Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Клубна тема за обсъждане:  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 10:44



Понеже темата на Анбра, беше заключена, си позволявам да отворя нова тема, за да обсъдим и да дадем съгласието или несъгласието си за едно предложение, оформило се в темата за анкетата. Да, да, знам, че всички сме уморени от „междузвездните войни” тук, но все пак, можем да се абстрахираме за момент от тях , да спрем и да помислим.

И така:
Оформи се предложение, в клуба да има и трети модератор–мъж, с мотива, да се установи междуполов баланс в клуба, като се избягва сексисткия уклон и най-вече да се облекчи натоварването на двете модераторки от мъжка ръка.


П.П. Тук трябва да подчертая, че поставям предложението, независимо от анкетата, за да не отиде евентуално „в кошчето” заедно с нея, ако тя има такава участ.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:00



а не е ли по лесно клубарите да се кротнат? Тва тука заприлича на детска градина и сега се търсят укротители...а все си мисля че пишат големи и разумни хора...
тоя бил баннат,оня незнам си кво си, и се сърдят, ми има си правила, кат не се спазват да не търсят причината другаде а първо в себе си..аман

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 11:25



Нужда от трети мод има, както вече съм заявявал. Не е нужно да се търси паритет с мъжка кандидатура, спокойно можа да бъде и дама, стига да се намери някоя желаеща.

Трябва да е позитивен човек със солиден излишък от свободно време, здрави нерви, хладен ум и щипка технически познания (това последното може и да е излишно, впрочем). И най-важното - да има желание да се нагърби с тая крайно неблагодарна задача.

Знам, че е рано за предложения, но моите са:

strangebrew
mirror
assassin (ако все още е навит

)

the rest is silence

Тема Re: ДА!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 11:27



Jamie!





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 11:32



Пепи... Прекален светец и Богу не е драг

Ти хитрушо, защо просто не отговориш по темата с ДА или НЕ? Аз казвам, че съм съгласен, т.е. ДА! Ето, колко е лесно. После няма да мога и да се извръткам с думи от сорта "Ама аз исках точно това да кажа, но вие не сте ме разбрали правилно..."

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 11:35



Абе за мъж говорим сега. А първите ти 2 предложения са кокони. Но и аз ги подкрепям, както и за Асьо. Подписвам се 2 ръце и за тримата.

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:38



ти Пепи ли се казваш?
каквото съм искала съм го казала, а как да отговарям аз преценявам! и не се притеснявай, няма за какво да се увъртам после


няма нужда от още модератори, има нужда самите клубари да се укротят сами!

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Редактирано от !!Фakличka!! на 16.03.09 11:40.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 11:40



Намирам Hяkoй, koйтo ce шляe за подходящ.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано16.03.09 11:41



Би било добре - най-вече за да бъде anbra донейде облекчена, че да може да си гледа и живота, и своите си работи.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 11:41



Предвиждам кротване тия дни, с оглед на разкола и алтернативния синод, ама май няма да е за дълго, познавайки нрава на отцепниците


Та... затишието е измамно, идат нови бури


ПП. Пожелах им на добър път в новия форум. Даже смятам да спамя и там

the rest is silence

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 16.03.09 11:43.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 11:42



Виждам пак отговори "по същество". А спри сега да разводняваш темата, ако обичаш!

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:44



ами това е смешно...точно кат в пясъчника...

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 11:45



темата ти я разводняваш, напиши си мнението и не давай акъл кой какво да прави и да пише!!!

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Фoтoн]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 11:49



Мерси за доверието, ама не съм подходящ. Предпочитам да съм спамер на свободна практика



the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 11:57



Е, на кой ли му се захваща, ама мисля, че си доста подходящ.
Надявам се, да не си категоричен в отказа си.





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано16.03.09 12:01



Категорично мъж. Категорично Джейми. За



Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:08



Какъв разкол, какви отцепници, какъв нов форум ве?...я ни светни))





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 12:08



Моето мнение е, че и трети модератор и четвърти да има - докато остава в сила регламентът за допускане на офтопик теми - клубът ще е в същия формат.
От друга страна незлобливите офтопик теми явно са приятни на една немалка част от клубарите, включтелно и на тези, които иначе официално се възмущават...



По въпроса дали да е мъж или жена един трети модератор - за мен няма проблем и в двата варианта, стига да се намери навит сериозен човек, който да дежури всеки ден и поне донякъде да се откаже от собствените си изяви, си за да поддържа обективност и необходимата дистанция.

