Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Я да видим  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.02.09 23:39



какви теми предлага първа страница...

1.Шляйката предлага референдум щото клубът /оценявам чувството му за хумор/...
2.Асасин погреба клуба и вероятно в момента хапва-пийва за Бог да прости...
3.Някоя...там пише он или по-скоро не-оф тема за зловещото състояние на клуба и клубарите...
4.Хамелеон страда за баннатите некастрирани, защото клубът не трябва да е розово-малоумен, а епично-еректилен...
5.Лира пита ще има ли още банове... /на ушенце - ще има/
6.Мимилеена от сутринта търси някой да и обясни какво е ставало през нощта...
7.Съмбоди прави опит за възстановка на среднощната бойна обстановка, вероятно и това с цел да премахнем розите и розовото от това място...
8. Появи се и нещо по клубната тематика - ратти зададе въпрос - тутакси и бе отговорено в най-изискания клубен стил от Хамелеон - по същество...
9. Най-случайно засега тема от Даная няма - може и да е още рано...

Аз ви чета непрекъснато и едно единствено нещо не разбирам - защо клубът да е длъжен да отговаря на различните и разнопосочни очаквания на всеки един?
Дали не преиграваме малко?
Дали пък някой друг ни създава атмосферата тук?
Пишем, обиждаме се, преследваме се, некоректни сме един към друг, крещим, истерясваме, тръшкаме се сърдити, отмъщаваме си на когото завърнем и после цяла страница еднакви по смисъл теми - с някакви прозиращи обвинения, че другите не са ни създали комфорта, който сме очаквали... Кои други?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.02.09 23:43



Разкош !








Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор lnspired (ентусиаст)
Публикувано23.02.09 23:46



Споко, клубът може да е всякакъв, но е съвсем жив. За разлика от много други.

Dum spiro spero.


Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано23.02.09 23:49



Твърде много взиране в монитора и твърде малко живот навън.
Разприте тук приемат уродливи размери, установявам като вляза в клуба.
Едни, дето се обичат и го парадират, също си губят времето тук, вместо да се занимават с матрака си.
Други, ощипани от някого/в друга роля сега/, намират израз на изява.
Скучаещи дами не намират по-добри развлечения.
Обикновени сеирджии подклаждат огъня.
И да не забравим - един дето развява крепен на косъм брак, поучава останалите, използвайки думите "никога" и "винаги".
Хм. И защо ли изобщо се включвам?
Все пак това е най-активният клуб в дира.



На върха на копието!

Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано23.02.09 23:50



Убаво си го написАла. Знайш ко ни требе ? Да си видим личните карти .Не мое с тея ЕГН -та да дирим некой друг да на оправи...дръти хора, а ше търсим отговорите отвънка...то и Открития Космос е крив ...аз залагам единствено на вътрешните регулатори на всеки и усета му за мярка...къ го няма и кабела да му прегризеш се тая. Здрасти, Амбра...искам да пия ракия с теб и да пушим цигари



Ако няма къде да отидеш, по-добре ела на себе си ...

Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано23.02.09 23:50



Всичко е ОК Анбра!Ако съм писала нещо - то е защото влизам рядко тук напоследък и е по-безинтересно напоследък.Може причината да е в мен.Хич да не ти пука!Вие си гледате работата!



Тема Re: Я да видимнови [re: anbra]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано23.02.09 23:57



всяко чудо за три дни
тук хората обикновено идват нещастни и ако изчезнат - обикновено са щастливи:)
изключенията само потвърждават правилото МИ


аз обичам да си обяснявам някои неразбираеми за мен неща с астрология и магнитни бури - и тях не ги разбирам също толкова:)
ще им мине

и...разбира се, че не е хубаво затварянето на клуба за нерегистрирани. но ти не си виновна за това
и за чуждата нелогичност, дребнавост, интригантство и отчасти - злоба - не си виновна!



Тема Re: Я да видимнови [re: anbra]  
Автор xaмeлeoн ([got mi e])
Публикувано24.02.09 00:01



защо клубът да е длъжен да отговаря на различните и разнопосочни очаквания на всеки един модератор ?
Само това бих допълнил Анбра. Опитай се да погледнеш И от другата страна - за това си модератор - ще рече посредник.



Тема Re: Я да видимнови [re: xaмeлeoн]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано24.02.09 00:05



Не е медиатор, а модератор.



Тема Re: Я да видим [re: anbra]  
Автор милeйди (мускетарка)
Публикувано24.02.09 00:06



Аз лично нямам оплаквания.Клуба си ми се нрави в цялата прелест на несъвършенството му,с всичките разнообразни персонажи.

Които теми не ме касаят просто не им обръщам внимание,които ми зафанат окото-пиша.На който му се заяжда захапва,на който не-му минава през слуховите апарати.


Ама театрото си го бива.Де...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.