Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 00:08



Ами не си и това, защото просто не си се въздържала



Ми определи си отговора бе, човек. Какъв е проблема?



Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: mirror_]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.03.09 00:15



Твърдо нье.








Тема Re: Рекапитулация за момента:нови [re: pravil_nick]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 00:20



Ми готово...редактирах бройката





Тема Огледалце,я се събуди !нови [re: mirror_]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано23.03.09 08:04



Какво "неопределен",като изрично съм написал"..а пишат нерегистрирани..."

Това неопределен ли е??А?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Огледалце,я се събуди !нови [re: Дokи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 08:12





Извинявай, но тук обсъждахме предложението за избор на трети модератор, и то мъж. Конкретно по този въпрос съм писала, че не си се определил.
Явно не мога да те дешифрирам и аз. То верно, че още не съм спала....



Тема Слушай гълъбичке...нови [re: mirror_]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано23.03.09 13:44



Мъжете тук, в ш****** клуб на разведените ги няма и няма да ги има вече.

Нека ти дам и малко предистория:

Когато Асасин подаде оставка някой помни ли какво предупреждавах? Май никой не помни.

Неведнъж съм предупреждавал, че волно или неволно една жена модераторка, а тогавашните модераторки са го правили повече от достатъчно пъти за да си помисля, че е било волно, ще защитават своя "невинен" пол, срещу "гнусния и противен" противен пол. От тук следва, че е естествено в среда, където мъжете и жените са в конфликт, така наречените властимащи (модераторите) да могат да наклонят баланса накъдето си искат, и от там нататък до обезмъжяването на клуба на разведените е само една крачка.

Това беше причината толкова да настоявам тогава да има мъж и жена модератори. Не две жени и мъж или двама мъже и жена а една жена и един мъж. По равно.

И още нещо - неведнъж съм воювал в теми, в които жените сте се подигравали с мъжете и сте ги обиждали безнаказано, но в същото време за много по-малки обиди мъже са били заплашвани с бан, включително и аз, но няма да вадя подробностите.

Било ми е четено конско от модераторка за неща, които са били позволявани в същата тема на друг клубар.

Била е заключвана тема, в която воювах с един клубар, почти го бях размазал само с аргументи, но темата беше локната. След това тя беше отворена само да за мога да бъда нападнат в нея от друг клубар, и отново локната, когато и него почти разбих без нито една груба дума... но и това вече е минало и простено.

Простено... но не и забравено, и затова, скъпи ни женички, замислете с за омразата към мъжете, която струи от доста от вас, замислете се за злостното си поведение тук, в клуба към нас мъжете, каквото злостно поведение на живо никога няма да покажете... замислете се за многократното си числено превъзходство тук и недейте да питате защо мъжете са напуснали това бойно поле, в което противника ги превъзхожда многократно, и освен това и боговете (модераторите) също са на страната на противника.

пп. Много мислих, преди да ти отговоря, но в крайна сметка не се въздържах и отговорих. Описаното от мен съм го виждал достатъчно пъти в клуба, така че нека не спорим. Някога душата ми беше в този клуб. Сега си пазя регистрацията единствено за да не пропише някой с някогашния ми ник.

ппп. Нищо лично нито към теб, нито към който и да било. Хората са слаби и често пъти не им достигат сили да се държат достойно, но това не означава, че недостойното им поведение в определени моменти трябва да бъде забравено.



Тема Re: Да - мъж!нови [re: dru*]  
Автор Severous_Snape (wizard)
Публикувано23.03.09 13:49



След време определено ще съжаляваш за този си пост, ако Джейми бъде избран за модератор. Нищо лично към Джейми, но според мен той е неподходящ и само ще засили междуполовата война, защото усещането ми за него е такова, че в него е останала много болка от неговите лични проблеми, която болка той още не е успял да преодолее. Макар и да не пиша тук аз все още ви чета от време на време.



Тема Re: Слушай гълъбичке...нови [re: Severous_Snape]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.03.09 15:36



Моля, темата да бъде вече заключена, да ударим окончателно "калема" и да придвижваме нещата напред






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.