Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема OFF - 14.01.09нови  
Автор lconoclast (Unexperienced)
Публикувано13.01.09 00:28






Защо започваме серия протести на 14.01.2009-та?:

ЗАЩОТО:

- СМЕ НАРОД С ВЕКОВНА ИСТОРИЯ И ЛЮЛКА НА ЕВРОПЕЙСКАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ, А НЕ СТРАНА ОТ ТРЕТИЯ СВЯТ;
- НЯМА ДА ТЪРПИМ БЕЗНАКАЗАНО ДА ИЗБИВАТ КОЛЕГИТЕ, ПРИЯТЕЛИТЕ и ДЕЦАТА НИ, НЯМА ДА ЖИВЕЕМ В СТРАХ;
- НИ ПИСНА да сме поколението на "500 лв", ГОДИНИ НАРЕД ДА ЖИВЕЕМ В НАЙ-БЕДНАТА И КОРУМПИРАНА ДЪРЖАВА В ЕВРОПА, В КОЯТО ДОРИ СЛЕД 2 ГОДИНИ ЧЛЕНСТВО В ЕС НЕ Е ВЪЗПРИЕТА НИТО ЕДНА ЕВРОПЕЙСКА ПРАКТИКА;
- ИСКАМЕ ДА ЖИВЕЕМ, ДА СЕ ОБРАЗОВАМЕ И ДА СЕ РАЗВИВАМЕ НЕ В ЧУЖБИНА, А В СВОЯТА РОДИНА;
- ИСКАМЕ БЪДЕЩЕ ЗА ДЕЦАТА СИ В БЪЛГАРИЯ.


Предполагам няма нужда много да ви разяснявам кога и какво за този протест, вероятно повечето знаят, който не да пита. На всички онези, които ще ми кажат нищо няма да промените с тези протести мога да им отговоря, че те като си останат на топло не само, че няма да променят нищо, а и ще го доведат до по-лошо! Да седим,търпим и бездействаме всички можем. Излезте или бъдете съпричастни не стойте пред телевизора. Вие и вашите деца сте били и ще бъдете студенти, не оставяйте потенциала им да бъде жертва на прогресивно деградиращия морал, винаги има нужда от "шамари", но сега биха били усетени.

Това е от мен, дано не разбуня духовете, но съм длъжен да призовa,тъй като за моя радост или тревога имам честта да съм сред неколцината хора опитващи се някак да събудят и възродят едно гражданско общество с активна социална позиция, или поне така го чуствам аз.

И спекулациите за това кой ни бил финасирал, финансирате ни дефакто вие, родителите на студенти, и ние самиte, защото за предния протест парите за плакатите ги събрахме 8 човека от джобовете си, така че...


Редактирано от lconoclast на 13.01.09 00:30.



Тема Re: OFF - 14.01.09нови [re: lconoclast]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано13.01.09 00:55



Всичко е похвално, но аз съм от онази част, които не всичко знаят и затова питат.
Има ли конкретни предложения за реализация на исканията или само гръкмо ще бъдат скандирани?
Благодаря.






Тема Здрасти, сине!нови [re: lconoclast]  
Автор comprehension (пристрастен)
Публикувано13.01.09 01:32



Тази сутрин ни казаха да си ебаваме мамата, щото няма газ за отопление и поддържане на машините и началника (знаеш го кой е) ни каза да се махаме от завода!


Спуснахме му кепенците! На завода...

За съжаление!

Редактирано от comprehension на 13.01.09 01:42.



Тема Това е синът ми - Петър!нови [re: dimoviva]  
Автор comprehension (пристрастен)
Публикувано13.01.09 01:36



Вече има стабилно полицейско присъствие в Студентски град.



Тема Re: Това е синът ми - Петър!нови [re: comprehension]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано13.01.09 01:41



Разбрах. Не ми стана ясно какви са реалните варианти исканията на протестиращите да бъдат осъществени. Да се иска нещо, е едно, да се предложат напълно изпълними решения, друго. Защото в такива моменти се сещам за песента "Боят настана, тупкат сърца ни..." с възходяща градация и биене с юмрук по масата... докато дойде Главният и песента не затихне.

Успех!






Тема Всичко е много просто!!!нови [re: dimoviva]  
Автор comprehension (пристрастен)
Публикувано13.01.09 01:45



Където има паплач - трябва да има полиция!



Тема Re: Това е синът ми - Петър!нови [re: dimoviva]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано13.01.09 01:47



прочети исканията им и ще разбереш за какъв смешен митинг става въпрос..."искаме незабавни проверки на заведенията в ст. град и нередовните незабавно да станат редовни"...цитирам по памет,ако едни документи стават "незабавно" както го искат,всяко едно заведение в България щеше да е изрядно.
та имат някакви 14-15 изисквания,абсурдни,убиеца на момчето да влезе ВЕДНАГА в затвора,е добре де,ма искам и аз драган от драгоман да влезе ВЕДНАГА в затвора щото ми гепи кокошките...както и да,абсурдни са нещата
оък и да не споменавам че повечето не са наясно за какво отиват,а останалите не са студенти,а провокатори

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти



Тема Re: Всичко е много просто!!!нови [re: comprehension]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано13.01.09 01:47



браво бе,ти сина си за паплач ли го имаш хахаххахахаа

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти



Тема Re: Всичко е много просто!!!нови [re: comprehension]  
Автор dimoviva (Непоправима)
Публикувано13.01.09 01:54



Тц.
Не става винаги с полиция - трябва ли да се връщаме назад в годините?
И ако под "паплач" визираш управляващите, виновни сме всички ние, които сме ги избрали, както и тези, които не са ходили да гласуват. Баницата - кой я дава и кой я яде...

Оценявам гражданската позиция на хората, които ще излязат пред парламента, но въпросът не е само в скандирането - по-важно е след него какви са разултатите.






Тема Става ръпрос за полицейско присъствиенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор comprehension (пристрастен)
Публикувано13.01.09 01:54



Пфууу, ега ти ненормалничките!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.