Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови  
Автор ъpл ()
Публикувано28.12.08 21:23



поканИха ме на трийсе и първи заранта, в единайсе часа, на адрес 84-ти парцел на "четирисе". толку па да съм притеснен - до ся все или с гадже съм ходил на панахиди, или с некой от родителското тяло, та са ми казвАли на готово кво да права за да се държа прилично. а ся изведнъж кат в небрано лозе се почуствАх, деба. къф е етикета у такива случаи? китка носи ли се? а шише вино? може би требва да си носа и свещичка... или попа ше ми подари? а дрескода къф е? костум и въже ли или па може и по анцунг да си се изтърса? а слънчеви очила

? и - понеже аз тоя ден нали и баница требва да точа, маринована бамя от пластмасовия бидон в зимника да кАча, сърми да увивам... бе, такива работи разни, ше направа ли лошо впечатление, ако си тръгна по-рано от тържеството? а също - понеже там нали раздават обикновено кльопачка в едни пластмасови чинийки с картонени лъжички - може ли да помола вдовицата да ми сипе двойно от баклавата или па от киминионените соленки, а да не ми турга от житото... щото на мен то не ми харесва

пс бе, бай славе от третия етаж се споминА /ся останАхме двама бекяра и четри вдовици у етажната собственост само/ - баш преди два месеце се пазареше с едни мангали, че не искаха да му дадат петнайсегодишна гаранция за ремонта на покрива, а само десетгодишна. бог да му прОсти - ако и дет баш па на нова година у най-големия калабалък го напрвИ

пс2 питам тук, щото клубът на купонджиите, където предполагам са експерти по протокола по такива поводи по неква причина е затворен, а и щот /както се доказва в последните дни, гледам/ тука е фрашкано с разбирачи на мухабетите и салтанатите



Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови [re: ъpл]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано28.12.08 21:37



отиваш с празни ръце...тръгваш си с пълни!...там ще те обзаведат с всичко





Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притесннови [re: LlRA..]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 21:44



Нали!
Пък ако се и позастои малко,докато поливат и викат бог да го прости,може и на наздравици да преминат и хе ги на подготвени за посрещането на Новата година



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови [re: LlRA..]  
Автор ъpл ()
Публикувано28.12.08 21:44



е, тц - без три-четри карамфила от сиганите май нема да мина, за съжаление





Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притесннови [re: *Плaмeн*]  
Автор ъpл ()
Публикувано28.12.08 21:45



дано вдовицата да не се посрами с некви киселяци

Редактирано от ъpл на 28.12.08 21:46.



Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови [re: ъpл]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.08 22:22



Взимат се четен брой...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови [re: anbra]  
Автор ъpл ()
Публикувано28.12.08 22:28



начи па нема да мога да мина по тънката лайсна

!



Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притеснен!нови [re: ъpл]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.12.08 22:52



Значи обличаш се прилично, купуваш четен брой цветя и се отнасяш където... Като не знаеш какво да правиш, гледаш другите и ти като тях. Вариантът да не се налага да ядеш за Бог да прости е ти да слагаш в чинийките и да раздаваш - един вид помагаш на хората и се разсейваш, пропускаш да си раздадеш... Поне аз така правя, защото направо ми присяда по гробища и в църква.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притесннови [re: ъpл]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 22:53



Винце подават,ракийка налеят и някоя бисквита за мезе.Ама знам ли я вашата-може и туршия да ви сложи



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: моля, взаимопомогнете, щот съм тъжен и притесннови [re: anbra]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.12.08 22:55



И да не се зазяпва и да подсвирква по булките че не е много прилично на такива мероприятия.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.