Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: офф: Крада тема от женският...ама е уникално!нови [re: danaia_nn]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.04.09 16:09





Мнението ми беше предизвикано от професора тук




Тема Re:мдаа))...възрастта))нови [re: pravil_nick]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано25.04.09 16:10



me too))





Тема Re:нови [re: esti]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано25.04.09 16:11



бе карай да върви...подробности





Тема Re: А аз се чудя [re: Aлиca.]  
Автор esti ()
Публикувано25.04.09 16:12



Ти сериозно ли искаш да и снемаме анамнезата сега?


Успокой се бе жена, може и да не е с отклонения, казах само, че така мисля, а това не е окончателна диагноза по интернер.

Във всички останали случаи възприемам коментара ти като опит за клевета срещу тази изпълнителка

Работата стана дебела - ще очаквам призовка от прокуратурата.



Тема Е, "крада тема от Женския" [re: LlRA..]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.04.09 16:16




Това е най-обсъжданата тема в повечето социални сайтове, включително Facebook, така че, споко. Най-гледаното видео в историята на YouTube.



Тема Re: Е, "крада тема от Женския" [re: Bambi*]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.04.09 16:18



.. за тая година. За миналата беше Кенли.








Тема Re: А аз се чудя [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.04.09 16:24



Затова най ми допадна и ме замисли това мнение, изказано от Мирър:

Личи си, че тази жена е абсолютно наясно, какво предизвиква външният й вид, но и е абсолютно уверена в таланта си. Но всъщност, първо е трябвало да се научи тя самата да рискува, да узрее за риска, че вероятно ще се превърне в поредният шут. Вижте я. Ами тя се беше подготвила за ролята, като си се държеше вече шутовски в началото.

Но си мисля и нещо друго, докато гледах клипа. Тя се държеше самоуверено, сигурна в успеха си като жена, свикнала да общува с публика и с голямата сцена. И тръгна да си ходи след изпълнението насред аплодисментите като човек, който не се интересува чак толкова как ще го оценят. Прочетох, че цял живот е живяла скромно, пяла в църквата и се грижила доброволно за стари хора. Тя е над амбициозното начесване на егото, характерно за младите напористи таланти, разбираш ли? Отишла е на този конкурс само, за да изпълни младежката си мечта, не да сразява света. Един Господ знае защо не по-рано. Склонна съм да се съглася с Мирър, че е сторила това в момент, в който вече е повярвала в себе си и във вътрешната си стойност достатъчно, за да направи, каквото си иска, без неуспехът да я уязви. Затова и този външен вид. Би могла, ако беше амбициозна, да се скъса от диети, козметици и фризьори, за да се докара "за пред хора". Но това просто не и е чак толкова важно. За човек, който възприема света с вътрешния си поглед, външният поглед на другите към него губи значение. Очакват да изглежда и да се държи смешно - добре, да ги разсмеем тогава. Тя не се страхува да изглежда нелепа и смешна. Просто е над тези неща.

Ха сега, само направи паралел със стандартно аплодираните кокони на сцената.





Тема Re: А аз се чудя [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.04.09 16:30



За Азис също съм с две ръце ЗА.



Освен това е много непосредствен и по детински презвет, ама отвътре му идва и му лежи.



Тема Re: А аз се чудя [re: Aлиca.]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано25.04.09 16:30



Мен пък стандартно аплодираните кокони не ме дразнят - всеки се опитва да прави максималното, което може и ситуацията позволява *в съответствие с приоритетите си в момента*. След 20 години тези кокони ще са аут от всякакви шоута, и те си го знаят. По-скоро е загадка защо, когато имаш потенциал и възможности за реализация, предпочиташ да ги загърбиш, или пък - още по-неразбираемо - да го направиш, когато вече имаш прекалено малко време за това.



Тема Re: за евентуални психически проблеми [re: esti]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано25.04.09 16:34



не съм лекар...само си дрънкам))...прочетох , че е девето дете в семейството си...останала да родителите си да ги гледа до смъртта им...това ок...похвално!

но може да има някакъв процент Даун, има нещо в очите и конфигурацията на лицето...Нети да каже...но това е генетично, не психично))...всъщност каквото и да е...няма значение))...радвам се за нейният дори минутен звезден миг))...за нея това е достатъчно!...и е може би всичко очаквано в животът и))

Знаеш ли , само в Америка, по точно NY/1994-та година/...съм виждала искрено радващи се хора, правещи утвърдителни жестове с палец...за "супер"...например на хубави коли...лично го изпитах, когато бях в частен Ролс Ройс, копие на този на английската кралица))...не вярвах, че някой пешеходец може да се радва и да прави жестове- "супер"...за чуждо богатство и статут

...видях го там неведнъж!

И друго се сетих...често пъти хора , с някои отклонения/лаически казано/...но все пак в реалността де))...са много стриктни и изпълнителни по отношение на дарби, които притежават...и те трогват с това, че слушат наставниците си и гледат да са перфектни ! Именно с упоритостта си и старанието си ...печелят овациите ))...имам поглед за хора, които не са като другите...но имат талант за рисуване например...или правене на миниатюрни фигурки...които признавам си бих луднала ако трябва да ми се моткат в ръцете такива дреболии))

Редактирано от LlRA.. на 25.04.09 16:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.