Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 13:29



A от първи и втори има ли



the rest is silence

Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:30



За да не се налага да се назначава и един редактор, който да преценя, коя тема до колко е офф-топик (щото да се определи, кои теми офф може и кои не .. е пълна дискриминация, пък и е много трудно

), предлагам, на изброените-и-др. тутакси да се трият темите. Видят ли го, че мърда, айде гумата ! Бана също да върви в комплект, за да няма после - Ама, що ми изтрихте темата ?! .. тя не беше съвсем офф-топик .. и да има време да се умири. Отделно, ние сме толерантни и даже нема да ви псуваме .. на всеослушание.
Извинявай, Нети, за лиричното отклонение, но да се определя кой офф-топик може и кой не може, е несериозно. Или има офф, или няма. Толкоз. Защото всякакви вариации, ще са чедусна предпоставка за последващи "скандали и проблеми в клубъ".






Тема Re: Така е...нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:34



"които искат като влязат в клуба да намерят теми на първа страница, които поне в по-голямата си част отговорят на тематиката на клуба, заради която са избрали да влязат в него"

съгласна съм!...и аз искам такива теми))...защото си мисля че с моите два развода и трети брак +множесто мъже помежду...хахаха))...мога да им бъда безкрайно полезна))...с гледната си точка, който я оценява...ама веднага те накацват клубари-моралисти и става въргала))!...даже "професионалисти", като мен, хехе и клубари други с подобни житейски преживявания можем да сме им полезни повече даже от такива без опит-теоретици, провокатори...и анализатори-критикари



затова и съм се пооттеглила...щото като усетя накъде духа вятъра-дръпвам



Тема Ей, ся...нови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:35



Ми чи нали същото казвам и аз, бе човек!!!

Извинявай, Нети, за лиричното отклонение, но да се определя кой офф-топик може и кой не може, е несериозно. Или има офф, или няма. Толкоз. Защото всякакви вариации, ще са чедусна предпоставка за последващи "скандали и проблеми в клубъ".

Или има оф, или няма!
А колкото до конкретиката - можем например да сложим правило за не повече от 3 теми офтопик на първа страница, например. Но да е официално, за да може да работим и да трием на тази база безпроблемно!
Сега по-ясно ли стана?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Ей, ся...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:42



.. защото имаше предложение И за тематика, та затуй ми и реакцията. Бройката вече е друго нещо (ще се редуваме и изчакваме спамерчетата

). Ся остава да определим, кои тема са офф и кои не .. сиреч сложна задача и .. порочния кръг се затваря.






Тема Re: Да - 1 мъж и 1 жена! Само!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:42



Е за да има баланс-трябва един мъж и една жена модератори!Това е! 50 на 50!



Редактирано от LlRA.. на 16.03.09 13:43.



Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: MamaNetty]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 13:43



самата аз съм често оплювана, че съм писала за разни вибратори и прочие... Ми, ако бе използвала щадящата дума(

) всичко щеше да мине незабелязано, ама...

Редактирано от Фoтoн на 16.03.09 13:57.



Тема Re: Хейде стига преекспониране!нови [re: Фoтoн]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.09 13:46



И после аз спамя ..








Тема Re: Не, мисля, ченови [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 13:46



защо изтрихте толкова бързо темата с отговора от Киро? мислиш ли че са прочели отговора всички ?

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Re: какво каза Киро?нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 13:50



че пропуснах!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.