Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: [re: Marygold_vn]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано15.04.09 19:30



"Просто съм осъзнала, че искам чисти взаимоотношения - изчистени от разни социално-битови и/или хормонални и/или примативно-инстинктни мотивации... '

Надай се))

...е ти и аксесоари за по случая))





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано15.04.09 19:36



Разведените жени са оправни и самостоятелни?
Ако имаш друг вариант, след като някоя жена остане сама, евентуално и с деца, казвай! Ще го патентоваме.



Всяка се оправя по неин си начин, но в най-тежките случаи, когато наистина няма никаква опора и помощ, вика Неволята и я кара някак. Нима не познаваш такива?

Не им трябвали мъже, защото тежали и мрънкали?
Е, ако тежат и мрънкат, защо са им, наистина? Но като цяло, мъжете са хубавиня, айде сега...

С един замах се справят с всичко?
Е, не точно с един замах. С няколко. Но се отваря странна ниша от време... От години не бях чела толкова много, ходила на театър... все неща, които обичам. Сега се оказа, че можело...

Лесно си намират партньор?
Какъв партньор? За секс? Кажи любовник, тогава. Да, любовници се намират лесно. Партньори в пълния, прекрасен смисъл на тази дума, се намират трудно, дори ако не си разведена.

Повишени критерии?
Не, осъзнати. Не е лошо да си наясно със себе си и какво можеш да дадеш и приемеш, и какво не. Но това май идва по-скоро с годините, не бих казала, че един развод автоматично ни прави по-мъдри.

Как е в действителност?
Така, както си го направим. Някои страдат, други търсят, трети са в покой... пети еди как си...

Всъщност животът продължава и се оказва, че не е никак лош. Земята не е спряла, защото сме разведени.



Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано15.04.09 19:38



Според мен омъжените жени са по-оправни и самостоятелни, защото освен че се оправят сами с "домакинство, деца, бюджет, работа", се грижат и се оправят и с мъжете си.



За другите жени не се наемам да говоря, за себе си знам, че предпочитам да живея с мъж. Хич не си падам по самотата.

Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: Marygold_vn]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано15.04.09 19:40



да, след като премине първата уплаха, че си втора ръка човек

Ще ме умориш от смех




Тема Re: Разведените жени [re: pravil_nick]  
Автор ^seashell^ (непознат)
Публикувано15.04.09 19:43



Така е...аз съм само страничен наблюдател.Затова казах-познати,но пък със сигурност знам,за високите им изисквания към мъжете.(от самите мъже)



Тема Re: Разведените жени [re: ^seashell^]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.04.09 19:47



Мда .. само високи изисквания. Те обаче не знаят, че точно тва им е проблема.








Тема Re: [re: LlRA..]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано15.04.09 19:47



Хората са различни.
Понякога дори и жените

...

Silence Must Be Heard, Noise Should Be Observed...

Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: danaia_nn]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано15.04.09 19:48



Няма какво да те умарям - ти си си умрела



Silence Must Be Heard, Noise Should Be Observed...

Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: Marygold_vn]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано15.04.09 19:55



Е сама да си го търсиш

как ти дойде на акъла




Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: danaia_nn]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано15.04.09 19:59



А ти не пропусна да раздадеш правосъдие, нали?


Колко богато-душевна чувственост притежаваш - съкровище си ти

Silence Must Be Heard, Noise Should Be Observed...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.