Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Лошо!нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 21:31



Ще ти пратя лична бележка да си дадеш мнението, но май си ме заряза просто защото не ме обича.



Тема Re: Равносметка.нови [re: goro111]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано31.05.09 21:50



Защо наричаш предадено доверие факта, че си спрял да радваш една жена, че тя е спряла да свързва бъдещето си с тебе, че сте се разминали в целите, че си се превърнал в тежест за нея и т.н.?



Тема Re: Равносметка.нови [re: ariel$$]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 22:03



Ми няма нищо лошо ако е тка както го описваш, о все пак за толкова мнго огодини заедно, можеше да е по-нормален начин, не чрез идиотии. Се тая.



Тема Re: Равносметка.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.05.09 22:04



И кое е себична полуистина ?! Това, че лъжем по 100 пъти на ден ?! Или това, че сме способни да обвиним и оправдаем едва ли не с озоновата дупка собствените си постъпки.
Това, че си обичал, обичаш, но не се е получило, защото всяко нещо има начало и край, дава ли ни право да обвиняваме в лъжи и да сме огорчени от всичко живо що мърда ?! Болката си е болка .. Тя не ни натоварва тутакси със задължението да мразим и проклинаме. Защото обвинявайки светъ, че е лъжлив, автоматично се включваме в това число. Дори и ти не си извън светъ !

Или колко можеш да си арогантен и да заявиш категорично ? - Аз не съм лъгал никога и не съм предал ничие доверие ! Аде де !






Тема Re: Лошо!нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 22:33



Така е, винаги има 2-ма виновни, това е истината. Но според нея не беше такава, вината била в мен, не че е от значение, приел съм и нейния дял.



Тема Re: Лошо!нови [re: mirror_]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 22:39



Тя няма да се върне, това ми повече от ясно, просто не ме обича, така че и да мисля какво ще стане, все тая.
И хем съм ги приел, хем в някакви моменти през няколко месеца ми докривява много.Верното е нормално или не до там ?



Тема Re: Равносметка.нови [re: pravil_nick]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (непознат )
Публикувано31.05.09 22:46



Пак общи приказки изсмукани на псевдоинтелектуално ниво.
Това, че ти лъжеш и си свикнала да лъжеш, и си се вживяла в тази си реалност
не означава, че можеш да си позволиш да го вменяваш на другите
и да ги мърсиш. Аз днес например не съм излъгал нито един път
(просто защото се видях само с жена ми и детето). Виж теб бих те лъгал с удоволствие. Не знам от къде си събрала този скептицизъм и цинизъм,
тази поквара и равнодушие, та го раздаваш съдник и размахваш шамари.
И говорим за лъжи тук. Не за умраза и проклятия.
Клубът се казва "Взаимопомощ" не "Ела да ти наритаме задника и да ти
покажем колко сме велики".
А лъжата е страшно нещо. Тя унищожава реалността (или създава друга).
Не ми се минава в тая тема, ама една жена трудно го приема това - не и е във
физиологията.
И да, Аз съм лъгал и съм предал нечие доверие. И никога няма да си простя за това. Тези които съм лъгал и предал са ми простили.
(Да ме простят всички Дами за някои реплики

)

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 31.05.09 22:55.



Тема Re: Горо, човекът с главно "Ч"нови [re: goro111]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано31.05.09 23:11



...го срещнах чак на третия си брак...или грубо пресметнато неофициално след N- на брой мъже))...бройката е двуцифрена!





Тема Re: Равносметка.нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.05.09 23:13



Ти мен и да ме излъжеш е все тая. Себе си не лъжи, че лъжеш.


Я, да ми кажеш тогава на въпроса "Как си ?" как отговаряш ? "Благодаря, добре съм !", нали ? Е даа, ама лъжеш ! Минимум един кариес имаш в устата. Така че, не ми разправяй колко не си лъгал днес.
И да .. клуба е за взаимопомощ, е на за галене по главичките. Не съм обидила никой, нито пък нападала. Единствено разсъждавах върху въпроса за доверието.






Тема Re: Равносметка.нови [re: goro111]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 23:19



Сега звъннах на бившата да си полафим, истината излезе на яве, кофти но ... факт.
Имала сериозен приятел, не иска да ме лъже, евалата да е жива и здрава. Вика дори да се сещам, дори да се сетя, няма да пиша, ще ми гузно,като за капак ме пита как съм , направо супер.
Е вече нямам дилеми ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.