Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема в резюменови [re: ъpл]  
Автор ъpл ()
Публикувано07.06.09 10:15



нито един момък не изрази съгласие с хипотезата ми, което отново ме довежда до добрата стара дилема, хамлетовия ми казус, въпроса за живота, вселената и сичко останало - аз ли съм ненормален или останалата част човечеството



повечето от другарките явно също... предпочитат коравия пенис пред извисената душа. или пък некои даже с погнуса гледат на подобен род забавления. единствено идьотката и донекъде сан показаха разбиране и затова им желая нови приключения и ... щръкнали пишки да берат. огледалцето-могледалцето също срамежливо дигнА ръка, но не ми показа ясно и категорично, че действително подготвена се е явила в час. лира можеше да сподели личен опит с едно "пишката, пишката!" или "душата, душата!", ама се направИ на важна, затова продължавам да оставам с впечатлението, че там е засегнат трети аспект на тея отношения: дуракостта и лесноушиваемостта на ярето





Тема Re: в резюменови [re: ъpл]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано07.06.09 10:28



Добре, ма, за кво тий сега тва знание ?! Дрът си на Библия вече, коя баба ше та иска с ...ъъъ...дръзновението ти барабар

Чи нали в настоящия момент, ако да ти е кака, треа да е на баре 50 години. Виж там засей още малко лющян, босилек и квот са сетиш, щото тва ше са ви веке допирните точки.
Иначе всеки намира квот търси и ич не ибава правила, условности и хорско одобрение ако да го намери. И стиа си пял ...ей, мноо хубао беше навремето



Тема Re: в резюменови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор ъpл ()
Публикувано07.06.09 10:34



ех, не ми работи утубето, ама тая песен ми е любима, щото я пехме с асасин прегърнати през рамената и с разчорлени перчеми на една тайна спявка, дето щехме уж да се биеме в началото





Тема Re: в резюменови [re: ъpл]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано07.06.09 10:36



Мязаш ми на Филип, затуй ти я простнах





...даеба кък мое сложат такаа проста, захаросана мечка на такаа култува песен

Редактирано от Bтacaxмe_я на 07.06.09 10:40.



Тема Re: в резюменови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор ъpл ()
Публикувано07.06.09 10:40



казАх ти, че утубето ми не работи и само по заглавието се ориентирах, ма

! а - сетИх се - филип трифонов, оркестър без име. по-добре да ти бех замязал на талянеца дето пушеше кент и кльопаше тик-так



Тема Re: в резюменови [re: ъpл]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано07.06.09 10:42



Не си такъв тарикат кат талянеца, баче. Смотан си и там тий чара





Тема Re: в резюменови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор ъpл ()
Публикувано07.06.09 10:44



смотан ти е гъза - аз съм прагматичен кат тоя дет държеше кръчмата забравих-му-името





Тема Re: в резюменови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано07.06.09 10:45



Mое да не ти са вярва, ма тая песньовка(естествено не в тоа бозав аранжимент) ми е любима още от 5 годишна възраст. Тоя хит го помня под формата на винилова плоча дето въртях на дедовия грамофон. Ехх, младост, младост



en arche en ho logos

Тема Re: в резюменови [re: ъpл]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с кученце)
Публикувано07.06.09 10:45



Миташки, Бог да го прости



en arche en ho logos

Тема Re: в резюменови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано07.06.09 10:46



Мдаа, сега остана само ...дедовиа






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.