Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Нов визитникнови [re: MamaNetty]  
Автор se_zon (бивша ТЯ)
Публикувано13.01.09 13:42



1. Възраст: Нямам и толкова
2. Град: И аз бих искала да знам
3. Занятие: пописвам, поработвам и поправям когато се наложи
4. Деца: по малко отколкото ми се иска и повече отколкото ми стиска
5. Любимо питие: кафе чисто черно, коняк, бяло вино - траминер и шардоне
6. Любим начин за изкарване на свободното време: пътувам, снимам, чета, а когато е малко - гледам филми / пести време и доставя удоволствие/
7. Про: чиста природа, възобновяеми енергоизточници
8. Анти: малодушието
9. Нещо, което искам да знаят всички за мен: Любимите ми цветя са маргарити, косата ми е лилава,.
, примерно :)))).



КАКВО КАТО МРАЗЯТ ЩОМ СЕ СТРАХУВАТ

Тема Re: Нов визитникнови [re: MamaNetty]  
Автор lnspired (новак)
Публикувано13.01.09 20:22



1. Възраст:39
2. Град: Пловдив
3. Занятие: с хора
4. Деца: дъщеря - тийнейджър
5. Любимо питие: кафе, бира, червено вино
6. Любим начин за изкарване на свободното време: обичам еднакво да бъда с хора и да бъда сама, винаги си прекарвам добре.
7. Про:хората
8. Анти: замърсяването на околната среда, дето хората го правим
9. Нещо, което искам да знаят всички за мен: любопитна съм





Тема Re: Нов визитникнови [re: MamaNetty]  
Автор милeйди (dreamin'....)
Публикувано14.01.09 00:39



Справка: женския клуб





Тема Re: Нов визитникнови [re: MamaNetty]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано14.01.09 01:08



Това го пиша под натиск, с пистолет в слепоочията


Визитникът е следния:

Усмихвайте се, забавлявайте се, живейте, работете това, което ви е по сърце, грижете се за децата и близките си, обичайте..


Редактирано от chavdar4e на 14.01.09 02:06.



Тема Re: Нов визитникнови [re: MamaNetty]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано14.01.09 08:51



1. Възраст: 29
2. Град: София
3. Занятие: Графичен дизайн
4. Деца: Две девойки на 10 и на 7 г.
5. Любимо питие: Вода, мартини, водка с портокалов сок, вино - и бяло и червено
6. Любим начин за изкарване на свободното време: Четене, разговори с цветята, занимания с децата, шиене (на гоблен), клю-клю с приятелки, докато правя поредното кулинарно вълшебство (много задобрях напоследък)
7. Про: свободния избор, усмивката в израз на щастие,
8. Анти:душевната мизерия, това някой да ми налага нещо, щото тъй повелявал общоприетия морал, фалшивите усмивки, унисекса.
9. Нещо, което искам да знаят всички за мен: Няма да се изруся, няма да сложа зелени контактни лещи и няма да си направя силиконови цици :-))
Щото.... пея фалшиво. Също така само в категория "любим мъж" имам само едно заглавие, във всички останали са по няколко



Wine Me & Dive Me


Тема Re: Нов визитник [re: MamaNetty]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано14.01.09 11:26



1. Възраст: 29 /в женски години/
2. Град: Бургас
3. Занятие: адвокат
4. Деца: 1 - син
5. Любимо питие: Paddy, Paddy с лед.
6. Любим начин за изкарване на свободното време: хахохихи с приятелчета, разхождане /не подбирам, град, природа, важното да е топло и да се сменят пейзажите/, мързел...ама мързел до дупка.
7. Про: Добронамереността, любознателността и оптимизма
8. Анти: Е,...недобромереността, тъпотата и песимизма, разбира се.
9. Нещо, което искам да знаят всички за мен: Че съм весела и открита особа, вярно - и доста отмъстителна, но се търпи.
10. Умереност, умереност, умереност му е майката...




Тема Re: Нов визитник [re: MamaNetty]  
Автор Gre6na_bjah (Севастократица)
Публикувано14.01.09 15:45



1.Възраст - 40г.
2.Покривът на Сф - Алеко
3.Касиер през зимата и Управител на фирмичка за почистване през останалото време
4. Две соколЕта, мамини
5.Кафе, вода - планинска, ракийка, винце. Всъщност от любопитство пробвам всичко, та нямам конкретно любима напитка.


