Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема задушница - в памет на отишлата ми младостнови  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 08:32



бе, човърка ме в последно време един все по-разпространяващ се казус из соцялната действителност: другаруването м/у неошкембил се душевно 20+ младеж и узряла 30, че дори 40+ какичка. едно време, когато попадах у тая категория /на младежа, не на какичката/, понеже ми се случИха да изживея неколко такива казуса, си мислех, че щот тва зарад презумпцията за постоянно стърчаща пишка другарките с такъв възторг им е вкусно /тва защо те са вкусни е друг въпрос, който не е обект на настоящото изследване/. обаче, ся кат минА време, кат почнаха да ми растат косми от ньоса, като ме обзе духовната затлъстялост, от обективната позиция на страничен наблюдател кат можах да погледна, си викам, че кат се знам какъв съм недодяланик, едва ли ловката пишка и мачовските ми неепилирани гърди са били нещата, коита са ме правели конкурентен на традиционните партньори. и стигнАх до извода, че вероятно необръгналото младежко дръзновение като антипод на самодоволния скептицизъм /в най-добрия случай; щото даже в повечето случаи скептицизмът е недоволстващ, което си е чиста проба мрънкячество/ се явява решаващ във въпросните ситуации. ся... верно, че има и случаи, в които леличките почти като на жиголо гледат на по-младата придобивка, верно и че доста често по-скоро нестандартността на връзката сама по себе си се явява достатъчно силна захранка за съществуването й, обаче ми се струва, че точно тая причина дет споделих по-горе прави съществуването на такива двойки да изглижда резонно и - много често - красиво. м?



Тема О, според меннови [re: ъpл]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.09 08:38



има още 1 причина, която поне в моя случай беше определяща и за мен, и за каката:
Връзката е само секс, няма да прерасне в нещо повече от секс и следователно няма защо да се напъваме отвъд въпроса "ще се чукаме ли тази вечер".



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Редактирано от Koм на 06.06.09 09:34.



Тема Re: О, според меннови [re: Koм]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 08:42





... макар, че неколко случая съм виждАл, които никак не са само до секс да опират работите. пък и от личния си опит смея да съхранявам подобни... илюзии



Тема Re: задушница - в памет на отишлата ми младостнови [re: ъpл]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.06.09 08:45







Тема Re: О, според меннови [re: ъpл]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.09 08:51



Мислиш ли, че сте имали "сериозни различия в моралните и религиозни ценности" и това е довело до логичен "развод"?
Или по-просто казано - ако тя е искала просто да те чука, а ти си искал освен това да ти пере чорапите, да ти реже салата и да ти вари шкембе-чорба - тя - логично те е зарязала?

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: задушница - в памет на отишлата ми младостнови [re: Aлиca.]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 08:53



obvios

is an



Тема Re: О, според меннови [re: Koм]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 09:00



омеша ме

! всъщност в три такива филма съм се снимАл. единия си го сметам за една от двете ми любови и ся - от позицията на отминалото време - разбирам, че мацката всъщност просто се е забавлявала с мене /обаче, подчертавам - на зарад неквото си там ебане/ и нивгаш не съм бил дори близо до това да си я зема от мъжо й. в другите два случая аз си измъкнАх по терлици и пак мисла, че секса не е бил решаващ /всъщност в единия даже и немаше секс, само кат пубери се лигавехме/



Тема Хмммм,нови [re: ъpл]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.09 09:09



абе - да ме прощаваш, ама 3 пъти си е рецидив - сигурен ли, че нямаш просто (не)осъзнат нещо–като–Едипов комплекс?
В такъв случай мога да ти кажа, защо вече не ти минава номера - защото каките ТИ са минали критическата и инстинкта за грижа по децата вече им е попреминал...


С други думи - вече не им се дондуркат малчугани...

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Хмммм,нови [re: Koм]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 09:14



изрично се изфукАх, че в две от въпросните ситуации аз бех тоя дето се изнизА. а от едиповия комплекс - и друг път сам го казвАл - единствено желанието да удуша баща ми е идвало. ма... ти явно немаш афинитет и усет към подобни връзки - щом комплекс търсиш там, с такава грозна дума като рецидив ги наричаш

Редактирано от ъpл на 06.06.09 09:15.



Тема Re: Хмммм,нови [re: ъpл]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.09 09:24



Ами - нали знаеш актьорите като ги вкарат в някой среотип... примерно Стефан Данаилов за повечето хора от поколението на родителите ми си е "Сергей", Георги Чапкънов (така ли се казваше) - си е "Велински" и т.н. - та и ти въртиш-сучеш, пък се вмъкнеш в някаква позната роля.



Май нещо съм объркал името на комплекса - ще ме извиняваш - става въпрос за това дали не си падаш просто по какички.
Но - не се притеснявай - мисля, че си близо до моята възраст, т.е. имаш още 10-на години, когато мъжете ни удря критическата, купуваме си Порше-кабриолет или Шеви Корвет и си хващаме гадже на възрастта на малките ни деца. Искам да кажа, че се вижда края на мъките ти и ще почнеш да влизаш в друга роля - също като Стефан Данаилов, който стана мафиот.


________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.