Една идея само да дам...
Помислете, дали просто да не променим регламента, да го направим като при останалите клубове и да затегнем режима, като чистим безкомпромисно ВСИЧКИ офтопик теми, с изключение на поздравленията за празници и кратките искания за практическа помощ /от рода на търся майстор, адвокат, лекар, детегледачка - които са донякъде взаимопомощ/.

Да, така ще останат ощетени някои от клубарите, които наложиха по-свободен стил на общуване - Лира, Втасахме я Правилникова, Пламен, Бекър, Шлейката... и др., сещайте се подред, но тогава няма да има проблем за модераторите,/които и да са те/ да чистят лесно и бързо - просто с бутончето Х ще се трие всичко, което изначално не се отнася до разводите и свързаните с тях проблеми.
При тази мисъл веднага ме засърбяха пак пръстите...

П.С. И хайде за разнообразие не ми се нахвърляте сега вкупом, ами помислете първо, какво искате да представлява клуба...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:09



Oooo, Ваше Свтейшество

Дай поне тука да не цапаме

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:10



Асьо е доста пристрастен...а и не винаги май е в разположение на духа и в състояние да изпълнява мод задължения





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:11



не бе,щото пускаш интересни новини...ама нищо не поясняваш...обоснови се...или не пускай фитили))...щото и на нас ни става интересно за какво иде реч))





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:14



Протестирам! Ако ще се чисти спама, трябва да се почне ИМЕННО от темите-поздравления

Тва е за мене е висшата форма на спам, кат прочета сутрин ЧРД едикойси и направо получавам обриви

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 12:14



Благодаря! Един път верно ме обявиха за мъж тук, но аз все още държа на половите си белези



По този повод да кажа, че твърдо седя зад идеята, че третият модератор, трябва да е мъж, защото дори и моето чуство за баланс е нарушено от един факт....



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:15



Ти що ме слагаш на първо място?...че аз почти не пиша напоследък...я си огледай другите клубари!...и теми!



и друго- разведените хора, и тези, които се развеждат...не си говорят само за разводи...това са хора с емоции, вълнения и разностранни интереси!...психологията е във всяка тема!!!....иначе за сухи правни съвети си има подходящ клуб-право!

а ако си ме споменал ав молитвата си , щото искаш да обменим мисли някакви...няма проблем...казвай



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:16



Опс, то било тайна. Сори

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 16.03.09 12:19.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:16



както и теми- Добро утро...заповядайте едно кафе)))...или музикален поздрав)))





Тема Re: Стига бе!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:18



Не знаех...за първи път го виждам...а стига бе))...чакай да го поразгледам...тенкс





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:18



Та видя ли как ме набеди!...неоснователно!
извини ми се...плийз))хехе





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:22



Анжък де. Кат ше се спами, поне да е с въображение



the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано16.03.09 12:27



Опа, опааа, обърка се нещо

...тука не става реч за недоволни хора от ОФ-топиците, ами за отваряне на клуба и ако цената е да не се качват стари теми от избушили потребители, а също така лайномети от емоционално нестабилни постове, то трети мод трябва.
Остви ме мен дали ще съм ощетена. С ясното съзнание съм, че ако Джеймс стане мод, ще трябва да свия малко байряците, ама какво тук значи някаква си личност/моята де/. Затова, отново казвам, че решението е това.
И да ти обадя, за да не се чустваш длъжна да посочваш с пръст и да се чустваме персонално отговорни за потъващият кораб. Бедата не е в нас, даже напротив, колкото и нескромно да звучи, точно ние посоляваме манджата...и пресоляваме де Тук сме в свободни отношения. Не може да има само "клас стани", "клас мирно". Всяко нещо лишено от цвят е скучно и обречено. Тъй, че не накланяй проблема в друга посока. Говорим за ОТВАРЯНЕ НА КЛУБА и за това как ще стане, а не за това кой как ще пострада.
Напъни се малко като мод и си свърши работата, все пак ни представляваш. Кажи от нас какво се иска, а ти свърши останалото.

Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 12:30



Eлли се случи тва .. аз и ти, скъпа, ще сме абонирани за бана ..








Тема Така е...нови [re: LlRA..]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 12:33



... и друго- разведените хора, и тези, които се развеждат...не си говорят само за разводи
Спор няма по горното, но тук има принципни различия между теб и други клубари и клубарки, които искат като влязат в клуба да намерят теми на първа страница, които поне в по-голямата си част отговорят на тематиката на клуба, заради която са избрали да влязат в него.... а не да четат приятелски, но често неразбираеми за новодошлите закачки, откровени заяжданици между хора дето са си свикнали да се драпат пред публика, за собствен кеф или обширни препратки към музики, филми или картинки с подтескт, който излиза извън рамките на това, за което са дошли.

