Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Разведените жени  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано15.04.09 14:34



били много оправни и самостоятелни. Можели с всичко да се оправят сами. Не им трябвали много - много мъже, само да ги носят на шията си като воденични камъни и да им мрънкат. С един замах се справяли и с домакинство, деца, бюджет, работа. Ако са привлекателни лесно можели да си намерят партньор, с когото да бъдат заедно и да се забавляват приятно, без това да води до известни усложнения. Дали вие разведени дами при това положение не ста със завишени изисквания към евентуалните си партньори? Как я карате, има ли мъже, които ви удовлетворяват? И въобще как е в действителност, бихте ли написали нещо по темата? Благодаря предварително.





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано15.04.09 14:44



Ссобствениятми опит не е много богат. Била съм сама три години, през които детето беше твърде малко - от 5 годинки нататък. Не можех да разчитам нито на баща му, нито на бабите - мама далече, свеки се беше отрекла от мен. После пак се врече, ама след година и половина - две.
Та - ужасно много ангажименти. Свободни 2 уикенда в месеца, през които бях като ядрен взрив със среден обсег. Като се сетя за този период, само мога да се усмихвам от удоволствие. Макар че беше трудничко чисто физически. Финансово съм нямала грам притеснения. Дори смятах да кажа на бившия да спре да превежда унизителната издръжка от 40 лева, ама той по едно време сам я вдигна на 100.

Изискванията не бих казала, че са много завишени. Изборът е по-ограничен, защото свободни и свестни мъже няма. Все някой ще ги е прилапал.
Затова аз се забавлявах, както смятам че правят и другите парясници. Забавлявах се, докато не се появи сегашния ми мъж, който ме обсеби, въпреки моето изрично желание за необвързване.

И още. Когато свикнеш да живееш сама, много трудно се връщаш отново в двойка.

На върха на копието!



Тема Re: Разведените жени [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано15.04.09 14:46



Когато свикнеш да живееш сама, много трудно се връщаш отново в двойка.

Да, това имах предвид. Сигурно е мн. гот, а?





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор фeйpyз (изумрудена)
Публикувано15.04.09 14:57



пътища,които се преплипат,
когато някога се разделят
като ранени змии криволичат
и никога от тях не става път
Дамянов

но винаги има надежда

,а сама трудно се живее,не от финансова гледна точка,просто трябва да има някой с който да споделиш и хубавото и лошото.

Редактирано от фeйpyз на 15.04.09 14:57.



Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано15.04.09 14:58



С ръка на сърцето казвам, че животът в двойка е по-лесен от чисто битова страна. Защото се разпределят задълженията и не ми се налага да вися по ел таблото и бушоните да гърмят в ръцете ми примерно.

Ооооообаче... Започваш за се дразниш от това, че вече имаш ограничения. Къде си, кога ще се прибереш, ще ходим ли... Освен това и жизненото ти пространство се ограничава пак в чисто физически смисъл. Особено както аз живеех в гарсониера. А пък космите в банята и накривените четки за зъби ...



Та не знам. Еднозначен отговор няма.
И тогава ми беше добре, и сега също.

На върха на копието!

Тема Re: Разведените жени [re: фeйpyз]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано15.04.09 15:03



Браво фейруз, патетично. Но, ако змиите са ранени по времето на тяхното преплитане, кво прайм?





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.04.09 15:08



Да бе, ДА!
хехе
бившата така се оправя, че не е плащала парно и вода от развода,
сиреч- четири и кусур години,
(ама иначе се дръфчи на големия клон, колко пекана била


хехе
......................
що се фащаш на недоебани фръцки, дето само лялят?
................
пп
бившата е бивша гимнастичка и след двете раждания корема й е, като плочка
цици- стегнати
глава- кукленска
сичко точно
дийл?

....................
заеби тая работа и глей веселбата да пада

Редактирано от Orcad на 15.04.09 15:12.



Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор фeйpyз (изумрудена)
Публикувано15.04.09 15:16



е казал го е поета,харесва ми ,споделих го,не чувствам злоба,сега сле просто приятели

,явно не съм уцелила подходящия смок



Тема Re: Разведените жени [re: Orcad]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано15.04.09 15:16



В твоя случай вероятно ти си "оправния независим"





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано15.04.09 15:19



аз съм гадта мръсна, която иска хлапетата и мълчи при пререкание
хехе
................
абее.................
веселба да пада
другото ше го наместиме при Илко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.