Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Facebook - начин на употреба  
Автор terramot (ентусиаст)
Публикувано09.03.09 08:30



Струва ми се, че лавинообразното разрастване на facebook ще промени живота на хората, но може и да го гледам с криви очила.

Какво мислите - наистина ли е нов вид комуникация? Ползвате ли го? Харесва ли ви и намирате ли нови приятели с него?



Тема Питах те какво е това - в смисъл [re: terramot]  
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.03.09 08:36



откъде да го взема?

Така че, засега все още нищо не мисля.



Тема Каква е разликата спрямо [re: terramot]  
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.03.09 08:39



Скайп?



Тема Re: Каква е разликата спрямо [re: comprehension]  
Автор terramot (ентусиаст)
Публикувано09.03.09 08:48



Ти си истински интернет обитател, аз съм кирлив новобранец, затова се пазя от изказвания. Сигурен съм, че ще го разучиш за нула време, сега и други хора ще се изкажат. Не прилича на Скайп, прилича на MySpase, Hi5 и такива разни глупости, само че е далеч по-работещ.

facebook.com



Тема Re: Каква е разликата спрямо [re: terramot]  
Автор OOOOOOO ()
Публикувано09.03.09 08:51



Това една доста натрапчива система, която непрекъснато ти прелага разни видове контакти, но в действителност те отдалечава от реалните ти приятели. Верно, че повишава комуникациите с хора от къде ли не, но действа леко подло като дава достъп на всички твои регистрирани "приятели" до маса снимки публикувани от теб. Нещо като комбинация от чат, поща и тукашния ДИР.



Тема Нищо не чога да ти разбера! Цял ден ли ще ме [re: terramot]  
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.03.09 08:55



разиграваш? Питах те ясно и точно каква е разликата, а ти ми приказваш за някакви си MySpase, Hi5 , които ми говорят точно толкова, колкото и Facebook.

Сигурен съм, че ще го разучиш за нула време...

Аз много работи мога да разуча стига да знам защо да го правя?!



Тема Re: Facebook - начин на употреба [re: terramot]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано09.03.09 08:56



Бе имам регистрация, ама нямам време и за него. Предпочитам в свободното си време да излезна да се видя с приятели, отколкото да се пуля в монитора. То аз горе-долу и скайпа и кю-то затова ги ползвам - да се уговоря било с клиенти, било с приятели кога да се видим, демек като безплатен телефон.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Зависи [re: OOOOOOO]  
Автор lnspired (ентусиаст)
Публикувано09.03.09 09:01



Зависи за какво го ползваш и как. Ако си нагласиш настройките,тогава снимките и другите неща могат да се видят съответно :1. само от приятели, 2.от приятели и техните приятели, 3. от всички.

Това е сериозна мрежа, където се вписват само хора, които не крият самоличността си. Дава възможност да формираш групи, да правиш съобщения за събития, да си правиш нови страници и какво ли още не.
Улеснява общуването с приятели в чужбина.
Просто трябва да добавяш за приятели само тези, от които няма какво да криеш.
И още нещо - тонът на общуване е по- цивилизован. Поне в мрежите, в които съм била.

Е, ако искаш, можеш да си създадеш и фалшива самоличност, разбира се. Има и тайни общества вътре. Има и опция да се скриеш напълно.
Общо взето, докато му свикнеш, минава време, но пък после разбираш колко възможности дава.

Dum spiro spero.

Редактирано от lnspired на 09.03.09 09:10.



Тема facebook [re: comprehension]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано09.03.09 09:01



е уеб сайт, който комбинира, блог, поща, сайт за запознанства, търсене на стари познати (съученици), форуми, гледане на клипчета, слушане на музика, изграждане на мрежи (например - ако ти си ми приятел - виждаш и другите ми приятели, а аз твоите) и т.н.
Също така е отворен - всеки може да си публикува някаква негова измислица (разбирай - уеб-програма).

Ако питаш мен - аз го погледнах няколко пъти и от тогава не съм влизал. Но - си има хора за всичко.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Снимки??? Затова ли е Face book ? [re: OOOOOOO]  
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.03.09 09:16



ICQ, Scype, MIRC, MySpace, e-mail...

Eee, множко са, не може всичко наведнъж!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.