Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 12:52



Бекъра хубаво беше предложил да се събират стотинки за лимонени резенки

Ако бях жена, да те бях пребил сега. Доядоха ми се много. Добре че не мога да пометна



Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 12:52



мисля че ти като модератор не е редно да създаваш нови войни с това поименно изказване....

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.



Тема Да - мъж!нови [re: mirror_]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 12:53



Така.....редно е и аз да си дам мнението.

Твърдо седя зад идеята за трети модератор, и то - мъж, поради няколко причини:

Първо, заради модераторите, за да се избегне натоварването им, защото нали всички знаем, че не могат да седят тук по 24 часа и седем дни в седмицата.

Второ, заради клубарите, за да се установи междуполов баланс. Така няма да остава чуството за онеправданост у клубарите-мъже.

Третият мотив, и може би този, който най-вече ми затвърди мнението, е това, че е нарушено личното ми чуство за справедливост. Вчера се установи, че има БАН-нат клубар, без обяснение, без предупреждение, без уведомление. И не става дума за Асасин, да спомена...при него нещата вече придобиха хроничност.

При това положение се оказва, че не толкова спамът между клубарите създава проблеми. Създава я и излишното нагнетяване на обстановката от модераторите, щом се действа по този начин. Време е да се поразреди атмосферата и там.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 12:53



ти ли говореше за разводняване на темата или се бъркам



Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Не, мисля, ченови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:00



ти не си разбрала за какво иде реч - тя Мирърката ясно го е казала в началото, че отварянето на клуба за нерегистрирани /което, според мен, няма да стане/ е една тема, а сега отваря друга и не иска покрай първата да замине и втората.

П.С. Личното ти заяждане накрая го пропускам покрай очите си...


Явно имаш погрешни представи що е то модератор и каква му е функцията. Нито аз, нито Анбра сме тук за да ви казваме, какво да пишете или да не пишете.
Тук сме за да чистим клуба от спам и флейм, а също и да съдействаме за промени в релгламента, който клубът САМ си е създал /това последното е казусът в тая тема - включва провеждане на избори, правила за офтопик теми, пускане на организационни теми и клубни обяви/.

П.П.С. Вече съм писала в другата тема, че ако искате отваряне на клуба за нерегистрирани - трябва да се направи явно, с броене на гласове.
Аз, лично, още сега ще пратя бележка на Киро, да гопомоля да каже, че ако изобщо няма технически вариант това да стане - поне да не се морим с дебати.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано16.03.09 13:00



Ако бях жена, да те бях пребил сега. Хаха, това е като: Имаш късмет, че не съм тренирал карате





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.03.09 13:03



Бърза мисъл и проницателност... Сладурана си. Почнах го преди маса време. Чети и смятай, кога е почнало и кога си ме хванала. Ама аз сега теб гледам, че вече не знаеш към кой лагер да се врътнеш. Аз поне си казах мението и нямам скрупули. С теб, до тук!

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра



Тема Re: Не, мисля, ченови [re: MamaNetty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 13:06



Аз, лично, още сега ще пратя бележка на Киро, да гопомоля да каже, че ако изобщо няма технически вариант това да стане - поне да не се морим с дебати.


Технически вариант не може да няма. Въпрос на воля и намерение е. Бих те помолил да помолиш от своя страна Киро да направи официално обръщение към нацията и да ни осветли по въпроса. Тъй хем ще пийнем водица от извора, хем ше можем да си кажем кой къде го стяга чепикът



the rest is silence

Тема Хейде стига преекспониране!нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.03.09 13:16



Каква война пък ти хрумва сега?!
Не съм го казала с цел - "виновните до дъската" - хич, даже!
Всички, които сте редовните автори и потребители на чат-офтопиците се знаете, кои сте - нито тайна има нито интрига...Нали и самата аз съм често оплювана, че съм писала за разни вибратори и прочие...


Вече казах - въпросът е принципен и няма нищо лично, поне отмоя страна!

Да се допускат ли офтопици изобщо или не?! И ако се допускат - в каква ТОЧНО степен, така че ВСЕКИ модератор, независимо мъж /жена или който и да е да има ЯСНИ правила, какво да трие...
Защото триенето поред на номерата е най- лесно, ама наистина.. не ме карай да демонстрирам...
Щото ТОГАВА ще разбереш как се получава от нищо - ВОЙНА!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Хейде стига преекспониране! [re: MamaNetty]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано16.03.09 13:25



добре, ето мойто мнение, оставяйте по една или две най много ОФФ теми, и пак да кажа, няма нужда от трети мод



Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.