Мога да разбeра такива клубари и особено такива НОВДОШЛИ клубари.
От друга страна - мога да разбера и теб, лично... и тезата ти.
Но виждаш, че избор все пак трябва да се направи, защото не може и вълкът сит и агнето цяло - за това и 4 модератори да сме - все тая, ако не се реши принципно въпросът!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 17.03.09 21:53.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 12:34



кат прочета сутрин ЧРД едикойси и направо получавам обриви

Е за тебе обривите, ти да не искаш и подаръците им? Тях ги получавам аз



Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:35



Аз пък и друго си мисля. Името ни е "клуб", нали? Във всеки клуб има постоянна членска маса. Естествено, че не сме затворено общество, но няма как познавайки се виртуално, а мнозина и реално, общуването ни да не напусне в един момент рамките на официалния тон и книжовния език. Верно е, че гореизброените в стената на срама клубаре сме фенове на чата, ама аз си мисля че ако забранят неформалното общуване клубът ще загуби не по-малко от атмосферата си, отколкото и при неговото затваряне за нерегнати.

Та не знам, баланс требе да се търси, за това казвам, че трябва да е разумен чиляк новия мод



the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:40



То па едни подаръци... Снимани торти и пиратски емпе-тройки.



Бекъра хубаво беше предложил да се събират стотинки за лимонени резенки, барем

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 12:44



Никой на тая планета и околовръс не е в състояние да ме убеди, че ние (изброените .. и други "наш-тип-поведение") сме проблема на този клуб ! И, ако темата ще поема в тази посока, просто ще я пренебрегна, с размисли дали мястото ми е тук (за радост на разровилите ла*ната).






Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано16.03.09 12:45



Тъй, ма...и аз това казвам. Некоректно ми се вижда обаче, вместо да ми посочи пътя към решението, за което тя със сигурност има вътрешна служебна информация, да се вкарват поименни вини, да се настройват клубарите, че да отместим проблема. Застрашен и се вижда поста или ?! Аде малко начисто да си играем


Толко време врещяхме, че имало проблеми, че клуба не бил същия, а като стана реч за действия, почваме пак да се побарваме у...мишките. То ясно, че на всеки му през оная работа на север дали ще има клуб или не, ама па добре си напаснахме тука значи, аде да не го бастисваме...кво кат е виртуално.

Спрете Земята - искам да сляза!

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 12:45



Аре, стегай се да поемаш функциите на трети мод!

Разбирам скромността ти, но те виждам най-подходящ. Не се измъквай.
остава да го решим и прогласуваме. На Анбра без това не й е лесно с това надзираване в последно време. Аз лично, не бих желал да съм на нейно място.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:48



Кво са връзваш па ти бе

На сички е ясно, че клуба са крепи на твоя спам, ку земеш да си метнеш оставката, направо ше требе да удряме кепенците

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Фoтoн]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:51



Ти па!

Се едно да туриш азис за директор на софийската филхармония

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 12:52



Бекъра хубаво беше предложил да се събират стотинки за лимонени резенки

Ако бях жена, да те бях пребил сега. Доядоха ми се много. Добре че не мога да пометна



Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 12:52



мисля че ти като модератор не е редно да създаваш нови войни с това поименно изказване....

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Да - мъж!нови [re: mirror_]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 12:53



Така.....редно е и аз да си дам мнението.

Твърдо седя зад идеята за трети модератор, и то - мъж, поради няколко причини:

Първо, заради модераторите, за да се избегне натоварването им, защото нали всички знаем, че не могат да седят тук по 24 часа и седем дни в седмицата.

Второ, заради клубарите, за да се установи междуполов баланс. Така няма да остава чуството за онеправданост у клубарите-мъже.

Третият мотив, и може би този, който най-вече ми затвърди мнението, е това, че е нарушено личното ми чуство за справедливост. Вчера се установи, че има БАН-нат клубар, без обяснение, без предупреждение, без уведомление. И не става дума за Асасин, да спомена...при него нещата вече придобиха хроничност.

При това положение се оказва, че не толкова спамът между клубарите създава проблеми. Създава я и излишното нагнетяване на обстановката от модераторите, щом се действа по този начин. Време е да се поразреди атмосферата и там.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 12:53



ти ли говореше за разводняване на темата или се бъркам



Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Не, мисля, ченови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:00



ти не си разбрала за какво иде реч - тя Мирърката ясно го е казала в началото, че отварянето на клуба за нерегистрирани /което, според мен, няма да стане/ е една тема, а сега отваря друга и не иска покрай първата да замине и втората.

