Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Много точно! [re: Дapeнa :-)]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано16.04.09 17:17



"Не виждам какво завишено като изискване има в това да желаеш нормален човек, с прилично образование, нормална ценностна система, желаещ семеен живот." - и то при положение, че ти самият си точно такъв!



Тема Re: Мърморанке, не се ядосвай, бря [re: Koм]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано16.04.09 20:37



Ми да ги кажа, Коме, що да не ги кажа. Ма да ги знаех барем

Пък то вече и аз не знам какво искам и търся, искам ли нещо, търся ли нещо, трябва ли, не трябва ли. Всичко ми се е объркало и омазало, та няма разплитане. Смятах, че имам някакви критерии, уж по тях се водех, ма все се оказва, че нещо не съм догледала и не съм уцелила какво да преценявам. Знам ли.

А мъж за сина ми трябва да търся. И май трябва да сменя призмата и да гледам първо кой би понесъл товара евентуално да отглежда чуждо дете, пък после да гледам как ми пасва на мен. Щото евентуално един такъв човек ще живее с детето ми, с всички плюсове и минуси на това. Интересното е, че досега един само изяви такова желание и беше наясно, че първо трябва те с детето да се приемат един друг и тогава да вървим нататък. Е точно този аз не го поисках. Та кво да ти кажа... Да става каквото ще, само здраве да има, че ...

Ти си сладка отрова, глътка самота
Ти си болка, която крия вътре в мен


Тема С подобна гледна точканови [re: XXLMORE]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.04.09 23:46



самотните жени ще ставате все повече. Само остава да се убедите хубавко една друга колко ви е гот






Тема Хайде хайде,нови [re: wasted_youth]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано16.04.09 23:48



я прочети ХХЛ-ката и А'лисата


Логиката е елементарна и праволинейна - търсят се мъже за използване, не за които да се грижат




Тема Re: С подобна гледна точканови [re: jamie]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано16.04.09 23:49



Добре де, Джеймс, все това повтаряш, че жените имаме погрешна гледна точка. А кажи ми каква трябва да е, че да не сме сами ? Е тъй, кат един мъж я формулирай, че да се поправя.



Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: С подобна гледна точканови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано16.04.09 23:58



Затаихме дъх, сложихме ръка на разтупканите си сърца. Най-накрая великата тайна ще ни бъде разкрита. Джейми, в теб ни е надеждата!



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Честно ли ?нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.04.09 00:02



Да се съберете в стадо. И без това с дървените си глави, зяпането на сапунки в стил "Сексът и градът" и разните дамски списания няма да прогледнете в друга посока.




Тема Re: Честно ли ?нови [re: jamie]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано17.04.09 00:04



Не се приема за отговор, а за спам

...дръж се по-сериозно, щото и питането ми е такова

Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: Честно ли ?нови [re: jamie]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано17.04.09 00:05



Какво имаш впредвид под "да се съберете в стадо"?

Изваждам положителното от отрицателното.



Тема Не само че не се майтапя,нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано17.04.09 00:06



бих казал дори че признаците са налице. Достатъчно е да прочетеш темата на Анбра за сирачето и да се абстрахираш от тъжните факти.
Ти колко приятели имаш ? А приятелки ?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.