Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Предновогодишни разяснения за БГ мъжете...нови  
Автор милeйди (Снегурочка)
Публикувано30.12.08 17:52



...относно некои характеристики на женската психика особено в периода гат я обземе мания за задомяване.....

Та начи- мили ми мъже: билогическия часовник на жената по някое време здраво почва да дрънчи и тя да търси да се задоми--->да си създаде дом,деца и семейство.....

Но какво е то семейство за жената- да се справяш с ежедневните нужди и сметки,да възпитаваш и отглеждаш деца и да си направиш живота възможно най-лек,ако не искаш да се скапеш рано....

Сега- практичната жена създава семейство по разум- т.е. гледа да избере човек ПОДХОДЯЩ,който да носи по-голяма част от бремето с прехраната,а тя да си гледа децата и да помага с квот може...
На такива жени мъжете им лепват прякора използвачки,доячки и т.н.-а те са само и единствено практични и изцяло незаслужено ХУЛЕНИ! Те просто искат да живеят добре и да имат опора до себе си и да кътат квот могат за подрастващото поколение и да помагат....

Романтичните си позволяват лукса да се женят по любов и понякога умерват да се влюбват в мъж ПОДХОДЯЩ за семейство,ама в по-голяма част от случаите не е така.....и се нагърбват заради едната страст(,която продължава в наи-добрия случай 2-3 години и бива заличена от ежедневната борбЪ за насъщния) да са и баща и майка..Но в един момент им просветва,че с тва темпо нема да си докарат хубавини ам само да опъват и гърбавеят и накрая се преориентират към мъже от ПЪРВИ тип...

На жените дет морала не им е много висок съчетават първи тип за мъже,втори тип за либовници и така деянат.....

Та- какво да пожелая на мъжете по случай Нова Година освен- да си налягат парцалите и да работят здраво,ако искат да имат СОБСТВЕНИ семейства някои ден.Няма нещастие по-голямо от нехранимайко дет чака на женски пАре да живее.......

А на жените: да са с акъла си,да са практични хитруши + една прекрасна комбинация от страстен любовник и стабилен мъж с по-добри
възможности и по-развързана кесия





Тема Re: Предновогодишни разяснения за БГ мъжете...нови [re: милeйди]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.12.08 18:03



бая думи си изтрескала и не знам до къде си с теорията
.........
хм
ама аз да ти кажа, като дърто копеле, къф е номера
значи:
ако секса е наред,
никви проблеми няма с нищо, па нека си хитрува и прочие
практичната и прагматична женска представителка на хомо "сапиенс"
ако тая част от далаверата куца, всичко се закучва и заминава по течението
еле, па,
ако надуша, че ме манипулират със секс
тогава наистина фащам за гушата, ама за давене и душене, а не за любене
...................
разбирай го както искаш, ама тва е истината, от моя гледна точка
...............
в процеса на одъртяване и помъдряване съм забелязал, че това е истината за 90 проца от мъжете, ама повечето си траят от възпитание и криво разбиране на женската природа
..................
тва е
казах
ХАУ!





Тема Re: Предновогодишни разяснения за БГ мъжете...нови [re: Orcad]  
Автор милeйди (Снегурочка)
Публикувано30.12.08 18:12



Толква съм кратка и сбита все пак с теорията.....




Пак за секс окаш- секса много често е основа да се влюбиш ама си трябва време....пък и ако не се влюбиш,пак не е изключено да му се кефиш...виж-проблем ще е ако те отвращава и трябва да правиш бая голям компромис с това,само и само да не изтървеш тази подходяща рибка с все достойнствата И...

