Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Разведените женинови [re: Beщицa;)]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано17.04.09 09:08



освен че се оправят сами с "домакинство, деца, бюджет, работа", се грижат и се оправят и с мъжете си.

Зависи от мъжете все пак.





Тема Re: Нещо ми се разминава...нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано17.04.09 09:37



За "разведените самотни татковци" нищо не мога да кажа. Не познавам такива.

Интересно защо ли?

Ти си сладка отрова, глътка самота
Ти си болка, която крия вътре в мен


Тема Re: не е объркан тойнови [re: Aлиca.]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано17.04.09 09:38



той просто е прецакан, ама сам си го е направил и сега всичко в този свят що е женско той го мрази, даже и овцете, стадото и т.н, горките тревопасни, какво са му виновни овците на Джеймито





Тема Re: добре че има велики мислителинови [re: jamie]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано17.04.09 09:44



като теб, че то ние овцете накъде без гении като Вас





Тема Re: бе..........бе..........бенови [re: jamie]  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано17.04.09 09:50



има стадо и от твърдоглави кочове не забравяй:)))))





Тема Re: Разведените женинови [re: Beщицa;)]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.04.09 10:09



Според мен омъжените жени са по-оправни и самостоятелни, защото освен че се оправят сами с "домакинство, деца, бюджет, работа", се грижат и се оправят и с мъжете си.

Извинявай, но ти много принизи ролята на съпруга, като сведе ролята му в семейната схема до фигурант, който изобщо не взима участие в който и да е процес. То ако ще е така, защо да се омъжва една жена. По-добре директно да ги осиновява.





Тема Re: Разведените женинови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.04.09 10:14



освен че се оправят сами с "домакинство, деца, бюджет, работа", се грижат и се оправят и с мъжете си.

Ангажиментите са повечко. Но ангажиментите, свързани с денонощно общуване, съгласуване на плановете и спазване на мярка в настроенията и емоционалните изблици. Но те са двустранни. Не мога да разбера защо шества тази склонност мъжете да бъдат третирани като бебета от една страна, а жените като малоумни овце от друга.



В моето семейство поради разни обстоятелства /свързани с работата на двама ни/ се е налагало нееднократно ту аз, ту мъжът ми да отсъстваме задълго от дома. Всеки от нас се е справял чудесно сам с домакинството и детето в отсъствието на другия. Също и с финансовите въпроси. Затова, продължавам да твърдя, че който си е Оправен, независимо от пола, се оправя както в екип /семейство/, така и сингъл /аре, да се изцепя с малко тийн жаргон/.



Тема Re: подкрепям!нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано17.04.09 10:24



Джеймито ми реве в някакъв пост "жената да с егрижела за мъжът си"...тук пак грижа з амъжете...тия наши клубарчета -другарчета съвсем се смахнаха


и в дружески семеен екип съвсем не е трудно!...напротив!...само разбирателство да има и единя да не лежи на кълката, че е, на ...другият ще му свърши работата или ако има работа и той не я свърши, ще я свърши нЕкой друг

лежачи и фигуранти не търпя...но пък когато човекът отсреща е в час...не усещаш как минават годините!



Тема Тонови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано17.04.09 10:30



трябва да се дефинира понятието "грижа към съпруга", за да не се бърка с "отглеждане"





Тема Re: Разведените женинови [re: Aлиca.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.04.09 10:31



Ми не е така, бе .. Щото, докато бях женена и аз се имах за оправна. Обаче сега не мога/смея да твърдя същото. Щото, кой-квото ще да ми приказва, развода си е един преломен момент в живота човешки, който момент малко или много променя - начина на живот, мисленето, усетите .. И да се твърди, че квото си бил това си оставаш, е твърдение на ангро. Хеле пък "ний сме отсъствали често от дома, но се оправяме" - изобщЕ няма база за сравнение. Едно е да знаеш, че все пак някъде там има някой, на който да се опреш макар и дистанционно, и съвсем друго - да знаеш, че няма.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.