П.С. Личното ти заяждане накрая го пропускам покрай очите си...


Явно имаш погрешни представи що е то модератор и каква му е функцията. Нито аз, нито Анбра сме тук за да ви казваме, какво да пишете или да не пишете.
Тук сме за да чистим клуба от спам и флейм, а също и да съдействаме за промени в релгламента, който клубът САМ си е създал /това последното е казусът в тая тема - включва провеждане на избори, правила за офтопик теми, пускане на организационни теми и клубни обяви/.

П.П.С. Вече съм писала в другата тема, че ако искате отваряне на клуба за нерегистрирани - трябва да се направи явно, с броене на гласове.
Аз, лично, още сега ще пратя бележка на Киро, да гопомоля да каже, че ако изобщо няма технически вариант това да стане - поне да не се морим с дебати.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 13:00



Ако бях жена, да те бях пребил сега. Хаха, това е като: Имаш късмет, че не съм тренирал карате





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 13:03



Бърза мисъл и проницателност... Сладурана си. Почнах го преди маса време. Чети и смятай, кога е почнало и кога си ме хванала. Ама аз сега теб гледам, че вече не знаеш към кой лагер да се врътнеш. Аз поне си казах мението и нямам скрупули. С теб, до тук!

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Не, мисля, ченови [re: MamaNetty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 13:06



Аз, лично, още сега ще пратя бележка на Киро, да гопомоля да каже, че ако изобщо няма технически вариант това да стане - поне да не се морим с дебати.


Технически вариант не може да няма. Въпрос на воля и намерение е. Бих те помолил да помолиш от своя страна Киро да направи официално обръщение към нацията и да ни осветли по въпроса. Тъй хем ще пийнем водица от извора, хем ше можем да си кажем кой къде го стяга чепикът



the rest is silence

Тема Хейде стига преекспониране!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:16



Каква война пък ти хрумва сега?!
Не съм го казала с цел - "виновните до дъската" - хич, даже!
Всички, които сте редовните автори и потребители на чат-офтопиците се знаете, кои сте - нито тайна има нито интрига...Нали и самата аз съм често оплювана, че съм писала за разни вибратори и прочие...


Вече казах - въпросът е принципен и няма нищо лично, поне отмоя страна!

Да се допускат ли офтопици изобщо или не?! И ако се допускат - в каква ТОЧНО степен, така че ВСЕКИ модератор, независимо мъж /жена или който и да е да има ЯСНИ правила, какво да трие...
Защото триенето поред на номерата е най- лесно, ама наистина.. не ме карай да демонстрирам...
Щото ТОГАВА ще разбереш как се получава от нищо - ВОЙНА!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 13:25



добре, ето мойто мнение, оставяйте по една или две най много ОФФ теми, и пак да кажа, няма нужда от трети мод



Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 13:29



A от първи и втори има ли



the rest is silence

Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:30



За да не се налага да се назначава и един редактор, който да преценя, коя тема до колко е офф-топик (щото да се определи, кои теми офф може и кои не .. е пълна дискриминация, пък и е много трудно

), предлагам, на изброените-и-др. тутакси да се трият темите. Видят ли го, че мърда, айде гумата ! Бана също да върви в комплект, за да няма после - Ама, що ми изтрихте темата ?! .. тя не беше съвсем офф-топик .. и да има време да се умири. Отделно, ние сме толерантни и даже нема да ви псуваме .. на всеослушание.
Извинявай, Нети, за лиричното отклонение, но да се определя кой офф-топик може и кой не може, е несериозно. Или има офф, или няма. Толкоз. Защото всякакви вариации, ще са чедусна предпоставка за последващи "скандали и проблеми в клубъ".






Тема Re: Така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:34



"които искат като влязат в клуба да намерят теми на първа страница, които поне в по-голямата си част отговорят на тематиката на клуба, заради която са избрали да влязат в него"

съгласна съм!...и аз искам такива теми))...защото си мисля че с моите два развода и трети брак +множесто мъже помежду...хахаха))...мога да им бъда безкрайно полезна))...с гледната си точка, който я оценява...ама веднага те накацват клубари-моралисти и става въргала))!...даже "професионалисти", като мен, хехе и клубари други с подобни житейски преживявания можем да сме им полезни повече даже от такива без опит-теоретици, провокатори...и анализатори-критикари



затова и съм се пооттеглила...щото като усетя накъде духа вятъра-дръпвам



Тема Ей, ся...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:35



Ми чи нали същото казвам и аз, бе човек!!!