Ама то си е индивидуално....всяка една жена си знае какъв по размер и горчивина хап може да налапа в името на тва да е задомена...Понякога не си преценява възможностите наистина и тогава.....си има последствия



Тема Като си БГ почнала да пожелаваш...нови [re: милeйди]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано30.12.08 18:16



ето и едно пожелание към мъжете от мен(естествено че не съм го измислил,а е на родата на др.Джугашвили):
Всеки мъж да беде обичан толкова,колкото го обича родната му майка.Да има толкова пари,колкото иска жена му.Ако не се прибере в къщи навреме ,да не му се случва това,което мисли майка му,а това,което си мисли жена му.
П.П.Както се вижда от горното,за да си щастлив се иска толкова малко


П.П.П.Весели празници,приятно изкарване на Новата,а аз затварям сергията за тая година(надявам се де)

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Като си БГ почнала да пожелаваш...нови [re: Дokи]  
Автор милeйди (Снегурочка)
Публикувано30.12.08 18:17



Ето едно абсолютно неизпълнимо условие.....

Никоя жена не може да обича моето синче тЪй както аз......





Тема Re: Предновогодишни разяснения за БГ мъжете...нови [re: милeйди]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано30.12.08 18:23



анджък!
за тва става дума
че жените не-винаги си дават сметка на кво се нахендрят,
апа мъжете си искат тяхното
............
такаа....
за това от известно време съм изменил местата на мъжките си приоритети
значи:
първо да я преслушам на кафе и бира и то бая време, ама без секс, само лаф и дивотии
после каква музика слуша
после
какво е попрочела
после
какво е позапомнила от чутото и четеното
ако я усетя, като приятелка,
може и между чаршафите да се бухна с всички подробности
......................
апа преди кво беше:
първо бухането, може и без чаршафи
и после се почва тънката настройка
ееееееееее
свърши тая
може да съм дърт на години, ама ми е запазено пипето и либидото
пупу
и ........
хм
да


също било запазено, според странични източници

бъзикам се бе
много съм си сериозен иначе, ама ми писна от пикли с претенции
тъъ
почнах и аз да имам повече претенции
карай
майната му
празници са
напазарувахме
ся ше ядем и пием и пеем



Тема Като цялонови [re: милeйди]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано30.12.08 20:38



така вървят разсъжденията когато една жена е неспособна да се справи с живота сама. Когато прехвърли тоя праг - може смело да се събере с мъж по любов.

ПП: Понеже знам че ще опиташ да ме тълкуваш криво - под "справяне" в чисто материалния аспект на темата ти разбирам да се научи да задоволява нуждите си (можеш да го разбираш и "да не иска невъзможното когато е неспособна да го постигне със свои сили").




Тема Re: Като цялонови [re: jamie]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.12.08 20:56



Като цяло така вървят и разсъжденията на една жена, способна да се справи с живота сама, т.е. добре печелеща. Не познавам много жени от този вид, които да се примирят да се омъжат за някой с по-ниски доходи и възможности от тях. Поне равни е добре, поне по-високи е още по-добре, за да не свалят драстично стандарта си на живот, когато се появят децата, а те са вързани в къщи или да са принудени да изнемогват от работа и да плащат куп пари на детегледачки, за да дозапушат с някой лев зейналите покрай майчинството им финансови дупки. В краен случай може и да е някой перспективен в по-дългосрочен план и докато навакса с по-добре платен труд да постискат зъби заедно. Но не дълго, все пак.
Но за едно ще се съглася - способната да се справя сама жена спокойно може да избира по любов измежду мъже, отговарящи на горните изисквания.





Тема Re: Предновогодишни разяснения за БГ мъжете... [re: милeйди]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано30.12.08 20:57



Не помня дали съм казвала, но ше повторя ..

Когато съм имАла най-много пари, съм била най-нещастна. Една такава жалка аксиома си оказа туй в живот ми .. Глупост, също като твоите .. аксиоми.



..

Тема Re: Предновогодишни разяснения за БГ мъжете... [re: Orcad]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.12.08 21:03



Този кастинг, дето си го открил като топлата вода чак сега, умните каки са го засукали още с майчиното мляко. Пренебрегнат ли протокола и направо бух между чаршафите, ще е само щото са в овулация и мразят вибратори като има под ръка свободно шляещи се мераклии, ще знаеш. Като мине овулацията, изтръскват те от чаршафите и по живо, по здраво.



Ама вярвай си за интервютата и за това кой е водещия, щом ти харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.