Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ето ти снимки...))...къде ще те сложа!нови [re: LlRA..]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 13:30



Кандисах!



Смело и смахнато!

Тема Re: понякоганови [re: LlRA..]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано22.01.09 13:34



По принцип съм съгласна, но в тази обява няма и намек за продължаващо обучение. Еднократно е и посланието е: елате за 20ч. ще ви решим проблема. Абсурдно е просто. А методите, които са посочили пък съвсем не искам да коментирам, щото споменатото мимоходом НЛП има за цел да прикрие другия измислен метод, с който явно ще се работи.



Тема Re: па кака ш'ти преподава и препродава))нови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 13:34





Редактирано от LlRA.. на 22.01.09 14:35.



Тема Re: Яяяя, вижте какво обучение като за наснови [re: pravil_nick]  
Автор BGanio (селянин)
Публикувано22.01.09 13:34



Ха
че кво са 50 кинта некой друг да поеме вината че ти неможеш да общуваш с хората
Или па да си измиеш очите че нещеш да контактуваш - щото нали - как да неща бе , даже по 50 лв. давам
Аз имам един братовчет дет ходи по такива организирани срещи, ама той си знае що ходи - Питам го абе не е ли по ефтино да си поръчаш по телефона, щот иначе може и да не ти върже, а той вика че в това било тръпката, че има и минимален шанс да не ти върже.
А иначе вика че се записъл да си търси половинка, ама те само за другото ставали там



Тема Re: па кака ш'ти преподава и препродава))нови [re: LlRA..]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 13:37



Браво, браво!

Ние пък вече решихме да го отсвирим, щото ми байгъняса яко и взех да се чувствам зле. Дюкан + разнообразна храна, те до тоя извод стигнах в крайна сметка

Смело и смахнато!

Тема Re: понякоганови [re: dru*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 13:38



тук съм съгласна...колегата гримьор Иво Живков например и той е минал на прилагане н атоя метод в курсовете си с грима...което леко ме смущава, защото се работи по други нива и центрове у хората...а все пак курсът е по грим!...лично аз предпочитам да работя с клиентите си само по техниката на професията и психология в рамките на персонал-клиент....защото не искам да задълбавам в усложняващи манипулации!!!...току виж и аз съм се омагьосала и то в кофти посока))

та тук съм съгласна с теб!...не знаеш на кой какво можеш да отключиш...а после?...кучета го яли...мдааа...не си товаря съвестта с подобни методи



Тема Re: понякоганови [re: LlRA..]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано22.01.09 13:40







Тема Re: всичко е умерено))нови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 13:40



и под контрол...нали знаеш , човек сам най-добре си хваща мярката))





Тема Re: ето /аз няма да коментирам!/нови [re: dru*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 13:52



гледай го какво е изтипосал за семинарните курсове:

"Семинарите са по-бърза, по-ефективна и по-евтина форма на обучение върху една по-фокусирана тема. Те са с различна насоченост. Спестяват време и формират практически умения. Използването на НЛП принципите позволява участващият изключително бързо да усвоява голям обем от информация, за която принципно са необходими години обучение. Едновременно с това се използва груповата енергия. Обогатявайки и генерирайки нови преживявания, Вие създавате възможност да се трансформирате качествено."



Тема Re: ето /аз няма да коментирам!/нови [re: LlRA..]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано22.01.09 13:56



Хахаха, жестоко, направо ме развесели и това за обучение по грим, впечатлена съм






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.