Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема 12 модераторанови [re: mirror_]  
Автор Гeвpek (пристрастен)
Публикувано16.03.09 22:31



- на ротационен принцип, по 1 за всеки месец.
6 мъже и 6 жени.

Предлагам полът да се удостоверява лично от администратора!



http://www.krassota.com/i/avatar/105.gif

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Orcad]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:33



Дали заради мен, ще си напишш мнението в прав текст. С една дума, моля те.
Все пак после ще се броят позиции





Тема Re: 12 модераторанови [re: Гeвpek]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 22:34





Медицинско, здравна книжка или употребявани гащи ще предоставяме ?






Тема Re: 12 модераторанови [re: Гeвpek]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:37



Има хляб в твоята идея, ама ще викаме и теб за попълване на мъжката бройка, щото нашите половината са изБАНяни





Тема Ами, Батко,нови [re: Бaтko]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 22:52



предвид, че се идеята е, да бъде разбрана, мъжката душа, лесбийка ли ще търсиш?





Тема не е така госпожо . уж нямаше да пиша нонови [re: MamaNetty]  
Автор жaлъk (непознат )
Публикувано17.03.09 08:20



не мога да се въздържам

модераторка сте от 10-ти септември 2003 година . колко години още ви трябват за да оправите понятията в гози клуб ?



Тема Re: Ами, Батко,нови [re: mirror_]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано17.03.09 17:54



Ами ... от край време предрочитам да общувам с "мъжко момиче", а не с "путка човек" (това е вид мъжки характер) .....

Оставете разбирането на "мъжата душа" настрана,както аз отдавана съм оставил разбирането на "женската душа" ...... просто "няма такива животни" ....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Ето ви вариант....нови [re: mirror_]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано18.03.09 14:18



За да бъде Клуб-чето подредено предлагам следното:
1.Прочита се целият архив на Клуб-а.Чрез гласуване се избират 20-те най-значими теми(може и повече)за развода,брака,децата и т.н.Те се заковават на първа страница-когато влезе нов човек да може да намери това което му трябва.
2.на 2-ра страница-всички поздравления-рождени,имени и т.н.
3.От трета страница-офф колкото искате.Предполагам,че не е трудно технически при ново мнение темите да не се разместват.
4.На най-видно място ТТ данни за всеки от клубарите-ник,три имена,професия,адрес.
5.Сутрин задължителна регистрация-час на влизане в Клуб-а,а вечер-час на излизане.
П.П.Абе,що за полицейщина и диктатура е настанала тъдява,а?Ми личното ми мнение:да се пише нерегистриран,дасе пише за всичко,което е важно за дадения човек и да има мод(да сезнае за деня кой е той)който да въвежда ред,когато се наруши добрия тон.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Ето ви вариант....нови [re: Дokи]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.03.09 19:47



А, бе що да стоят заковани 20 теми на първа, хората са го измислили - прави се библиотека, стои закована най-отгоре и който иска си търси там. Периодично да се обновява.

Без офф-теми клуба ще стане справочник...

Според мен, колкото по-малко се модерира, толкова по-добре. (Справка ГЗС).

Добре само да не се допускат обиди, изнасяне на лични данни и т.н., амо това според нетикета всеки трябва да го знае!



Тема Re: Ето ви вариант....нови [re: Melany99]  
Автор won (cool)
Публикувано20.03.09 12:27



Съгласна съм да се направят две библиотеки за основните теми и за офф-топик темите - ще бъде полезно. Така някои теми няма да "отплуват".



Споделете!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.