Извинявай, Нети, за лиричното отклонение, но да се определя кой офф-топик може и кой не може, е несериозно. Или има офф, или няма. Толкоз. Защото всякакви вариации, ще са чедусна предпоставка за последващи "скандали и проблеми в клубъ".

Или има оф, или няма!
А колкото до конкретиката - можем например да сложим правило за не повече от 3 теми офтопик на първа страница, например. Но да е официално, за да може да работим и да трием на тази база безпроблемно!
Сега по-ясно ли стана?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Ей, ся...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:42



.. защото имаше предложение И за тематика, та затуй ми и реакцията. Бройката вече е друго нещо (ще се редуваме и изчакваме спамерчетата

). Ся остава да определим, кои тема са офф и кои не .. сиреч сложна задача и .. порочния кръг се затваря.






Тема Re: Да - 1 мъж и 1 жена! Само!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:42



Е за да има баланс-трябва един мъж и една жена модератори!Това е! 50 на 50!



Редактирано от LlRA.. на 16.03.09 13:43.



Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: MamaNetty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 13:43



самата аз съм често оплювана, че съм писала за разни вибратори и прочие... Ми, ако бе използвала щадящата дума(

) всичко щеше да мине незабелязано, ама...

Редактирано от Фoтoн на 16.03.09 13:57.



Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: Фoтoн]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:46



И после аз спамя ..








Тема Re: Не, мисля, ченови [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 13:46



защо изтрихте толкова бързо темата с отговора от Киро? мислиш ли че са прочели отговора всички ?

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: какво каза Киро?нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:50



че пропуснах!?



Тема Re: Не е изтрита, а разковананови [re: !!Фakличka!!]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано16.03.09 13:50



ето го постингът на Киро



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да - 1 мъж и 1 жена! Само!нови [re: LlRA..]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано16.03.09 13:53



Да !
и така става .
Не се ли измъчихте вече ?

Всеки проблем е замаскирана възможност


Тема Re: Не е изтрита, а разковананови [re: anbra]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 13:56



благодаря



Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Проблемът тука не е в модератора, а в това, че ...нови [re: mirror_]  
Автор Aли Бaбa (непознат)
Публикувано16.03.09 13:59



... има доста омраза тука. Съответно клубчето отговаря изцяло на нивото на пишещите. Няма никакво значение дали ще слагате нов модератор, дали ще бъде нъж или жена. Докато има тази омраза нищо няма да се промени и клубчето ще загнива.

По отношение на темите off мисля, че те са нещо много хубаво за всички тука. Никой не е длъжен да взима участие в теми, които не го интересуват.

Късмет и умната!





Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: pravil_nick]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 14:03



Ми, аз за кво го правЪ сега? За да пренасоча прицела от теб малко.





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано16.03.09 14:05



Е!
поне стана ясно на цялата клубна пасмина, че трябва да сме регулирани, администрирани и натъманени
опаа:
модерирани
с картонче на рубашката,
или татуировка на ръчицата,
за облекченото разпознаване,
...........................
изобщо не знаете колко обичам този клуб
.....................
ама това си е моя работа и не касае никой
......................
тъжно и тъпо

чушки в боба

все проходить
эронда
ночь проходить
без следа
между пальцами года
проточились
воть беда
..................
и не съм изтървал нито един мягхий знак,
щото вече зеха да го пропускат, като отживелица
майната му
не се гняви за тъпни

всичко тепърва предстои



Тема Re: Да - мъж!нови [re: mirror_]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано16.03.09 15:05



И аз съм за трети модератор и то мъж, и Джейми ми се струва подходящ



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано16.03.09 17:27



Браво, добре си го написала. Аз не виждам смисъл от трети модератор - било то мъж или жена....Няма да е зле обаче хората тук малко да спрат да се отнасят негативно към другите, да се почувстват наистина като едно общество, където изкарват доста време и пишат - независимо виртуален ли е контакта или реален...Живота е прекалено сложен и прост едновременно за да се караме в някакъв клуб.Затова когато има тема тип" прах за пране" , можем да бъдем заедно, както и ако има тежка тема от нов клубар (или стар) можем да не освиркваме, като долни.....Помислете си на колко хора им е трудно да си направят контакти, самотни са и нещастни и какво ли не.Защо трябва да опорочим едно място свързало толкова клубари, помислете колко често посягате да пишете тук.
П.С. Призовавам и мъжката страна от клуба да се присъедини към апела ми - учудващо лесно е колко всичко може да бъде наред.Хайде Хора!



