Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: затова!нови [re: Фoтoн]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано14.01.09 18:29



eee...ти пък, чак такив аСталкински методи))...нямах това в пред вид))

но иначе в един момент и един Пиночет би свършил работа





Тема Re: OFF - 14.01.09нови [re: wasted_youth]  
Автор Gre6na_bjah (Севастократица)
Публикувано14.01.09 18:33



Признавам си, че нямам кой знае какви познания за формите на управление, но съм работила за всички видове медии и знам колко е лесно да чуеш какво искат, знаят и могат хората.Да, ама нали медиите са също в ръцете на политиците и зацикляме. Остава да вярваме в патриотизма и на някой от тях, ама такъв не познавам.
Простичко виждам нещата така:статистика и отворени комуникационни канали с хората. Общини, които анализират сигналите и ги препращат, където трябва. Вече имаме Нет, много телевизии, радиа, мобилни пр.Политици, които не са от кръга на адвокати и историци, които знаят да говорят защо нещо не става, а не как да се направи - значи можещи и знаещи хора.
А ние да престанем да говорим на техния език, защото такъв няма.

Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.09 18:33



Туй ми замяза на кокошкарския гей-парад лятоска. Абе, гледах малко заснети репортажи ей сегичка. Някакво деденце, с единия крак в Орландовци, се търкаля в една локва насред площада и трима го вдигат. Сигурно за хляб тръгнал човечецът през жълтите плочки. Друг дърт чичка нещо се репчи и заканва на безучастно стоящи полицаи, един млад пикльо с шалче на ЦСКА си попсува на воля, неразбрал, че не е на стадиона /от парцуцата му се привидяло/... пишлигарчета си устройваха стрелба по мишени, разбирай полицейски щитове. Голям смях, егати демонстрацията! Полицайчетата да се постоплят отвреме навреме се събуждаха и вдигаха джангър с палките по щитовете, после пак им писваше и гледаха безучастно.





Тема Re: ку-ку))нови [re: Gre6na_bjah]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано14.01.09 18:35







Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: Aлиca.]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано14.01.09 18:41



Така де ,трябва им време .Нека си провазгласят лидери нека да се организират ,но това е коректив на власта.
Много обичат ВЛАСТВАЩИТЕ да имат конфорт



Аз Мога и да Не Мога

Пардон
Не че Властващите трябва да са в постоянен стрес от всякакви олигофрени

Редактирано от Leonardo! на 14.01.09 18:44.



Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: Leonardo!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.09 18:53



Слънчице, четох преди малко, че нещо си драл гърло преди време по площади и студ. стачки и митинги. Е, покорихме ли Луната, Марс и сите планети от слънчОвата система с тези си безсмислени възвратно-постъпателни движения?



За теб не знам, но на мен два митинга, една зорлем студентска стачка и две години губене на време като студ. представител по академични съвети вече ми бяха до гуша и повече си гледах ученето и работата без много пиратки и кьорфишеци от бабаитлък. Затова сега се хиля с глас на заблудените оФФчици, дето си въобразяват, че с малко джангър отвън /и то лош/, ще бутнат системата отвътре. Вместо да си вършат собствените дела, и то съвестно.



Тема Re: затова!нови [re: LlRA..]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано14.01.09 19:02



Бе,..не бих казАл аСталкински, щото АушЛиц не е в бившия СеСеСеРе






Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: Aлиca.]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано14.01.09 19:08



Не бе Бобо.
На нас сандвичите ни ги доставяха ПОДКРЕПА



Аз Мога и да Не Мога

Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: Aлиca.]  
Автор Leonardo! ()
Публикувано14.01.09 19:13



Та неща да влизам в полемика ,въпреки че съм се развихрил таз вечер.


Ще ме изтърпите.
Аз лично тогаз бях ................. ,това е истината ,вярвахме в едно а стана друго.
НО ТВЪРДО СЪМ НА МНЕНИЕ ,ЧЕ МАЛКА БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА МИНЕ ПЪРВО ПРЕЗ ЧЕШКАТА ПРОЛЕТ

Аз Мога и да Не Мога

Тема Re: Хора!!!!!!!!!!нови [re: Leonardo!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.01.09 19:30



Чешката пролет не беше ли известна с ей този ентусиазъм



срещу ей тази железария:






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.