Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кво прочетох ..  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано01.04.09 20:13



.. значи:
Сексът е нещо, което мъжът иска повече, отколкото го искаш ти. А днес всички знаем, че това не е така - вие и двамата го искате еднакво силно. Обаче все пак не го прави. Не и на първата среща. Независимо колко сме сладки и ти се подмазваме.
.. и това от мъж написано, дет твърди, че си вкарвал автогол с което.
И такаа .. Тук не ви питам - лягате ли си на първа среща. Знам, че не го правите.

Питам - това "мислене" не се ли променя от статута - свободен/на, обвързан/а ?!


Пъ Съ: А сиктир, бе, мъже ! Тва не може да е истина !








Тема Лост ин транслейшън [re: pravil_nick]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано01.04.09 20:23



Чета отпред назад, отзад напред, по диагонал, дотам и обратно, но нищо не разбирам - какъв е въпросът?





Тема Аз пък [re: strangebrew]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано01.04.09 20:31



се озърнах да видя кой е клуба...




Тема Re: Лост ин транслейшън [re: strangebrew]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано01.04.09 20:34



Ти се струва напълно в реда на нещата .. тава като "обстоятелства" ? .. затова ли не ме разбираш ?






Тема Re: Лост ин транслейшън [re: pravil_nick]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано01.04.09 20:42



Нищо не разбрах. Кой какво твърди, първо. Кой е тоя, дето го твърди и кое точно му е оригиналното (на твърдението). Какво да му коментираме - на човека или твърдението по принцип, или на обстоятелствата конкретно, но пък няма конкретни обстоятелства.
Иначе и на първа среща ми се е случвало, и не ми се е случвало, и не виждам казус, и вероятно затова не ми е ясно.
П.С. Когато съм била обвързана, не съм си "лягала", но пък и за други пози с не-половинки не съм се сещала, ама сега се замислих. Сексът прав брои ли се за изневяра?


Редактирано от strangebrew на 01.04.09 20:52.



Тема Re: Кво прочетох .. [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано01.04.09 20:53



Mиии....истина е. Нали четеш в ГЗС, зачети се малко в творенията на Хищника да речем, па и не само на него.

Има доста хора, които живеят в 18-19-ти век.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Кво прочетох .. [re: pravil_nick]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано01.04.09 20:56



Доколкото схванах, някой си мъж, настоятелно ни моли да не правим с него секс на първата ни среща, независимо от нашето желание.

Правилникова, ти на какво мнение си? Че при две деца, работа, домакинство и още куп задачи липсата на секс на първа среща си е чисто разхищение на време, сили и енергия?



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Сега [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.04.09 21:09



да ти кажа, не знам дали мисленето в тази посока се променя точно от статута. Но истината е, че се променя. Преди да се омъжа, на преклонните 18, не можех да си представя, да направя нещо такова на първа среща.

После бях един кон с капаци и пуританка до глупост. Всъщност в това отношени порастнах, чак когато се разведох и малко по малко установих, че нещата се случват, когато трябва да се случат за двамата, и никога не е прекалено рано, нито има срокове. Просто става, когато те се синхронизират в това отношение



Тема Re: Кво прочетох .. [re: pravil_nick]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано01.04.09 21:11



В отговор на:

Питам - това "мислене" не се ли променя от статута - свободен/на, обвързан/а ?!




Естествено че се променя
Моа да изчанча парясницата като се правя на недостъпен и да боцна чак на втората среща. В тях,посред нощ
При семейна малко се усложняват нещата и трябва да се действа със замах-или -или-няма втора среща

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кво прочетох .. [re: *Плaмeн*]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано01.04.09 21:17



Чукай на дърво...


Ако допуснем, че това, за което пишеш не е просто теория, вероятно става дума за "дали не бягам прекалено бързо" и, съответно, мерки. Статусът е без значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.