Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тонови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.04.09 10:36



Едва ли някой от мъжете тук се е взел чак толкоз насериозно, та под "грижа" да разбира "тургай-ми-в-устата". Грижата би трябвало да е - не Аз, а Ние .. и да "погалиш" в необходимия и подходящ момент. (което не значи, че дори аз, дето го пиша, го мога

)






Тема Re: Тонови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано17.04.09 10:45



е наскоро четох в един руски сайт статия по темата/като се освободя мога и линк да дам/...та там анализират някои от причините да се женят))...та една от главните е именно заблудата им, подсъзнателно- че като встъпят в брак, жена им ще продължи святото дело на майка им- приемаме класическият случай))...сега знаем , че има и изключения!
И моля ти се, оставали много разочаровани, когато практиката не съвпадне с очакванията им

...от там им тръгвали и несгодите



Тема Re: Разведените женинови [re: mirror_]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано17.04.09 10:48



Не, не съм искала да принизя ролята на мъжа. Въобще не съм обсъждала неговата роля.



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Разведените женинови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.04.09 10:53



Ти прекалено много си страдаш от ниско самочувствие, съм забелязала. Или си твърде разглезена, не мога да реша още. Аз съм се оправяла десетина години, според както сама си постеля, преди да се омъжа. Чергите, дето съм си ги настлала, още си ги кътам. Тези, дето мъжът ми е донесъл, само ми правят живота по-мекичък. Но дали с тях, дали без тях, не ми е толкоз страшно.





Тема Е,нови [re: Beщицa;)]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.04.09 10:54



как не. Щом според теб, жената се оправя с всичко това сама и то в семейство, то ролята на мъжа в него, се свежда до направата на децата





Тема Re: Е,нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано17.04.09 10:55



"то ролята на мъжа в него, се свежда до направата на децата"

че и после дудне, че най-хубавото на децата им било тяхното правене!





Тема Re: подкрепям! [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.04.09 10:57



Ми аз се грижа за мъжа си. В моето, както и в неговото семейство, от поколения традициите са джелезни - жените създават комфорт и самочувствие на мъжете си, но един пирон даже не се забива без тяхно одобрение. А на мъжете и втората подкана да забият пирона, щото така е казала жената, им е много.



За едно и също си говорим с тебе.



Тема Re: С подобна гледна точка [re: jamie]  
Автор XXLMORE (непознат )
Публикувано17.04.09 11:01



Самотните жени ще ставаме все повече-факт!
Снощи чух някакви статистики за София-на 1000 мъже- 1100 жени, и то като се има предвид че се раждат повече момчета по-принцип.
Никак не е гот, но ако ще гледам и ще се грижа за някой като бебе, то по- добре наистина да е бебе
Винаги съм се грижила за всички членове на семейството си, дори и за бившия съпруг се погрижих след развода, и то не веднъж.Сега оставям за него да се грижи жената, с която е в момента и искрено се надявам тя да успее да издържи с него по-дълго време, иначе пак аз и децата ще го отнасяме



Тема Re: Разведените жени [re: Aлиca.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.04.09 11:01



Е, мноо си арогантна.

Смееш даже да сравняваш "сама-дУша-сама-круша" на младини, с евентуалното "сетне-след-мене-и-потоп" на дъртини.






Тема Re: Разведените женинови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.04.09 11:12



Смея, защото съм тренирана от дете в условия за оцеляване, които ти не си и помирисвала.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.