Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: когато на пазара няма хляб например))нови [re: LlRA..]  
Автор dru* (разумна)
Публикувано22.01.09 12:36



Ок, но е крайно наивно да вярват, че за два дни могат да бъдат преработени модели градени с години.



Тема Re: когато на пазара няма хляб например))нови [re: dru*]  
Автор lnspired (новак)
Публикувано22.01.09 12:41



Но пък нали е за мъже и жени - може да си харесаш някого


Сигурно и на това залагат хитреците.



Тема Re: нещото обаче, което би ме отказало ...нови [re: LlRA..]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 12:42



А пък фамилиите на тия, дето ще идат на курса, ще са от рода на Идиотов, Лунатиков, Загубеняков, Моронов и т.н.



Смело и смахнато!

Тема Re: не е до тъпотата на вярването!нови [re: dru*]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:43



това играе най-малка роля!
по-скоро е до усещането да искаш да се докоснеш малко до тази материя...в последствие , можеш да предприемеш и по-сериозни стъпки, като литература, срещи със специалисти)))/щот то това не е случайно, като програма

/...и т.н.

Например с курсовете ми по грим - никой не се заблуждава, че ще стане гримьор -професионалист след това, но знаят че завесата по занаята все пак се повдига, че имаш контакт с необходим човек, че ако наистина някой иска да се развива в тази посока, знае горе -долу в каква насока да се мотивира и т.н....и най-вече , че си е кеф и разнообразие и разсейване от други грижи , когато посетиш някакво по-разнообразно мероприятие....та мисълта ми е- човек не винаги дава пари з анещо стройно, сигурно и конструктивно...дава ги за нещо по-различно , забавно и обвито с известна доза магия

понякога на човек му трябва нещо много малко за да провокира у него стимул и нови идеи



Тема Re: не са хитреци!нови [re: lnspired]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:45



това е част от нашата същност!...много умен бизнес, макар и малко неразбран за балканските ни нрави и обичаи...но все пак като за опит си струва))!...някои хора имат нужда точно от това!
много комерсиално- филигранно пипнат бизнес- евала!



Тема Re: гладът, сексът, суетата!нови [re: шaш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:47



знаем за тези движещи сили и бизнес насочен в тези аспекти никога не може да е губещ))...така че аз лично приветствам подобен курс...но не от позицията на "клиент"...а на "организатор"/бизнес/





Тема Re: не са хитреци!нови [re: LlRA..]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.01.09 12:47



Ма, Лиро, ма !

Ти откачи ! Кръчми нема ли за тая работа !?






Тема Re: не са хитреци!нови [re: pravil_nick]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано22.01.09 12:51



кръчми по -балкански))...нали Ше ставаме европейци и Хамериканци



направо се замислям да предложа на Дру да организираме подобно мероприятие...много хляб има в подобни начинания))...от мен терена, рекламата и др. подробности...дру-то нали е тесен специалист ще води курсовете ...ама тя няма да се съгласи, щото вече е усетила полъха на бизнес идеята и сама ще си го спретне рано или късно- бас ловя

Редактирано от LlRA.. на 22.01.09 12:52.



Тема Re: не са хитреци!нови [re: LlRA..]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.01.09 12:53



От мен пиячката .. хем кат необходим консуматив, хем да опровергая на бай ти Ганя зародилите се впечатления.








Тема Re: гладът, сексът, суетата!нови [re: LlRA..]  
Автор шaш ()
Публикувано22.01.09 12:57



То това е повече от ясно! За абдалите, дето се връзват ми е мисълта. На мен ми обясниха, че сега само такива книги се четат и продават, от което мога само да изпитвам съжаление. При курсовете явно е същата работа, ама значително по-скъпа. Абе, има си хора за всичко, дет викат.

Наскоро ми падна да чета една книга за справяне с опечалението след смъртта на близък човек (а и сума курсове такива има, освен книги). Та ми викат да съм вземела един стол, да си представя, че въпросният роднина седи на него и да му задам всичките въпроси, които не съм успяла да задам приживе или да му кажа нещата, които не съм успяла. Сега, понеже е книга - запратих я у стената. Ако беше на живо, сети се накъде щеше да лети стола! Абе, опасничко си е да работиш с клиенти, щото ила и шашави

Смело и смахнато!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.