6.Да съм с интересни хора и да случвам случки.
7.Добротата
8.Лошотията
Е, някога бях омъжена за Радо и никът ми беше Търсиистина. Да, ама намерих едни 20 презерватива, след безпаметна своя нощ, разказах го тук,макар и анонимно, и .... вече съм... разведена.А дали историята беше истинска си остава тайна.. Така от Грешна съм преминах в Грешна бях, приятно ми е!
Всъщност, стига да зная как, ще си лепна и аз физиономията, не ме е срам от мене си.

Време е да се науча да съм проблем на другите, а не те на мен!


Тема ? [re: MamaNetty]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано14.01.09 18:13



Ми то тия неща ми ги пише в профила,ма айде за по-мързеливите ще са напъна и ще повторя:
1.Възраст:фактически 44,практически-24.
2.Град:ми то не е град,а Голямото село,3/4 България,градО до Перник.Софето,с две думи.А коя е втората?Ми не знам,така е приказката.
3.Занятие:А де!??То в последно време работя като обект на плюене,ругаене,"дъвка" в пресата,причина за хорските нещастия,единица за некадърност,единица за подкупност и т.н.Част от времето изслушвам хорските неволи,най-вече пенсионерски,мрънкането срещу управляващи,бат Бойко,времето и още какво ли не.През останалото-лекувам болни хора.Ми това е-аз съм т.нар.GP.Или личен доктор.Бе на кой както му харесва.
4.Деца:две ми се водят по документи,но не пропускам да погаля детенце по главичката,щото никога не се знае.Току виж ми рече:"Тати?!!".А?Ми после как да не му ..... майката,а?
5.Любимо питие:"Заарска мастика" черен етикет,55 градуса.Виски-Пади,бира-Холстен.От вино се отцепвам като тараба и за това го ползвам за готвене.
6.За свободното време:риболов(мога и само това да правя),готвене,четене на книжки(странно,но все още има книги,които не съм прочел

).За друго просто няма време.Ъъъъъъ,и малко секс в малкото ми останало свободно време.
7.Про:свободата,но не като свободия.Про правилата,но не безмислените.
8.Анти:Бай Ганьовщината,мрънкането,подлизурството,използвачеството и....Абе толкова много са,що трябва да ви досаждам?
9.Нещо да знаят за мен:абе не е добре да знаят всичко за мен,трябва да останат и изненади.Щото после като с прочетения вестник,в коша.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Нов визитник [re: marta_s]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано14.01.09 20:12



29

по добре 30 мари,тва под 29 не е човек...


Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някой може да се влюби в усмивката ти<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от !!Фakличka!! на 14.01.09 20:35.</EM></FONT></P

Редактирано от !!Фakличka!! на 14.01.09 20:37.



Тема Re: Нов визитник [re: MamaNetty]  
Автор somebody (тя)
Публикувано14.01.09 20:19



1. Възраст: 39
2. Град: София
3. Занятие: оправям държавата, ако не сте доволни, обръщайте се към мен
4. Деца: дъщеря и син
5. Любимо питие: нямам такова
6. Любим начин за изкарване на свободното време: пътешествия из България и света с любимия мъж
7. Про: харесвам искрените и естествени хора, харесвам хората с излъчване, харесвам половинката си, харесвам децата и начина им на мислене, харесвам страната си, харесвам усмивките, харесвам дребните неща, харесвам да ги откривам и усещам, харесвам да участвам в живота си


8. Анти: мразя простащината и дребнавостта във всякакъв вид, елементарните хора и хората интриганти, мразя флегматизма
9. Нещо, което искам да знаят всички за мен: ще заема малко повечко място, но

Аз съм трудна
за хващане-дива.
Но когато ме хванат,
така ми отива
да скимтя като
коте послушно,
в топло тяло на
мъж да се гушна.
Да го лизна по
шията леко,
да го драсна
по тялото меко.
И когато душата ми
с пръсти отвори,
ще съм кротка и дива,
света ще съборя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.