Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.04.09 16:58



били много оправни и самостоятелни. Можели с всичко да се оправят сами. Според мен това е вярно само за тези, които и преди развода са били такива. Разводът не може да даде нови качества на никого. Може само да накара човек да прояви тези, които е имал. И това с лесното намиране на партньор... бе, аз сигурно съм мноУ грозна или пък супер изискателна, ама хич не го намирам за лесно това упражнение. Свестните мъже рядко остават неприбрани, щото жените сме много оправни създания в това отношение.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор фeйpyз (изумрудена)
Публикувано15.04.09 16:59



как тъй,все имаш критерий,я припомни ти цицоман или гъзофил беше





Тема Re: Бе аз тебе ... [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано15.04.09 17:02



... не съм те поздравил за бебока


Да сте живи и здрави
Я се пофали нещо



Тема Re: Бе аз тебе ... [re: BGanio]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.04.09 17:04



Благодаря! Ми, бебокът хубавее и поумнява, а аз погрознявам и оглупявам. Всичко си е в реда на нещата.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Losty (Honour&dignity)
Публикувано15.04.09 17:06



Де беля дее !



Ни тъ бива

Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано15.04.09 17:30



"че с това си станала по-малко женствена" Ами не, това беше, но вече е отминал етап, сега вече дори главно на женската си същност и визия наблягам.





Тема Re: Ъ-ъ-ъ, [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано15.04.09 17:39



една много яка и чепата гьостерица имам на северната тераса, пазя си я за ей такива, без мерни единици.





Тема Re: Разведените жени [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.04.09 18:15



Откровено казано не виждам кой знае каква разлика между омъжените, разведените и неомъжените жени. Всичките искат едно и също, единици са тези, които го получават в задоволителна степен.
Неомъжените май имат най-голям шанс, защото поне преди брака или съжителството донякъде нещата се припокриват с мечтите им.
Омъжените или си стоят на д..., или пошавват насам-натам, но важна е табелката на вратата и това, че винаги могат да покажат на света някакъв мъж - "моя мъж". И да имат изисквания - все тая. Аргументи за запазване на статуквото бол. И така трябва, че много ще станат некачествените деца, отглеждани от един родител.
За разведените какво да кажа. Две групи - тези, които искат нещо, но се задоволяват с част от него в името на не-самотата, това са добрите характери, компромисните жени, тези, чиито мъже са събрали смелост те да ги оставят. Така да се каже - истински, женствени жени. Ако никой не им се предложи, цял живот го търсят и си мечтаят да го открият. Ако го открият - на ръце го носят да не побегне и той. За което гаранция няма.
И чепатите "мъжкарани" - справят се, не мрънкат, не държат непременно някой да ги обслужва/обгрижва физически и емоционално, не са склонни на компромиси, привличат мъжете, но не чак дотам, че да останат за постоянно край тях - дразнят с това, че в известен смисъл са им конкуренция и не умеят да ги оставят да разгърнат мъжкопокровителственото си отношение. Но пък имат много приятели мъже - било от минали връзки, било колегиални или от компанията, в която се движат. Защото за тях тези жени са нещо като 2х1 - хем може да се разчита на думата им, хем могат да проявят и женска-майчинска грижа при нужда.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Разведените жени [re: anbra]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано15.04.09 18:27



Аз нещо не се открих в категориите.

На върха на копието!



Тема Re: Разведените жени [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано15.04.09 18:30



Добави твойта, може да съм изпуснала някоя - не знам защо, ама ми стоиш във втората на разведените - не пропускай кавичките...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.