Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема и я че изокам некой ден  
Автор ъpл ()
Публикувано30.12.08 09:47



къ не ви е срам, бе!? почесАла се една "гостенка" понеже си немАла друга работа - сто и шейсе мнения по нанадолнището. ич и нема да ги чета, щот сека седмица го дават тоя филм. в същото време една тема с чудни думички /па макар и леко кичозни картинки/ вИси съ страшна сила и четири мнения към нея/на кмета/, а друга /на огледалцето/, опит за отрезвяване, ем по зеланд - с дузина и половина!? ми, явно онуй лилавото е право: дърленето верно е най-вкусната храна тъдява. а уж сте големи ора, повечето даже и не сте прости...

и още нещо забелезвам: кат се появи некой нов що годе читав човек /милейдито, хамелеон... ся ме мързи да се сещам за още/, все се намерат вампири /нема да посочвам поименно, те си се знаят; па и вий ги знаете... ама се праите, че ги не знаете/ дет да се опитат да му изсмучат кръвчицата! и после се чудите що само мухльовци, чекиджии, хухавелници и подлеци се задържаме у клуба!

айде ся нек мъ наплюе некой от традицьонните вампири, па нека после рифрешва браузъра да види дали ше съм отговорИл с некоя майна!



Тема Re: и я че изокам некой ден [re: ъpл]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.08 10:01



А, добрютро скъпи ми Бекъре!!

Я думай ся кво стана с прословутото мачле, че нали знаеш - здрав дух в здраво тяло. Че видиш ли многото спортуване пред монитора до кво води..
Уфф, мен днес ме чака нещо средно между слалом и фигурно пързаляне по малките улички из центъра. Некви пииразини щели да засичат топломерите и искали чиляк да има, не прознават, че никой не живее и парно не е пускано

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: и я че изокам некой ден [re: ъpл]  
Автор шaш ()
Публикувано30.12.08 10:01



А добрутро, викам аз! Каза си мъката, кафенце пина ли?



Смело и смахнато!

Тема Файда от окане-ЙОК! [re: ъpл]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано30.12.08 10:05



Ти па кво се връзваш?Ми вампирясват си,кво да правят!Не могат по между си и за това го отнасят новите(щото старите муцуни имаме имунитет).Е,стана скучничък тоя клуб,пишат само зорлем регистрираните,дето се казва Киро въведе ред.То един ред,ма айде!
Ми така ще бъде,а и по-лошо ще става.Ма това не ми пречи да чета понякога,а дали ще пиша и най-вече ще им се връзвам,си е мой бизнес!
Аре,весели празници и не се цупи!
П.П.А филмчето за Ърл,мамутите и т.н. беше много готино!



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: и я че изокам некой ден [re: HAДEЖДA™]  
Автор ъpл ()
Публикувано30.12.08 10:10



ми, срам, ма - не мога да събЕра отбор

! май ше треа на ени джаги да го обърнем

а па за топломерите там, дрън-дрън... малко мъ дразниш... с тая твоя рентиерска съдба... на "аспарух"



Тема Re: и я че изокам некой ден [re: шaш]  
Автор ъpл ()
Публикувано30.12.08 10:12



е па то не си ли личи по темата, че ми е свършило кафето и още не съм събрал силе да ида до кирковския пазар да ми намелат!!!???

инак, добре - добрютро и честит последен работен ден за 2009 на сички отрудени души



Тема Re: Файда от окане-ЙОК! [re: Дokи]  
Автор ъpл ()
Публикувано30.12.08 10:16



ми, щото, докторе /полегам на диванчето, да споделям

, по ено време ми беше приятно да се гъбаркам тъдява, а па ся най-често кат го отвора клуба, ено такова неприятно чувство се надига у мен, ей тука - у средата на гърдите.. и после перисталтиката ми разСлабва. нещо са ми свършили ония оранжевите хапчета, дет ми ги предписА предишния доктор



Тема Re: и я че изокам некой ден [re: ъpл]  
Автор шaш ()
Публикувано30.12.08 10:17



Ми ей, я направих пресно, заповедай да си сръбнеш

Ти верно ли си Бекъро, бе?!? Инък, мерси, мене вчера ми беше последния работен ден за тая година.
п.п. И да се оправдая по главното ти питане: аз поне се разписах у темата на Мирърката.

Смело и смахнато!

Тема Re: и я че изокам некой ден [re: шaш]  
Автор ъpл ()
Публикувано30.12.08 10:26



ето: отговарям ти от темата на мирър -



инак, да - екс бекър съм... ама си пуснАх мустаци за дегизировка. а на теб блазе ти за последния работен ден - аз понеже не съм имАл и пръви, не мога да се порадвам на такова щастие кат вашто



Тема Re: и я че изокам некой ден [re: ъpл]  
Автор шaш ()
Публикувано30.12.08 10:34



Я къф готин отговор!

Кви мустаци, бе! Ти на туй дегизировка ли му викаш? Най-добрата ти дегизировка е, че още не си ме навъртЕл на "оная" тема

Смело и смахнато!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.