Тема Re: Така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано16.03.09 17:33



Добре де защо не направите във Фейсбук или Хай 5 тем подобни още (или сигурно знаете много повече места) клуб където хората от клуба да си лафят и да има обща тема.Така като това са показни места - може да не се кръсти : на разведените" а нещо друго.Тамън ще си имаме нещо като членство и само избрани ще идват с парола





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.03.09 18:47



Нов модератор?
Джеймз Трети.





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Aлиca.]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 18:50



Пиши Да или Не де. После ще се правят номинациите.





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.03.09 19:11



Нов модератор - ДА
OFFтопик - не повече от 3 теми на първа страница. Поздравленията за рожден ден не влизат в бройката.
И още нещо: освен тема за поздрав по повод, ако може да се ограничи броя на темите, пускани от един ник. Че като се наредят 3-4 от един и същ автор, и всичките офф, става много еднообразно.
И ако може, да не се пускат безсмислени теми от рода на: защо изтрихте тази тема, защо еди-кой си има бан, къде ми е постингът от снощи.

Да ме прощават радетелите на свободната изява, но все пак не сме в джунглата, малко автоцензура си трябва. Който не може и не иска - ще го цензурират модераторите.

Няма сми от обсъждане на регистрация, Киро е казал, каквото трябва.

Ако Нети и Анбра преценят, че трети модератор ще е от полза, аз съм ЗА.



Тема Честно казано - през оная работа ми е вече.нови [re: mirror_]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано16.03.09 19:19



Тъй че - бройте ме въздържал се.
Не съм за нов модератор - против триенето съм! За какво ми е още един? Да трие още повече ли?



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 21:05



А номинациите тайни, явни, мажоритарни .. какви ? Да си прая сметката, де .. Щото едни явни ше ми изядат главата.








Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор ptj (ентусиаст)
Публикувано16.03.09 21:10



Ако искате поканете и Бойко Борисов за модератор.
Дали ще са 3-ма или 30 изобщо не ме вълнува. Като ми е кеф ще пиша каквото ми е на душата. Дали някой ще ми редактира мнението си е нeгов проблем. Аз нямам никакво намерение да се променям заради нечии правила, достатъчни са ми моите...



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 21:13



Ми нъл, ако се реши, ще има избори де


Абе кой яде глави...ъъъъ...пачи, бре. Всеки се бори за котлетната част.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 21:21



Мхм .. Си прЕдстави, че гласувам с отрицателен вот за некой, който земе та спечели изборите ? Даже сатър нема да требва. С едно движение само ше ми извие кокошия врат.








Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 21:26



Е че то по тая логика, да го няма половината клуб бре





Тема Да се заемам ли с работата!?нови [re: mirror_]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано16.03.09 21:35



да се установи междуполов баланс в клуба, като се избягва сексисткия уклон и най-вече да се облекчи натоварването на двете модераторки от мъжка ръка.

Бял хетеросексуален мъж, вникващ в дълбините на женската душа, с безкрайно свободно време, смирен като будистки монах, отзивчив като цялата команда на Тимур, справедлив като Соломон ...... ЗАПОЧВАМ ДА ТЪРСЯ! .... познавам двама, трима, ама единия е гей, втория пракалява с мъжката ръка, а другия е бисексуален!



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Да се заемам ли с работата!?нови [re: Бaтko]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 22:15




/ иконка за целувка/

Ти описа модератора - мечта!


Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 16.03.09 22:21.



Тема 12 модераторанови [re: mirror_]  
Автор Гeвpek (пристрастен)
Публикувано16.03.09 22:31



- на ротационен принцип, по 1 за всеки месец.
6 мъже и 6 жени.

Предлагам полът да се удостоверява лично от администратора!



http://www.krassota.com/i/avatar/105.gif

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Orcad]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:33



Дали заради мен, ще си напишш мнението в прав текст. С една дума, моля те.
Все пак после ще се броят позиции





Тема Re: 12 модераторанови [re: Гeвpek]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 22:34





Медицинско, здравна книжка или употребявани гащи ще предоставяме ?






Тема Re: 12 модераторанови [re: Гeвpek]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:37



Има хляб в твоята идея, ама ще викаме и теб за попълване на мъжката бройка, щото нашите половината са изБАНяни





Тема Ами, Батко,нови [re: Бaтko]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:52



предвид, че се идеята е, да бъде разбрана, мъжката душа, лесбийка ли ще търсиш?





