Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За сеганови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано21.04.09 16:38



"какво ще стане по-нататък ?"

Жена ти ще те сгепца!

...ама то и семейството ти толкоз читаво май,та дреме и на законната! Тя си има свои забавления...а ти имай винаги нЕкой валидол околовръс!



Тема Re: Съпругата и другатанови [re: esti]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.04.09 16:40



Само не разбрах дали като се изкъпе един мъж става по-богат и затова жена му иска да се къпе или как?



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Съпругата и другатанови [re: Aлиca.]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано21.04.09 16:54



В латино-розовия





Тема Re: За сеганови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано21.04.09 17:02



Така разбираш, така живееш! За мене лично това е твърде голям преразход на време е енергия, но щом тебе те устройва - ОК. Това, което не схващам е защо се опитваш да убедиш всички клубари, че това е правилния модел. Няма правилен и неправилен модел. Има модел, който действа и модел, който се проваля. Ако сте се разбрали с жена ти на отворено семейство, не виждам защо да не продължите така "до де можете". А клубарките ти отговарят всяка от собствената си камбанария като се поставят от едната или от другата страна на барикадата. Не можеш да съдиш никого за целите, стремежите, ценностната му система, предпочитанията. Светът затова е шарен! И така трябва! Като се събереш да живееш с някого, важното е да сте на един акъл.



Тема и другата, и третата....нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано21.04.09 17:17



... тръгнеш ли да търсиш несъвършенства - ще ги намериш.

Дори и да съществува толкова черно-бяло разделение, то то е в главата ти - не и в реалния живот.
А и не можах да разбера - всъщност питаше ли нещо?



Тема Re: и другата, и третата....нови [re: xaмeлeoн]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано21.04.09 17:22



Кикики, не бе... искаше да се похвали!





Тема Re: и другата, и третата....нови [re: Caffe Noir]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано21.04.09 17:27



Пак си неразбрала...издава наръчник за перфектната любовница...или такава каквато ни се иска да бъде


...обаче, мен по ме интересува де е скрил у макета копчето за телепортация, щот на една любовница, тва и е най-достойното качество - да може да се омита, когат трябва без да създава усложнения

Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: За сеганови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано21.04.09 17:57



Прибирам се от работа, вкл. компа, и, боже каква тема! Въпрос ли е, хвалба ли е, жалба ли е? Или просто ни напомняш стари истини?! За трагикомично съжаление и двете роли им знаем репликите, хубаво си ги подредил,бравос. Прегледно някак си..

И двамата с бат Пламен да си посипете веднага главите с пепел, ама от по-едрата, да ви сърби повечко!



Тема Re: и другата, и третата....нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано21.04.09 18:06



Шшшшшшшшш по-тихо, ще вземе да се събуди...







Тема Re: За сеганови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор esti ()
Публикувано21.04.09 18:06



омъжените клубарки главно ритат срещу темата. Може би защото виждат някои аналогии между "съпругата" и себе си

Бе де да знам, аз съм омъжена, но не коментирах темата ти откъм тази страна, защото репликите на съпругата не са ми интересни.
Всяка си има собствена програма.


Докато при любовниците се наблюдава общо взето едно и също - възторг и обожание. Чисто нАучно се опитах да вникна и подходя към темата (пък и на мястото на любовницата чисто статистически по-често може да се попадне, отколкото на съпругата), но явно тук си има вече калъпи по които да се разсъждава/мисли/пише, защото глей как ми наскачаха некои.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.