при нея.

Не е толкова просто сигурно. Навярно и тя си е имала емоциите, не знам дали е подходяо определение за нея, но .... това е един вариант - отговор на първия ти въпрос.
Мен ме вълнува повече какво ще отговорят дамите на втория



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Won witch]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано10.06.09 21:55



Абе, сигурно си права, ама аз имам репутация да защитавам.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор Won witch ((ex lost witch))
Публикувано10.06.09 21:59



Кого да защитаваш, нещо ми се изплъзна


мъжа й ли? аз пък не я оправдавам - обяснявам ситуацията само. и защото по природа съм добра , търся доброто у човека



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано10.06.09 22:05



Отдавна не съм употребявал думата "курва" в този клуб - направо се бях притеснил за репутацията си, но сега ми струва подходящ случай.

Що пък курва? КажИ й крава направо





Тема Re: Питам колежкитенови [re: mirror_]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.06.09 22:13



Кравата се предполага да ходи при един бик.При онаа няма такава гаранция



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.