Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Личниятнови [re: mirror_]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано18.03.09 06:43



"Затова все повтарям, че трябва да се внимава с мъжкото самочуствие."

'А'-то и 'Б'-то за успешен брак на всяка девойка планираща персонално развитие по-далеч от кухнята, образно казано. За съжаление тази истина не понася компромис в дългосрочен план.

П.П. Темата ти е тъжно съвпадение. Вчера, годеника на моя много добра приятелка развали годежа заради натрупани проблеми с наранено мъжко самочувствие.

Много ми е мъчно за двамата, защото се обичат, но не могат да се разберат кой е по-велик.



Тема Re: ами да се пробвам с дефинициянови [re: *Плaмeн*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.03.09 06:50



Успехите най-често са свързани с отделяне на повечко време за работа. Нещо сте много докачливи мъжете, ако жените им не намират достатъчно време за тях и за домашните "си задължения". Има и други странични реакции, но те важат за породата завистливи, ревниви и ненаваксващи толкова бързо откъм интелект мъже. Някои пък, като изгубят господството на по-добре платения в семейството, който е свикнал да се разпорежда с парите, а другите да зависят от него, много се депресират.





Тема Re: Личниятнови [re: Dolce De Leche]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.03.09 06:58



Все ми се струва, че реално по-успелият и доволен от развитието си и постиженията си човек никога не би го изтъквал, ако не е докаран до състояние да се налага да се защитава защото е успял. А това е смешно и жалко.
Предполагам това е и една от причините разумните хора да търсят обикновено партньор, как да го кажа политически коректно, от същата кръвна група... демек с идентична ценностна система, интереси, настройки и дори занимания.
Което прави задачата изключително сложна, дори често невъзможна.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: ами да се пробвам с дефинициянови [re: Aлиca.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.03.09 07:18



Еми добър вечер


Ако ще намира време само за методите които биха я издигнали в службата и ще е ангажирана само с кариерата си (ех как ме кефи тая дума)айде обясни ми ти за какво аджеба ще ми е тази жена...

П.П.не знам как стои въпроса при други мъже,но аз лично никога няма да имам нищо против жена ми да печели повече от мен.два пъти,три,пет пъти повече да вземе от мен ако ще.Това само би ме радвало

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: ами да се пробвам с дефинициянови [re: *Плaмeн*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.03.09 07:36




П.П.не знам как стои въпроса при други мъже,но аз лично никога няма да имам нищо против жена ми да печели повече от мен.два пъти,три,пет пъти повече да вземе от мен ако ще.Това само би ме радвало


Стига да го прави единствено и само в рамките на осемчасовата петдневна седмично заетост, нали?

В случай, че е на ненормиран работен ден, работи и в къщи, вместо да ти върти манджи всяка вечер, налагат и се чести командировки и дълги отсъствия от дома, срещи и контакти с хора, между които и интересни мъже /аууууу!/, на които ти не си поканен, дали ще се радваш толкова?

Методите за издигане в службата да не са свързани във фантазиите ти единствено и само с разтваряне на краката?



Тема Re: ами да се пробвам с дефинициянови [re: Aлиca.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано18.03.09 07:42



Мноу ме кефиш като почнеш да дрънкаш глупости


Я пак се прочети!

Казах ако съм женен за жена.Още нещо неясно има ли.
Методите за издигане може да си ги припомним малко по-надолу.Че сега ме чакат в службата

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: ами да се пробвам с дефинициянови [re: *Плaмeн*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.03.09 08:04



Кое точно е глупости?



Тема Всичко написано от тебе в тази тема не е коректнонови [re: mirror_]  
Автор Aли Бaбa (непознат)
Публикувано18.03.09 08:22



Афишираш някаква презумция, като не взимаш предвид, че в живота не винаги всичко се подава на клишета.

1. Какво значи успял мъж?
2. Какво значи силна жена?
3. Защо мислиш, че зад всеки успял мъж стои жена?
4. Защо мислиш, че мъжете се добират до дадена жена, а не обратното?

В този дух могат да се задават много въпроси. Ти също можеш да задаваш аналогични въпроси. Номера не е да се предизвика някаква провокация, а да накараш да ти реагират на нея така, че да си струва. По много хлъзгава дъска се движиш.



Тема Re: „Зад всеки....нови [re: mirror_]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.03.09 08:41



По първия въпрос: Да, абсолютно.

По втория: Стената на егоизма

Ω


Тема Re: „Зад всеки....нови [re: mirror_]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.09 08:52



Като жена от една страна се лаская да си мисля, че вероятно е така дотолкова, доколкото жената е твърде важен фактор за онзи бек- граунд от приятна домашна атмосфера и отговорност към дом, деца и съпруг, които създават спокойствието и сигурността на един мъж, който априори си притежава съответните качества ( да направим това уточнение, защото от всяко дърво свирка не става, нъл тъй), да изкачва смело и уверено стръмните понякога стъпала по пътя към успеха, каквото и да означава това. Щото е ясно че не си мислим едно и също като иде реч за "успех".
От друга страна, тази фраза се превръща в клише, служещо и за оправдание на чувстващите се неуспели мъже, че не са имали така необходимата подкрепа от страна на нежните си половинки, за да покоряват... каквото там е останало за покоряване в професионален план, примерно.


Така че отношението ми към тази изтъркана фраза е двояко. Може би и повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.