Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Щастливо омъженанови  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано27.03.09 15:55



Неотдавна се натъкнах на това понятие и до сега си задавам въпроса какво точно трябва да означава то..
Запознах се с една дама, която твърдеше публично пред целия свят / в интернет сайта си например/, че е "щастливо омъжена". Доколкото дълбочината на нашето познанство ми позволяваше разбрах, че тя не живее с въпросния си съпруг-чужденец. Тя в Германия, той в Латинска Америка. Двамата се срещат по време на отпуските и съдейки по снимките си прекарват много романтично. Нямат деца и няма изгледи да имат - тя е солидно прехвърлила 40-те...Носи халка на ръката си, публично флиртува , но няма достоверна информация за интимна връзка с близкото и обкръжение / но все пак ако има такова нещо няма да се изненадам/.
Е, кажете ми на това ли му викат щастливо омъжена жена...
Вие преди да се разведете какво ви караше да се чувствате щастливо омъжена..

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Maka_ на 27.03.09 15:59.</EM></FONT></P>

Редактирано от Maka_ на 27.03.09 15:59.



Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано27.03.09 16:08



Глупости са това, климактерични изблици на сексуално неудовлетворени лелки




the rest is silence

Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано27.03.09 16:09



В смисъл....



Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано27.03.09 16:15



Аре, и ти ли почна...
Защо понятието щастливо омъжена/женен трябва да е еднакво за всички, питам аз. За едни е да са 24 ч до дупето на любимия, други имат нужда от повечко въздух и явно и по-редки срещи им носят удовлетворение от брака. И какво от това?



Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.03.09 16:16



Aми за нея това е щастливо омъжена. За мен може да е друго, за теб - трето. Универсална дефиниция няма.
Мои познати, с бизнес из цялата страна също се чувстват и тя и съпругът и щастливи, въпреки, че може и по седмица - две да не се видят.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор Lalara (брюнетка)
Публикувано27.03.09 16:18



нещо й завиждате на жената- щом се чувства така, това си е нийния живот- може да си го живее както си иска и както се чувства добре...



Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано27.03.09 16:21



Ама, не разбирате ли, че няма значение какво мислим ние за нея, а какво тя мисли за себе си?



Аз... никога не съм се чувствала щастливо омъжена. Тоест, имала съм щастливи, красиви мигове с някого. Но без никаква връзка с това, че сме или не сме семейство.



Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано27.03.09 16:33



нейният вариант е именно потвърждение на това "щастливо омъжена " жена, омъжена , без деца , без ангажименти, виждат се със съпруга си само за секс, не му готви, не му търпи ежедневните капризи

абе шегувам се бе, нямам идея за нея,

но аз сега съм щастливо омъжена жена и мога да ти кажа какво е това, а именно чакам да се прибера у дома с нетърпение, да пийнеме по едно питие на двора да си вземеме душ заедно, да усещам движенията му вечер в леглото и т.н и т.н



Тема Re: бъди сигурна))нови [re: Maka_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано27.03.09 16:35



Жената е наистина- щастливо омъжена)))





Тема Re: Щастливо омъженанови [re: Maka_]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано27.03.09 17:43



Защо трябва да сме традиционалисти - тя е щастлива и омъжена, ето ти щастливо омъжена.
Бракове има всякакви, важно е човек да се чувства добре в брака си, а не как изглежда отстрани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.