Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Чета сега простотиинови  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.03.09 07:43



щото дестина дена не бях влизал тук.
Чета,чета,гледам,мигам и ви се чудя на акъла.По принцип няма лошо човек да се изявява тук обратното на това което е във реалния живот,и слава богу.Защото ако започна да ви вземам писанките на сериозно,ще си помисля че поне половината от тук пишещите сте напълно и безвъзвратно изтрещяли.

Еба си майката,кой някога и някъде ви е казвал че бракът е някаква привилегия ебаси от която следва само да се извличат някакви дивиденти.

И веднага като се яви нещо в поведението на партньора което не ви радва,вместо да се замислите как да се намери решение за овладяване на проблема,вместо да се замислите в посока че за тоя проблем са виновни поне двама,решавате че е по-добре да се разведете.И после да крякате тука колко сте щастливи че сте се отървали, а не смеете да признаете че всъщност ви страх от отговорност и за това избирате лесния ЗА МОМЕНТА вариант.
И какъв кеф по дяволите ви дава да съветвате хората дошли тук с питанка с дращенки от рода на-развеждай се немедлено.
Някакъв вид успокоение ли търсите от рода на-да не съм само аз баламата-да има и други шарани като мене.
Въобще идва ли ви на акъла колко сте зле и колко всъщност ще жалки от факта че сте разведени,и от факта че неспирно се опитвате да го представите като вид щастие,очаквайки насреща ви да стоят баламурници.

Кога по дяволите ще прочета в тоя клуб мнение от рода на-бях слаб/а,не ми стигнаха силите да се преборя с честолюбието си,да запазя един път равновесие в името на семейството.Да бъда силен и да не се поддавам на хорските простотии.Кога някой ще се изправи и признае че развода всъщност не е никакво щастие а му е донесъл и ще му носи само негативни емоции.
Кога ще застанете тук с истинските си лица?

Докога все да крякам тук че бракът не е чекия на тинейджър.Не само за да си правим някакъв кеф или да тропнем за сватба.Че брака всъщност е една голяма отговорност и че подписвайки го ти се подписваш именно срещу това че ще се бориш за това семейство докато смъртта ви раздели.Ще се БОРИШ,не само да се почесваш.

То бива да се бъзикаме постоянно,но има тук и хора които влизат за малко и в момент когато имат наистина нужда от адекватен съвет.Не ни знаят лиготиите и че понякога с фантазиите си които си описваме тук може да направим лоша услуга на човек..........

Абе майната му.........кво ли се занимавам и аз....

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: *Плaмeн*]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.03.09 07:50



Кой те вдъхнови рано сутрин за това пространно откровение?





Тема Re: Чета сега простотиинови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.03.09 07:55



Ми това твоето е противоположната крайност на "бягай, развеждай се". Борба на всяка цена в името на самата борба. Защо не допуснеш, че някои бракове са просто грешка? И от реанимирането им файда няма?
Похвално е човек да иска да си запази брака, ама не и на всяка цена. На труп сърдечен масаж не помага. Не помага и да го скриеш под юргана, защото се разлага и почва да мирише. Така, че, хайде да не ставаме по-католици от папата с това "докато смъртта ни раздели".

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.03.09 08:00



В отговор на:

Защо не допуснеш, че някои бракове са просто грешка




Дааа,твърде дългичък е станал поста и е нормално да не си го прочела докрай.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: *Плaмeн*]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано08.03.09 08:08



Харесва ми поста ти и гледната ти точка. Типична е - мъжка .
Ти защо си тук ?
После ще обясня защо питам .

Всеки проблем е замаскирана възможност


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.03.09 08:08



Напротив, именно защото те изчетох до края, затова казвам, защо не допуснеш. Любовта е сляпа. Виждаш го/я ангел, а той/тя всъщност дявол. Допуснал си грешка, трябва ли цял живот да я изкупуваш, щото докато смъртта ни раздели? Тъпо. Никой не е застрахован от грешки, колкото и да смята, че е обмислил добре решението за брак.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.03.09 08:12



Взема малко да резюмирам.Вярно е дълго и не ви се чете и мисли сабалъм рано



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: *Плaмeн*]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано08.03.09 08:18



Четенето не ми е проблем .
Да се бориш за брака си ?! Семейството като имагинерно понятие .
За да успеем трябва да го приемем като кауза в Негово име .
Оставаме докато смърта ни раздели .. и се разминаваме в коридорите мълчаливо .
Ти как се бориш ? Като черпиш от "лошия" пример тук ли?

Всеки проблем е замаскирана възможност


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.03.09 08:19



Чия грешка?
На кого е грешката че гана/путьо се развел?
Моя,твоя,на филанчо?

Как решаваш кой е дявол-кой е ангел.
Нали тва викам,защо поне един не се изтъпани да каже-аз сгреших.Или НИЕ сгрешихме.Що все другия осираме и се стремим тук в клуба не да бъдем полезни а влизаме колкото да си чешем пръстите и да си правим реклама.
И да пращаме новите в девета глуха като им разправяме че ше цъфнат и вържат само ако се разведат.


Какъв е тоя стремеж да се пропагандира към разлагане на ценностите които са градени векове.От къде тая подлост човешка да не сме сами в измекярщината и да я предлагаме тук като щастие???

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Чета сега простотиинови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.03.09 08:21



И аз това попитах - струва ли си борба заради самата борба?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.