Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Виж сега,нови [re: mirror_]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано09.03.09 13:35



Явно, призива ми да кротнем, не оказва никакво въздействие и трябва аналогично, с голямо закъснение да кажа: Анбра , извинявай!

(все пак, темата бе нейна, поздрава искрен, но извратена с директни квалификации и косвени обиди)

Ама, така е - никога не успяваме да се поставим изцяло на мястото на другия...



Тема Re: Виж сега,нови [re: Фoтoн]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано09.03.09 13:45



Ок.

Анбра, извинявай!
Перла, извинявай!
Дано сте изкарали чудесен осми март!
Мъже, извинявайте, че не съм ви поздравила за денят на бащата и на мъжа, макар тогава все още да не съм ви познавала или да съм била току-що регистрирана и на "черешата". По видими от естеството на клуба причини.

Ето, никак не беше трудно.





Тема Re: Трудно заглавиенови [re: ПEPЛA]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.03.09 13:48



Предлагам да се забранят всички празници.Ето моят скромен принос.След като вчера преразгледах отношението на мъжете към празниците, установих … можем и без празници.Без толкова неща свикнахме ,че едни празници ли …
Решението ми да не се празнува се дооформи от следната картинка-един крайно объркан мъж ме пита „Е, к`ъв ден е днес?”, аз го погледнах и изтрещях „Коледа е”.Реакцията е „Хлъц”.
Скоро много думички ще ги виждаме само в тълковните речници и да няма сърдити.
Какво се случи, увълчихме се или ?
Най-лесното е да се заиграем всички в пясъка.

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Виж сега,нови [re: Фoтoн]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано09.03.09 13:53



Не става дума за поздрав, Фотоне, а за това, че има нужда от емпатия; която може и да се разшифрова като "поне не разваляй празника".
За мен лично 8 март е празникът на мама (защото тя така го чувства). И да, тя очаква китка, или поне обаждане. Ами да взема да и се обадя и да й кажа стига бе, цял живот си му слугувала и днес празнуваш?!
Къде точно откри обвинение за липсата на поздрав:
Струва ми се, че е много егоистично и егоцентрично да прекършиш усещането за празник по тоя начин, и Перла не го заслужава. Не е честно, просто. Когато празнуваме и поздравяваме някой с такива, по същество, безсмислени и незначителни поводи като рожденни дни, годишнини от кво ли не и пр., го правим, защото за нас или за човека насреща поводът е значим. Просто замълчи, много по-лесно е да нараняваш.
Можеше да игнорираш темата днес, а утре да пуснеш своя, за това как ни ограбва привързаността към безсмислените символични жестове на фона на тотален дефицит на искреност в отношенията или каквото и да е друго бла-бла-бла.




Тема Re: Виж сега,нови [re: strangebrew]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано09.03.09 15:20



Отговарям на теб, заради разпалеността ти. Изводът ми е, по-добре да си бях мълчал! И тогава , преди година и половина, когато на деня на мъжа ни бе казано колко калпави са мъжете в клуба(защото, като се засегнахме, пък веднага бяхме попитани, ама ти защо се чувстваш сред тях

), нито сега. Да си спомняш тогава някой да се е извинил за нанесените поражения? Няма и да намериш. Поне на Анбра, мани ги мъжете. Те така и не заслужават. Поне тукашните.Тааа, к'во каза за емпатията?

Помолих да спрем да го чоплим и да се нараняваме, ама някой има потребност..

Самоизключвам се от темата по-натам..



Тема Re: Честит празник, момичета! :) *UNDELETED*нови [re: Фoтoн]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.03.09 20:22



Виж, аз не държа да ни поздравявате, а просто да си замълчите, щом не смятате този ден за празник. Нищо повече от това.
А иначе, за деня на мъжа май сефте чувам или поне не разбирам смисъла на този празник, щото статистиката все още показва женски заплати с 10-20% по-ниски от мъжките за една и съща работа.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Честит празник, момичета! :) *UNDELETED*нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано10.03.09 02:19



Ами, по този повод , да бяхте се организирали вчера на демонстрация срещу това неравноправие.



Не че, не е дошло време да бъдат и еманципирани мъжете по разни показатели, в частност татковците.



Тема Re: Честит празник, момичета! :) *UNDELETED*нови [re: Фoтoн]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.03.09 07:05



По-неприятна картина от груб невъзпитан мъж е само перманентно хленчещия за равноправие мъж.



Перла е приела един ден в годината за свой и на всички жени празник и пуска поздрав в клуба. Оркад веднага и разваля празника като я срязва, че не го признавал, слугински нагласени простотии и прочие. Кел файда, че после се извинявал - нали вече е нагрубил жената, а покрай нея и другите жени!
Накрая се намесва Фотон да назидава жените със стари теми за мъжки празник и да рИве за еманципация на мъжете по разни показатели. Щото, видите ли, един мъж се изцепил просташки и не може да му се правят забележки.
То пък, да му се отще на човек и за рожден ден да поздрави някого! Веднага ще се намесят киселяци да развиват теории, че не трябвало да се празнува един ден в годината, защото човекът е роден и жив и през останалите 364 дни. И други, които да му натрият носа много да не се радва, защото те като имали рожденни дни, не получили кой знае какви поздравления.



Тема Re: Честит празник, момичета! :) *UNDELETED*нови [re: Aлиca.]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано10.03.09 12:31



Тоя, зачервения емотикон точно ти не си го слагай, че ми лъха на неискреност, а като ме четеш мен , започвай и завършвай със сигнатурата ми, без да четеш останалото ми. Не успя ли да забележиш, че нямам желание да ТИ пиша?


Не би успял да бъде нравствен ментор някой, само защото се е пооблякъл (псевдо)интелектуално и се опива сам от собственото си "красноречие".

Упражнявай си тая потреба с друг.

Надявам се, не компенсираш с мен за нещо друго

И нима една тема е тема и има завършен вид, ако в нея не е се е вклинила Алиса и не е "подредила",не е "въвела ред"?

Редактирано от Фoтoн на 10.03.09 12:35.



Тема Re: Честит празник, момичета! :) *UNDELETED*нови [re: Фoтoн]  
Автор gain (веселяк)
Публикувано10.03.09 13:37



Най0сетне един достоен мъж да й каже истината в очите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.