Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:11



не бе,щото пускаш интересни новини...ама нищо не поясняваш...обоснови се...или не пускай фитили))...щото и на нас ни става интересно за какво иде реч))





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:14



Протестирам! Ако ще се чисти спама, трябва да се почне ИМЕННО от темите-поздравления

Тва е за мене е висшата форма на спам, кат прочета сутрин ЧРД едикойси и направо получавам обриви

the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.03.09 12:14



Благодаря! Един път верно ме обявиха за мъж тук, но аз все още държа на половите си белези



По този повод да кажа, че твърдо седя зад идеята, че третият модератор, трябва да е мъж, защото дори и моето чуство за баланс е нарушено от един факт....



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: MamaNetty]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:15



Ти що ме слагаш на първо място?...че аз почти не пиша напоследък...я си огледай другите клубари!...и теми!



и друго- разведените хора, и тези, които се развеждат...не си говорят само за разводи...това са хора с емоции, вълнения и разностранни интереси!...психологията е във всяка тема!!!....иначе за сухи правни съвети си има подходящ клуб-право!

а ако си ме споменал ав молитвата си , щото искаш да обменим мисли някакви...няма проблем...казвай



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:16



Опс, то било тайна. Сори

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 16.03.09 12:19.



Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:16



както и теми- Добро утро...заповядайте едно кафе)))...или музикален поздрав)))





Тема Re: Стига бе!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:18



Не знаех...за първи път го виждам...а стига бе))...чакай да го поразгледам...тенкс





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано16.03.09 12:18



Та видя ли как ме набеди!...неоснователно!
извини ми се...плийз))хехе





Тема Re: Клубна тема за обсъждане:нови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано16.03.09 12:22



Анжък де. Кат ше се спами, поне да е с въображение



the rest is silence

Тема Re: Клубна тема за обсъждане: [re: MamaNetty]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано16.03.09 12:27



Опа, опааа, обърка се нещо

...тука не става реч за недоволни хора от ОФ-топиците, ами за отваряне на клуба и ако цената е да не се качват стари теми от избушили потребители, а също така лайномети от емоционално нестабилни постове, то трети мод трябва.
Остви ме мен дали ще съм ощетена. С ясното съзнание съм, че ако Джеймс стане мод, ще трябва да свия малко байряците, ама какво тук значи някаква си личност/моята де/. Затова, отново казвам, че решението е това.
И да ти обадя, за да не се чустваш длъжна да посочваш с пръст и да се чустваме персонално отговорни за потъващият кораб. Бедата не е в нас, даже напротив, колкото и нескромно да звучи, точно ние посоляваме манджата...и пресоляваме де Тук сме в свободни отношения. Не може да има само "клас стани", "клас мирно". Всяко нещо лишено от цвят е скучно и обречено. Тъй, че не накланяй проблема в друга посока. Говорим за ОТВАРЯНЕ НА КЛУБА и за това как ще стане, а не за това кой как ще пострада.
Напъни се малко като мод и си свърши работата, все пак ни представляваш. Кажи от нас какво се иска, а ти свърши останалото.

Спрете Земята - искам да сляза!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.