Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Поумнял ли е Тате ?нови  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано22.02.09 18:31



Колеги

Не ми се смейте, но се дотътрих тука по следният повод....

Май най-накрая баща ми стана човек ....или отново храня празни надежди ....
Всъщност ми се ще да чуя мненията ви ....


Накратко :

Нашите са разделени от...не помня и аз колко време.... ама може би са 20 години....

Техните си отношения не ме вълнуват ...а по-скоро моите с бащатко ми ...

Та за тия 20 години с него не се сработихме много добре ....първо му се сърдех и обвинявах...после го потърсих да си пообщуваме ...после не исках да го виждам ...абе нали се сещата ...скапана работа ...

Ама в днешно време ....като че ли ...може и да потръгнат нещата ....в смисъл последните 3 разговора бяха дружелюбни и спокойни ....та даже вчера ми се изплъзна едно "Обичам те тате !" от устата съвсем спонтанно....

Незнам да се радвам ли ...или да не се ...

В смисъл...в такива моменти забравям миналото и се размечтавам, че най-накрая и аз ще имам баща .....но и се сещам, че не веднъж тези ми мечти са се превръщали в детски наивни сънища ...

Ай кажете ся ... успяват ли хората да си оправят отношенията със "проблемният" родител...?

В смисъл има ли щастлив край приказката или ....?

Извинете ме за хаоса и бизредицата на темата ...ама съм малко по-емоционална ...когато иде реч за ...тати...



Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: Jolee]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано22.02.09 18:34



Що да е проблемен татко ти? Може и при теб да има трънчета за дялане - нещата никога не са едностранни.

Не знам историята ти, но звучиш окрилена, което е радостно.

Действай умно и с любов,

!






Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: Jolee]  
Автор Beщицa;) (enjoy)
Публикувано22.02.09 18:38



Май, краят на приказката ще зависи от теб и твоите изисквания към Тати.

Звучиш така, сякаш Тати не е обикновен човек с добродетели и недостатъци. Може би, ако приемеш, че той е като теб и е шарен, а не бял, светъл и добър, ще се справиш.



Изваждам положителното от отрицателното.

Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: Jolee]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.02.09 18:39



Остави спомените настрана. Той ти е баща. Забрави сръднята, вече сте голями хора.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: dimoviva]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано22.02.09 18:43



В никой случай не съм цвете за мирисане Приличам на тати Ама той беше по-големият и следваше през годините да е по-умният .....

Та незнам де ....в смисъл и друг път сам се окрилявала ....но много болно беше приземяването...малко ме е страх да не се окаже, че аз не съм поумняла



Тема Re: Поумнял ли е Тате ? [re: Jolee]  
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано22.02.09 18:44



Моят баща пък и не си го спомнях. Разделили се , когато съм била на 3г.-избягал в чужбина, по ония години -невъзвръщенец))...развели ги служебно-по заказу на държавата. Запознахме се когато бях на 20г. Майка ми не можеше да го диша...аз бях раздвоена...ту му с есърдех , ту се укротявах...като цяло м ебеше яд н анего...даже преживе му го върнах с няколко непочтени постъпки. Той не отреагира. Поотдалечихме се, после имаше известно сближаване...после почина! На погребението му се държах кофти...метнах му цветята даже демонстрационно...беше ме яд на младата му любовница, която пък дойде на церемонията с мъж, който после и стана съпруг и си живеят в жилището, който баща ми и беше купил...нарекох я пред всички -"Многострадална Геновева, да не се лигави поне със сълзи!"

Сега ми е много мъчно за него,няма и грам гняв ...липсвал ми е като баща!...сега всичко е равно...него го няма, случаят е приключен- остава само празнина!



Тема Re: Поумнял ли е Тате ? [re: Beщицa;)]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано22.02.09 18:45



Правилно ме усети, че някак си ....поради липса на реална представа за него ...си мечтаех за някакъв герой...за накакъв Супер Тати ...ама той милият се оказа от плът и кръв...



Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано22.02.09 18:47



Ахъм

Май така стана ....поотраснахме ...



Тема Re: Поумнял ли е Тате ?нови [re: Jolee]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано22.02.09 18:47



Оооо, това, че е по-голям от теб, не го прави задължително по-умен, та да се подразбира от само себе си.

Със сигурност си надживяла болката и разочарованието и сега искаш да имаш опора до себе си. Очевидно, опората също има желание да ти се даде,

.

Пак ти казвам - умно и с любов!






Тема Re: Поумнял ли е Тате ? [re: Jolee]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.02.09 18:48



Само не става ясно ТИ какво очакваш от Тате сега?
Голяма си, самостоятелна си, омъжена си. Има ли какво да делите с Тате?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.