Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Разведените жени [re: Beщицa;)]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано15.04.09 21:58



Е, с "ремаркенца" не ти остава време другите да те обгрижват. Дори и да има чак толкова мераклии.



Но си признавам, че при мен няма опашка. Но може би, трябва да изляза да проверя? Знае ли се...



Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: Marygold_vn]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.04.09 22:00



Тук ли трябваше да кажа: "Моля, не стреляйте по пианиста!"?



И толкова ли е трудно да се приеме , че има и инако мислещи хора? Кой определя кое е истина и кое не - броя на подкрепилите т.нар."истина"?
Ами явно е трудно, щом ти така го усещаш и именно затова "лекинко си набрала". Обаче пък други, поне се опитват да го приемат, като използват чуството си за хумор.
А относно вторият въпрос, то в това отношение няма понятия, като "истина" или "лъжа", валидни за всеки, и именно затова при тази дискусия са по-впечатляващи вариациите.



Тема Re: Разведените жени [re: Caffe Noir]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано15.04.09 22:38



Нали не говорим за мъже и сексуални мераци, защото аз ги нямах предвид. Помагат ми различни хора и все безкористно (или ако има някаква корист аз не съм я забелязала.)



Знаеш, че нямам деца, ама засега имам списък от хора (различен пол, възраст, образование и близост), проявили готовност да отглеждат неродените Петковци. Само се опасявам, дали реалността няма да се окаже различна.

На няколко приятелки съм предлагала да им гледам децата за някакво време, за да могат те да имат време за себе си. А те ми отказват. Така че се замисли дали, наистина, не получаваш предложения за помощ или ти отказваш помощ.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано15.04.09 22:41



Б@си противната тема, от теб пък точно не го очаквах





Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: mirror_]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано15.04.09 22:43



Предавам се...
Не ме кефи ролята на клубния шут...
Хай със здраве.

Silence Must Be Heard, Noise Should Be Observed...


Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано15.04.09 22:47



Не знам колко е лесно да се оправи една жена сама...Аз се чувствам много добре обаче. Не са ми май малко изискванията към мъжете, а и може би просто не съм си харесала някой.



Тема Кучето [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.04.09 23:25



скача според тоягата.




Тема Мърморанке, не се ядосвай, бря [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано15.04.09 23:36



кажи си изискванията да ги има черно на бяло тук.
И не търси мъж за сина ти - на него мъж не му трябва... по принцип, де

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Разведените жени [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано16.04.09 09:03







Тема Противна?! [re: chavdar4e]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано16.04.09 09:05



Щоооо? Някъде казаха, че е интересна



Редактирано от Mapkиз дьo пpaз на 16.04.09 09:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.