Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Aлиca.]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 18:50



Пиши Да или Не де. После ще се правят номинациите.





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.03.09 19:11



Нов модератор - ДА
OFFтопик - не повече от 3 теми на първа страница. Поздравленията за рожден ден не влизат в бройката.
И още нещо: освен тема за поздрав по повод, ако може да се ограничи броя на темите, пускани от един ник. Че като се наредят 3-4 от един и същ автор, и всичките офф, става много еднообразно.
И ако може, да не се пускат безсмислени теми от рода на: защо изтрихте тази тема, защо еди-кой си има бан, къде ми е постингът от снощи.

Да ме прощават радетелите на свободната изява, но все пак не сме в джунглата, малко автоцензура си трябва. Който не може и не иска - ще го цензурират модераторите.

Няма сми от обсъждане на регистрация, Киро е казал, каквото трябва.

Ако Нети и Анбра преценят, че трети модератор ще е от полза, аз съм ЗА.



Тема Честно казано - през оная работа ми е вече.нови [re: mirror_]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано16.03.09 19:19



Тъй че - бройте ме въздържал се.
Не съм за нов модератор - против триенето съм! За какво ми е още един? Да трие още повече ли?



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 21:05



А номинациите тайни, явни, мажоритарни .. какви ? Да си прая сметката, де .. Щото едни явни ше ми изядат главата.








Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: mirror_]  
Автор ptj (ентусиаст)
Публикувано16.03.09 21:10



Ако искате поканете и Бойко Борисов за модератор.
Дали ще са 3-ма или 30 изобщо не ме вълнува. Като ми е кеф ще пиша каквото ми е на душата. Дали някой ще ми редактира мнението си е нeгов проблем. Аз нямам никакво намерение да се променям заради нечии правила, достатъчни са ми моите...



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Клубна тема за обсъждане: [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 21:13



Ми нъл, ако се реши, ще има избори де


Абе кой яде глави...ъъъъ...пачи, бре. Всеки се бори за котлетната част.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане: [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 21:21



Мхм .. Си прЕдстави, че гласувам с отрицателен вот за некой, който земе та спечели изборите ? Даже сатър нема да требва. С едно движение само ше ми извие кокошия врат.








Тема Re: Клубна тема за обсъждане: [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 21:26



Е че то по тая логика, да го няма половината клуб бре





Тема Да се заемам ли с работата!? [re: mirror_]  
Автор Бaтko (Bath`men Со)
Публикувано16.03.09 21:35



да се установи междуполов баланс в клуба, като се избягва сексисткия уклон и най-вече да се облекчи натоварването на двете модераторки от мъжка ръка.

Бял хетеросексуален мъж, вникващ в дълбините на женската душа, с безкрайно свободно време, смирен като будистки монах, отзивчив като цялата команда на Тимур, справедлив като Соломон ...... ЗАПОЧВАМ ДА ТЪРСЯ! .... познавам двама, трима, ама единия е гей, втория пракалява с мъжката ръка, а другия е бисексуален!



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Да се заемам ли с работата!?нови [re: Бaтko]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 22:15




/ иконка за целувка/

Ти описа модератора - мечта!


Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 16.03.09 22:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.