Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Клубна тема за обсъждане:нови  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 10:44



Понеже темата на Анбра, беше заключена, си позволявам да отворя нова тема, за да обсъдим и да дадем съгласието или несъгласието си за едно предложение, оформило се в темата за анкетата. Да, да, знам, че всички сме уморени от „междузвездните войни” тук, но все пак, можем да се абстрахираме за момент от тях , да спрем и да помислим.

И така:
Оформи се предложение, в клуба да има и трети модератор–мъж, с мотива, да се установи междуполов баланс в клуба, като се избягва сексисткия уклон и най-вече да се облекчи натоварването на двете модераторки от мъжка ръка.


П.П. Тук трябва да подчертая, че поставям предложението, независимо от анкетата, за да не отиде евентуално „в кошчето” заедно с нея, ако тя има такава участ.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:00



а не е ли по лесно клубарите да се кротнат? Тва тука заприлича на детска градина и сега се търсят укротители...а все си мисля че пишат големи и разумни хора...
тоя бил баннат,оня незнам си кво си, и се сърдят, ми има си правила, кат не се спазват да не търсят причината другаде а първо в себе си..аман

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 11:25



Нужда от трети мод има, както вече съм заявявал. Не е нужно да се търси паритет с мъжка кандидатура, спокойно можа да бъде и дама, стига да се намери някоя желаеща.

Трябва да е позитивен човек със солиден излишък от свободно време, здрави нерви, хладен ум и щипка технически познания (това последното може и да е излишно, впрочем). И най-важното - да има желание да се нагърби с тая крайно неблагодарна задача.

Знам, че е рано за предложения, но моите са:

strangebrew
mirror
assassin (ако все още е навит

)

the rest is silence

Тема Re: ДА!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 11:27



Jamie!





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 11:32



Пепи... Прекален светец и Богу не е драг

Ти хитрушо, защо просто не отговориш по темата с ДА или НЕ? Аз казвам, че съм съгласен, т.е. ДА! Ето, колко е лесно. После няма да мога и да се извръткам с думи от сорта "Ама аз исках точно това да кажа, но вие не сте ме разбрали правилно..."

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 11:35



Абе за мъж говорим сега. А първите ти 2 предложения са кокони. Но и аз ги подкрепям, както и за Асьо. Подписвам се 2 ръце и за тримата.

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:38



ти Пепи ли се казваш?
каквото съм искала съм го казала, а как да отговарям аз преценявам! и не се притеснявай, няма за какво да се увъртам после


няма нужда от още модератори, има нужда самите клубари да се укротят сами!

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Редактирано от !!Фakличka!! на 16.03.09 11:40.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 11:40



Намирам Hяkoй, koйтo ce шляe за подходящ.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано16.03.09 11:41



Би било добре - най-вече за да бъде anbra донейде облекчена, че да може да си гледа и живота, и своите си работи.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане: [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 11:41



Предвиждам кротване тия дни, с оглед на разкола и алтернативния синод, ама май няма да е за дълго, познавайки нрава на отцепниците


Та... затишието е измамно, идат нови бури


ПП. Пожелах им на добър път в новия форум. Даже смятам да спамя и там

the rest is silence

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 16.03.09 11:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.