Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Равносметка. [re: Mupa]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 16:39



Не виня никой, няма смисъл от това. Това че в момента съм в очевиден "колабс" е изцяло мой проблем, не на някой друг. Сам съм си направил нещата такива, въпроса е защо са се стекли така, дали липса на късмет, дали мой стериотип на жени, незнам.
Иначе кой да обвинявам ?
Жена с която съм живял много години , при положение че съм видял много хубаво от нея ? Няма смисъл.Вярно че съм видял и много лошо, но то кой не си показва тъмната страна. Не е важна вината, въпроса е как да постигна баланса.



Тема Re: Равносметка. [re: cepиoзнoтo мoмичe]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 16:41



Познавам една кариеристка, не искам да съм такъв. Наистина това решава едни проблеми, но създава други, не по малки, мерси все пак.



Тема Re: Равносметка. [re: Mupa]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 16:46



ДА , наистина загубената вяра тежи много.НАй-лошото е че загубих всичко това за месец, бях в шок месеци, сега се сещам за нея, на моменти ми става тежко, но общо взето см продължил напред.
За 20 годишната .. няма как да стане там. Съвсем различен мироглед, почти нищо общо. Най-странното е , че не съм очаквал да се влюбя точно в такова момиче, ма не пита.



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор bubble ()
Публикувано31.05.09 16:57



Най-странното е , че не съм очаквал да се влюбя точно в такова момиче, ма не пита.
... а какво искаш всъщност -някой който да оправдае твоите изисквания и съотношения. Срещите с 20-30 жени какво ти донесоха или затвърдиха или по-скоро объркаха.
Каза, че си се влюбил в момичето- как??



Тема Re: Хвани си кака да те отрака! [re: goro111]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано31.05.09 17:05







Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор cepиoзнoтo мoмичe (обожаваща пиано)
Публикувано31.05.09 17:08



да,създава други.И като се надяваш някой да ти помогне и той изведнъж изчезне...много си прав.И в кариерата го има това нещо.Тогава как ми предлагаш да се оправя?



Тема Re: Равносметка. [re: bubble]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 17:08



НЕ бе и аз като повечето хора искам да намеря сродна душа, като най-голямото ми изискване е да не се лъжем. Срещите с тези жени ми донесоха много повече разочарования от колкото положително, вече просто не вярвам че ще срещна човека с главно Ч.
Иначе просто момичето ми допадна много като енергия, визия, а и до сега не съм я хващал да ме лъже, незнам просто се случи.



Тема Re: Равносметка. [re: cepиoзнoтo мoмичe]  
Автор goro111 (непознат )
Публикувано31.05.09 17:09



Хаха нямам идея, аз собствените бакии не мога да реша, камо ли чужди





Тема Защо... [re: goro111]  
Автор Гeвpek (старо куче)
Публикувано31.05.09 17:12



защо е надяваш да се включим? Какво очакваш - коментар, по кое - дали да се съберете отново с предишната, дали си сигурен, че и на нея й е тежко, дали да коментираме многото жени, дали лъженето за добро утро е нормално, защо не вярваш в нищо, какви са проблемите между 20 и 29, какво значи крайно състояние, какъв баланс...

Много теми, предложи едно плз



Тема Re: Равносметка. [re: goro111]  
Автор cepиoзнoтo мoмичe (обожаваща пиано)
Публикувано31.05.09 17:13



тогава ще се лекуваме взаимно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.