Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Питам колежкитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.06.09 10:56



Забременяване в такава сложна ситуация не ми е идвало до главата, но си мисля, че ще постъпя като "келеш": Изпявам си всичко на мъжа, включая и нежеланието да правя аборт и заедно вземаме решение дали той ще се ангажира с отглеждане на дете, което може и да не е негово /или направо не е негово/ или ще свири отбой. По-непростимо ми се вижда да го оставя да живее със заблудата, че сам го е правил, ама всъщност осмаче се родило или тем подобни кретении за вързване на гащите. А някой ден при един случаен кръвен тест лъганото и мазаното да излезе наяве.

По т. 2 - преднамерено забременяване от любовник - никогиж!



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано09.06.09 12:02



А някой ден при един случаен кръвен тест лъганото и мазаното да излезе наяве.

случайни кръвни тестове нема



en arche en ho logos

Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор somebody (тя)
Публикувано09.06.09 12:20



За да имам любовник трябва да имам любов с него, връзката да е желана и от двамата и да не е случаен, та:
1. Обсъждам с него бременността и общите ни планове. Осъществяваме ги и си раждаме детето.
2. Децата се зачеват и раждат в любов (мое мнение). За да поискаме дете (тук говоря и двамата, защото това не е едностранен процес), значи се обичаме и заедно планираме общо си бъдеще. Приключваме минали връзки, бракове и започваме на чисто заедно. После детето живот и здраве.



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано09.06.09 12:47



Има, има. Я си представи операция, или нещастен случай? И таткото се втурне да дава кръв, и опаалааа, ма хък, мъък..туй дьети май не е ваше...

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Питам колежкитенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.06.09 13:07



Те сега нали измислиха ново дваесе-че можело и да не съвпадат кръвните групи



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Питам колежкитенови [re: Koм]  
Автор spamer (off topic)
Публикувано09.06.09 13:12



В отговор на:

Имате си любовник. Забременявате непланирано. Какво правите?



А - "раждаме и си го гледаме сами при евентуално нежелание за съжителство" Б - абортираме
В отговор на:

Имате си любовник. Какво ще ви накара да забременеете от него?



Качествата му като генетичен материал.



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.06.09 13:32



Спешна медицинска помощ, кръвопреливане от родител на деца, търсене на донор за трансплантация на орган и т. н. Всичко се случва, без непременно да е организирано от подозрение.

Но пък ограничените ти посоки на коментар върху моите постинги не ме изненадват. Друг е въпросът, че са отегчителни и се излагаш пред когото не трябва с тях.





Тема Re: Питам колежкитенови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано09.06.09 13:52



Земи прочети малко за кръвните групи - дали и в кои случаи могат да се индикация за бащинство, щот явно познанията ти върху по тема са от сп. Жената днес, бр.11/78г.

Мнооого ти благодаря за загрижеността, която проявяваш. Ако се излагам, излагам себе си. Твоя образ на жената-мечта, вярна до смърт и неизневеряваща, ще си го съхраня в съкровищницата от светли спомени



en arche en ho logos

Тема Re: Питам колежкитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.06.09 14:00



Не си съхранявай карикатурни образи, освен ако много ти се иска да си играеш с вуду-топлийки.



И няма нужда да ми обясняваш колко съм неграмотна уж, за да замажеш злонамерен коментар към мнението ми по темата. Макар че ти се налага да си измислиш оправдание, знам. Изтъркан похват.



Тема Re: Питам колежкитенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.06.09 14:00



Тъй,тъй.И аз навремето се чудих как може щерката да е нулева отрицателна,при положение че аз съм а-положителна


Докторите обаче се оказаха достатъчно убедителни и не пропуснаха да споменат напредъка в медицина и закостенелите ни разбирания на нас-раята по темата

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.