Тема не е така госпожо . уж нямаше да пиша нонови [re: MamaNetty]  
Автор жaлъk (непознат )
Публикувано17.03.09 08:20



не мога да се въздържам

модераторка сте от 10-ти септември 2003 година . колко години още ви трябват за да оправите понятията в гози клуб ?



Тема Re: Ами, Батко,нови [re: mirror_]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано17.03.09 17:54



Ами ... от край време предрочитам да общувам с "мъжко момиче", а не с "путка човек" (това е вид мъжки характер) .....

Оставете разбирането на "мъжата душа" настрана,както аз отдавана съм оставил разбирането на "женската душа" ...... просто "няма такива животни" ....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Ето ви вариант....нови [re: mirror_]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано18.03.09 14:18



За да бъде Клуб-чето подредено предлагам следното:
1.Прочита се целият архив на Клуб-а.Чрез гласуване се избират 20-те най-значими теми(може и повече)за развода,брака,децата и т.н.Те се заковават на първа страница-когато влезе нов човек да може да намери това което му трябва.
2.на 2-ра страница-всички поздравления-рождени,имени и т.н.
3.От трета страница-офф колкото искате.Предполагам,че не е трудно технически при ново мнение темите да не се разместват.
4.На най-видно място ТТ данни за всеки от клубарите-ник,три имена,професия,адрес.
5.Сутрин задължителна регистрация-час на влизане в Клуб-а,а вечер-час на излизане.
П.П.Абе,що за полицейщина и диктатура е настанала тъдява,а?Ми личното ми мнение:да се пише нерегистриран,дасе пише за всичко,което е важно за дадения човек и да има мод(да сезнае за деня кой е той)който да въвежда ред,когато се наруши добрия тон.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Ето ви вариант....нови [re: Дokи]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.03.09 19:47



А, бе що да стоят заковани 20 теми на първа, хората са го измислили - прави се библиотека, стои закована най-отгоре и който иска си търси там. Периодично да се обновява.

Без офф-теми клуба ще стане справочник...

Според мен, колкото по-малко се модерира, толкова по-добре. (Справка ГЗС).

Добре само да не се допускат обиди, изнасяне на лични данни и т.н., амо това според нетикета всеки трябва да го знае!



Тема Re: Ето ви вариант....нови [re: Melany99]  
Автор won (cool)
Публикувано20.03.09 12:27



Съгласна съм да се направят две библиотеки за основните теми и за офф-топик темите - ще бъде полезно. Така някои теми няма да "отплуват".



Споделете!

Тема Мдаа....нови [re: Melany99]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано20.03.09 13:41



Изобщо не си ме разбрала

.Ма то който трябва,той го разбира.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Kapлcoн oт пokpивa ()
Публикувано22.03.09 21:53



Аз съм "ЗА"



Тема Re:абе Мирорче))нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано22.03.09 22:00



от кога ти виси темата и никакво развитие по казуса))...едно протяжно мълчание и никакво решение))

или само си питаш...заради питанката))





Тема Re:абе Мирорче))нови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.03.09 22:04



Ми Лирке, една седмица е добър срок мисля, за да се включи който иска. Ако мислите, че стига, утре да вземем да броим.





Тема Re:абе Мирорче))нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано22.03.09 22:06



ми да





Тема Re:абе Мирорче))нови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.03.09 22:09



Ми значи утре е деня





Тема Рекапитулация за момента:нови [re: mirror_]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.03.09 23:35



Понеже стана дума тук, че вероятно една седмица е достатъчен срок за обсъждането, реших все пак да направя рекапитулация към момента, за да можете в останалото време, да се включите или изясните отговорите си, ако има грешка:

ДА, съгласен/а съм:
-------------------------
LlRA..
KMETA HA HETA
Фoтoн
wasted_youth
Bтacaxмe_я
mirror_
dru*
Kapлcoн oт пokpивa
Hяkoй, koйтo ce шляe /независимо от пола/
Aлиca./Да, по преценка на модераторите/


ДА - 1 мъж и 1 жена модератори:
--------------------------------------------
LlRA..
Cлънчeвo cиньo


НЕ, не съм съгласен/а:
----------------------------
!!Фakличka!!
njakoya...(тaм)
pravil_nik


ВЪЗДЪРЖАЛ СЕ:
------------------------
xaмeлeoн


НЕОПРЕДЕЛЕНИ:
---------------------
MamaNetty
Aли Бaбa
Orcad
ptj
Дokи
Melany99
won
Бaтko
Гeвpek

Редактирано от mirror_ на 23.03.09 00:19.



Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.03.09 23:42



25 човека, мирърке, 25 ! Кат махнеш и неопределените, станАха 15. Дали е редно с толкоз кворум да се решава квото и да било ?!






Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.03.09 23:50



Да, защото не е редно неопределените, да се смятат за - НЕ





Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.03.09 00:01



Аха .. щом съм спамила у темата, значи съм въздържала се.
Пфу .. да сай у тъпата патка !








Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 00:08



Ами не си и това, защото просто не си се въздържала



Ми определи си отговора бе, човек. Какъв е проблема?



Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.03.09 00:15



Твърдо нье.








Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 00:20



Ми готово...редактирах бройката





Тема Огледалце,я се събуди !нови [re: mirror_]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано23.03.09 08:04



Какво "неопределен",като изрично съм написал"..а пишат нерегистрирани..."

Това неопределен ли е??А?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Огледалце,я се събуди !нови [re: Дokи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 08:12





Извинявай, но тук обсъждахме предложението за избор на трети модератор, и то мъж. Конкретно по този въпрос съм писала, че не си се определил.
Явно не мога да те дешифрирам и аз. То верно, че още не съм спала....



Тема Слушай гълъбичке...нови [re: mirror_]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано23.03.09 13:44



Мъжете тук, в ш****** клуб на разведените ги няма и няма да ги има вече.

Нека ти дам и малко предистория:

Когато Асасин подаде оставка някой помни ли какво предупреждавах? Май никой не помни.

Неведнъж съм предупреждавал, че волно или неволно една жена модераторка, а тогавашните модераторки са го правили повече от достатъчно пъти за да си помисля, че е било волно, ще защитават своя "невинен" пол, срещу "гнусния и противен" противен пол. От тук следва, че е естествено в среда, където мъжете и жените са в конфликт, така наречените властимащи (модераторите) да могат да наклонят баланса накъдето си искат, и от там нататък до обезмъжяването на клуба на разведените е само една крачка.

Това беше причината толкова да настоявам тогава да има мъж и жена модератори. Не две жени и мъж или двама мъже и жена а една жена и един мъж. По равно.

И още нещо - неведнъж съм воювал в теми, в които жените сте се подигравали с мъжете и сте ги обиждали безнаказано, но в същото време за много по-малки обиди мъже са били заплашвани с бан, включително и аз, но няма да вадя подробностите.

Било ми е четено конско от модераторка за неща, които са били позволявани в същата тема на друг клубар.

Била е заключвана тема, в която воювах с един клубар, почти го бях размазал само с аргументи, но темата беше локната. След това тя беше отворена само да за мога да бъда нападнат в нея от друг клубар, и отново локната, когато и него почти разбих без нито една груба дума... но и това вече е минало и простено.

Простено... но не и забравено, и затова, скъпи ни женички, замислете с за омразата към мъжете, която струи от доста от вас, замислете се за злостното си поведение тук, в клуба към нас мъжете, каквото злостно поведение на живо никога няма да покажете... замислете се за многократното си числено превъзходство тук и недейте да питате защо мъжете са напуснали това бойно поле, в което противника ги превъзхожда многократно, и освен това и боговете (модераторите) също са на страната на противника.

пп. Много мислих, преди да ти отговоря, но в крайна сметка не се въздържах и отговорих. Описаното от мен съм го виждал достатъчно пъти в клуба, така че нека не спорим. Някога душата ми беше в този клуб. Сега си пазя регистрацията единствено за да не пропише някой с някогашния ми ник.

ппп. Нищо лично нито към теб, нито към който и да било. Хората са слаби и често пъти не им достигат сили да се държат достойно, но това не означава, че недостойното им поведение в определени моменти трябва да бъде забравено.



Тема Re: Да - мъж!нови [re: dru*]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано23.03.09 13:49



След време определено ще съжаляваш за този си пост, ако Джейми бъде избран за модератор. Нищо лично към Джейми, но според мен той е неподходящ и само ще засили междуполовата война, защото усещането ми за него е такова, че в него е останала много болка от неговите лични проблеми, която болка той още не е успял да преодолее. Макар и да не пиша тук аз все още ви чета от време на време.



Тема Re: Слушай гълъбичке...нови [re: Severous_Snape]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 15:36



Моля, темата да бъде вече заключена, да ударим окончателно "калема" и да придвижваме нещата напред






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.