Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Равносметка.  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 13:30



Здравейте. Мразя неделите, мразя последната година.
Точно преди 1 година се разделихме. От тогава мина много, не мога да кажа че още я обичам, но се сещам често за нея.Проблема е че това е единствения човек на който съм вярвал безусловно, а ме предаде жестоко. Не говоря за изневяра, достатъчно умна е била да направи нещата така че да не разбера, говоря като отношение.От тогава не се чуваме, защото и на двамата ни е тежко.
През тази година излизах с адски много жени. Повечето искат връзка с мен, за съжаление ми се е натрупало и липсата на доверие каза своето. Още повече че голяма част от тях лъжеха за добро утро, на първа среща. Всичко това ме караше да не вярвам в нищо.
Преди месец се запознах с едно момиче на 20, тя ме на кара да треперя , да живна отново, но ... е на 20, аз съм на 29, нямаме много допирни точки, тя тепъръва иска да живее, само дискотеки и в главата и изобщо .... и в момента ми е доста тежко.
Незнам как е при вас, но не знам каво става с мен.Изпадам в крайни състояния, чудя се защо не мога да намеря баланса и човека.

Всичко това го намятах спонтанно, ако ви се струва доста объркано , не ме съдете.
НАдявам се да се включите.



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано31.05.09 13:47



Човекът за теб ще се появи, тогава когато най-малко очакваш!


Понякога е трудно, просто приеми, че си в такъв етап от живота си! Разликата във възрастта не е плашеща, ако има любов, няма значение колко по-малка е от теб. Важното е да има пасване, да се чувствате добре заедно!



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.05.09 13:54



Така ..
Държа да предупредя - не те нападам ! Само ще отбележа и нахвърлям ..

Проблема е че това е единствения човек на който съм вярвал безусловно, а ме предаде жестоко.

Тема дори бях пуснала за този вид манипулация. Ти си и вярвал, пък тя кво ?! Предала те .. Като чуя такова нещо, едва се устисквам да не изплюя - Е, кво като си вярвал ?! Заплата ли искаш за това ?! Доверието е дар .. Не е награда или възнаграждение. Вярвал си, защото така си поискал и .. си го правил. Дали ще даряваш доверие и занапред е твой избор. Не зависи от човека срещу теб. От човека срещу теб зависи само .. да приеме този дар. Защото безгрешни и нацяло искрени и голи хора няма. Лъжем за добро утро, лъжем на въпрос "Как си ?", лъжем по 100 пъти на ден. Малки, невинни, неосъзнати лъжи .. Някои лъжат и повече. Ти си този, дето ще избере да се помири и осъзнае това.








Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано31.05.09 14:06



Всички трудности идват от болката от предадената безусловна вяра.
Подсъзнателно тази болка ще ти пречи да се довериш отново.
Хубавото при теб е, че си намерил някой който те кара да трепериш.
Ако можеш – съхрани това.Дай време на 20 годишното момиче да разбере, че всичко което иска си ти.
Любовна лекува всичко и е по силна от всичко. Дано това, което си срещнал преди месец е любовта!



Тема Re: Равносметка. [re: pravil_nick]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.05.09 14:06



Мене пък ми е хикс що е то голяма,и що е малка лъжа



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Равносметка. [re: *Плaмeн*]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.05.09 14:11



Аре .. не ми съ праи па ти на честен.








Тема Re: Равносметка. [re: pravil_nick]  
Автор Mupa (непозната)
Публикувано31.05.09 14:12



Нещо много го опрости това доверие.
Доверието се гради с години и не се руши с една грешка.
Човекът каза – „единствения човек на който съм вярвал безусловно”.Значи тя го е заслужила това доверие.И повярвай ми- колкото по-безусловно е доверието-толкова повече боли.



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор cepиoзнoтo мoмичe (обожаваща пиано)
Публикувано31.05.09 14:12



разбирам те напълно.И аз три години бях влюбена в един мъж,който смятах за свестен но се оказа че ме е лъгал за себе си и че е престъпник.За да преодолея стреса за разлика от теб престанах да се виждам с мъже и започнах да работя над кариерата си.В днешно време мога да се похваля с добре свършена работа,но никакъв личен живот.



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано31.05.09 14:21



..........чакай де, че ти си още на 29 ,кво се предаваш, още колко предателства те чакат ....така че не бъди доверчив, и какво значи вяра ,та аз на себе си вяра нямам та на мъжа си ....трябва си много тъп ако разсъждаваш така ,сори



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Равносметка. [re: Mupa]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.05.09 14:21



Нека си вярва, бе .. Няма нищо лошо в доверието. Дори напротив - чудесно е. Грозен е начина, по който се натяква сетне. Аз ти вярвах !? .. пък ти ме предаде. Оле-майко !? .. че и безусловно. Значи .. аз ще ти подаря часовник примерно, ти няма да го носиш една седмица и аз ще направя трагедия от което. Ще те накарам горчиво да съжаляваш. Пишман да станеш, че съм си направила труда да ти подаря нещо. И къв е извода ?! Аз не съм била искрена с този си подарък. Т.е. първа съм била неискрена, пък сетне се цупя, че и с мен не са. Нали това е смисъла на подаръка - да подариш, защото така си поискал и от сърце. С доверието е същото.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.