Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Яяяя, вижте какво обучение като за наснови  
Автор lnspired (новак)
Публикувано22.01.09 12:07







Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: lnspired]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 12:15



Абе, наистина ли така се говори вече в Родината? Тези думи масово ли се употребяват? Само първия абзац изчетох, него имам предвид.

Нататъка нямам нерви.

Смело и смахнато!

Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: шaш]  
Автор lnspired (новак)
Публикувано22.01.09 12:20



Ами звучи точно като тренинг - фирмено обучение





Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: lnspired]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.01.09 12:23



За 120 евро, щи разтегам лакардии, квито пожелаеш .. при това не три дни, 4 щи ги разтегам.


Ейй, мноо находчив народ .. Машала !
Оня ден една приятелка ми разправи следното: Записала се у неква агенция за запознанства, дотук добре (макар да не баш ). За регистрацията са рЪсваш с 50 кинта .. Сетне следва ценоразпис - 1 среща (ти уреждат те, като си им дал снимки у секакви размери и данни, пък те видиш ли ти намират най-подходящия/те) - 50 кинта; 2 срещи - 100 кинта и т.н. нали. Ооубаче ! Те тея услуги си имали и "пакет". Плащаш 6 срещи на куп и кефа ти излиза 250 кинта .. 6-тата безплатна демек. Да удариш кьоравото не, мии направо да го утрепеш. Евала праим значи на такъв предприемчив народ, щото абдали дал Господ ..






Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: lnspired]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано22.01.09 12:25



Няма такава форма на двудневен тренинг, която да реализира всичко това. По принцип е възможно, но с по-продължителна работа. А цената е мародерска. Един час групов тренинг струва около 5лв. 20х5=100лв. не на 120 евро.



Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: lnspired]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 12:28



Дааа, те и у фирмите, и у семейството, вече всичко решават с двудневни курсове. Еле па у фирмите - за два дни щте направят световен лидер и мултизилионер, баси! Що боклук се е изписал по тоя въпрос - и кьораво, и сакато акъл дава, па си и вЕрва, на всичкото отгоре. Права е Правилниковата, абдали колко щеш!

По-добре да си седя с теологията, там поне неква надежда за оня свят ти дават, щото на тоя ей тва ни остана - с тъпи курсове да ни промиват мозъците.

Смело и смахнато!

Тема Re: когато на пазара няма хляб например))нови [re: dru*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:30



...и някой ти предложи контрабандно 2 такива...за десеторно по-висока цена...купуваш и не мъркаш))

та и за тези, които бая са го закъсали и са се оплели в размисли, търсения и несполуки...тая цена ще им се види като "без пари"!





Тема Re: парадокс!нови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:31



но това е много хитър еврейско-Хамерикански способ за бизнес!

...и то доста печеливш!



Тема Re: парадокс!нови [re: LlRA..]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 12:34



Не мъ настъпвай по мазола, молим ти се!

че вече пета такава тъпотия отказвам да превеждам, немам нерви! Аз мое съм шашава, ма чак па толкоз

Смело и смахнато!

Тема Re: нещото обаче, което би ме отказало ...нови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:35



от подобно посещение/ако имам напън да ида де))/...е фамилията на женския тренер- КОБИЛКИНА...има си фамилия момичето-думи нямам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.