Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано15.04.09 18:30



Дали вие разведени дами при това положение не ста със завишени изисквания към евентуалните си партньори

Сме и още как






Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано15.04.09 18:37



По между двата развода съм имала по 7 г. самостоятелен живот))...е с гаджета , с някои и по за година-две))...с един даже и 3 изкарахме))...под един покрив...та не знам това като з асамостоятелен живот ли се брои или не...


иначе съм имала и периоди без близък мъж до себе си...но не и безполови периоди))...то затова май секса взе да ми идва байгън напоследък))...вече искам спокойствие донякъде, толкова енергия съм му хабила, празно не е имало!...сега ми се чоплят само семки



Тема Re: Разведените жени [re: anbra]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано15.04.09 18:40



И аз бих се причислила към нея, ама пак съм с мъж.


Може би съм прекален оптимист ли, що ли?
Иначе има ред неща, с които не се примирявам в името на някаква си връзка. От друга страна пък явто съм компромисна за дреболиите.

Време е за реклама

На върха на копието!

Тема Re: Разведените жени [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.04.09 18:45



Оттук два извода - единият, че априори този тип не отхвърля тотално възможността за евентуално съжителство /при определени и изпълнени условия, все пак/, а другият, че мъжът до теб е суперчитав и търпелив...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.04.09 18:46



Тцъ .. и това не е.

Откак взех да казвам и по некоя истина .. се чувствам по- рахат.






Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.04.09 18:59





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Разведените жени и разведените мъже... [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано15.04.09 19:03



... много си приличат


Интересна тема си подхванал.
Ето какво мисля аз:
да, след като премине първата уплаха, че си втора ръка човек, че е трудно и прочее - вземаш се в ръце и се справяш с всички прозаични битовизми... но то това, мисля, се отнася и до мъжете.
Между другото, установих, че повечето семейства са изградени според теорията на Протопопов - взаимна изгода - сигурност срещу секс и обгрижване.
От сегашната си позиция обаче, считам че за две осъзнати личности на средна възраст това е крайно обидно и унизително... И в този смисъл - не - не са ми завишени критериите, заради моята самостоятелност и икономическа автономност. Просто съм осъзнала, че искам чисти взаимоотношения - изчистени от разни социално-битови и/или хормонални и/или примативно-инстинктни мотивации...
Колкото до съвместното живеене - ...да хубаво би било, но само като следствие...

Silence Must Be Heard, Noise Should Be Observed...

Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ^seashell^ (непознат)
Публикувано15.04.09 19:05



Моето мнение е,че на само разведените имат високи критерии.Неомъжената жена над 30 също има високи критерии.Мои познати около 32-35 години,с успехи в кариерата,са все още неомъжени заради високите си критерии.И не виждам нищо лошо в това.Може би тази самостоятелност е водещия фактор.



Тема Re: Разведените жени [re: ^seashell^]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.04.09 19:10



Шегуваш се.

Явно тези 32-35 годишни самостоятелни жени с кариери не са ти достатъчно близки .. та да споделят те пък на къв огън се пекът.






Тема Re: отдавна)) [re: ^seashell^]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано15.04.09 19:24



не съм пращала някой да си говори със старата ми шапка))...ама ти спечели това право...само с едно-две изречения по темата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.