Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Протестнови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.05.09 20:17



Малко ли майки тук са се оплаквали, че не могат да намерят бащите на децата, за да им разрешат да изведат децата от страната или пък, че бащите не разрешават да ги изкарат? Тук ситуацията е същата. И в двата случая, мисля че е справедливо този, който се грижи за децата, да вземе решение къде те да живеят.
Що се отнася до бабата, това и аз си го помислих, но то не променя факта, че мамата е абдикирала от родителските си задължения, а сега си тормози децата.
При всички положения обаче, този начин на прибиране на децата е безумен.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: ... съжалявам....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.05.09 20:25



Съдът в Хага как да предположи, че в България социални служби и подобни институции, които трябва да са на първа линия при изпълнението на подобно съдебно решение си чоплят задниците, без извинение?

Оттам и тези пернишки трагедии.
Отделно пък друг е въпросът защо бащата отказва да съдейства на съдебните органи в случая. Барабар с баби, роднини и цялата махала сеирджии. Защото, нормален човек, който е наясно, че поне за момента е безсилен да се противопоставя на органите на реда, няма да използва децата си в такъв долнопробен цирк, ами ако трябва, лично ще ги настани в автомобила и ще ги успокои с подходящи думи, за да не ги гледа как плачат. Ама тук пак едно безсърдечно "елате ни вижте!" се разиграва от нашенеца - само гюрултия да стане, че да извлечем файда.





Тема Re: ... съжалявам....нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.05.09 20:28



Защото, нормален човек, който е наясно, че поне за момента е безсилен да се противопоставя на органите на реда, няма да използва децата си в такъв долнопробен цирк, ами ако трябва, лично ще ги настани в автомобила и ще ги успокои с подходящи думи, за да не ги гледа как плачат.
И това е така, но пък кой щеше да обърне внимание на случката при такова развитие на нещата.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Протестнови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.05.09 20:28



Няколко пъти съм пресичала полската граница с автомобил и на летища. За чужди граждани си държат отворени очите на 16, не на 4, вярвай ми.





Тема Re: Протестнови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.05.09 20:30



Лиске, ако децата имат български паспорти, никой не би ги спрял. Когато ходихме на екскурзия с моите деца, ми искаха пълномощно само на излизане на българска граница и никъде след това.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Ами - хубаво, нонови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано29.05.09 20:31



както вече казах - няма начин да се докаже това - иначе - отдавна да е доказано, вярвай ми.


И колко пъти ти поискаха пълномощното за сина ти?
________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Редактирано от Koм на 29.05.09 20:31.



Тема Re: Протест [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.05.09 20:32



Сама си отговаряш - ревовете са едно, незаконните действия - съвсем друго. Много майки пищят справедливо, но не се юрват да си пробват късмета нелегално, нали?





Тема Ако не си разведен [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано29.05.09 20:33



дори и да нямаш пълномощно - ще те накарат да подпишеш декларация в най-лошия случай. Не знам в Полша доколко има компютърна система да проверят дали си разведен.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: ... съжалявам.... [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.05.09 20:34



Даааа, сега имаме цялото внимание на обществеността към случката, платено на висока цена от децата. В потрес съм от подобна логика, идиотова!





Тема Re: Едва ли [re: Aлиca.]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано29.05.09 20:37



В крайна сметка няма толкова значение как ги е извел - най-вероятно е било по- тихо първото извеждане, щото репортаж от него момент не сме гледали


Сега наистина по-страшното е, че двамата родители изпростяха до крайност и никой не е намерил сили да поговори с децата. Пък и службите можеха да отложат вземането, не се съмнявам, под някакъв предлог, докато се успокоят децата и всичко да си е нормално.
Хагския съд пък, верно и там са говеда, как решиха да ги присъждат тия деца, сигурно и на снимка не са ги виждали....., камо ли да ги питат какво искат и къде искат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.