Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Е тоя път верно ме фана шубето  
Автор шaш ()
Публикувано15.11.08 23:01



Кво ми става, бе, хора?
Она ден си спя мирно и тихо и сънувам леля ми - кат запрегръщала едно новородено бебе, ама още мокро и щастлива, щастлива... Жената е на 90 години. Събудих се и викам, край, свършила е, щот ми се върти из главата, че бебе да сънуваш било лошо. Дойде следобеда и, хоп- звънят ми, починала жената. Бе не се изненадах особено, ама пак, викам си, що па баш на мен да ми се явява? И се обаждам на братчеда да изкажа съболезнования, казах си и за съня, па пой вика: "Ми да, туй бебе съм бил аз!" Цял ден значи и викал да се държи да не свърши белята, че му е рожден ден и тя стискала, стискала и го родила и в същия час умряла. Баш на часа и на датата и баш, когато аз го сънувах.
Кво става бе? Не ги ща тия работи повече



Смело и смахнато!

Тема Съболезнования, [re: шaш]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано15.11.08 23:05



ама може би вече и тя е искала да си почива, жената. То не е лесно, знайш.


Така е - не е хубаво да се сънуват бебета и бременни жени. А гадателски сънища за предстоящи покойници обикновено са свързани с падане на зъб.

Ти може да не искаш много работи, ама каквото трябва, непременно се случва. Това е положението.



Тема Re: Е тоя път верно ме фана шубето [re: шaш]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.11.08 23:07



Маа му стара,ся ше ме караш да се пукам по шевовете че оня ден сънувах ееей такива големи въшки ама забравих да пусна тото на другия ден


Вярно ли стават такива съвпадъци бе?

Бог да я прости женицата

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Съболезнования, [re: Bambi*]  
Автор шaш ()
Публикувано15.11.08 23:08



Ма ти ся съвсем ме разби. Събудих се днеска с огромен абсцес - зъб баш не ме боли, ама съм издута като плондир! Леле, ужас!

Смело и смахнато!



Тема Re: Е тоя път верно ме фана шубето [re: *Плaмeн*]  
Автор шaш ()
Публикувано15.11.08 23:10



Бе за въшките понякога става, случвало ми се е, ама най е гот да се насере пиле! Проверена работа!

Искам да кажа, с пилето повече пари получих, отколкото с въшките!

Смело и смахнато!

Тема То не е до искане [re: шaш]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.11.08 23:14



Те си зная, на кой да се явяват и нищо не е случайно.


На мен пък ми се явяват насън починали роднини, когато искат да кажат на някой нещо или искат нещо. Аз съм пощенската служба и вече не се впечатлявам.



Тема Re: То не е до искане [re: mirror_]  
Автор шaш ()
Публикувано15.11.08 23:19



Да бе , аз туй го развих от десетина години, когато почина майка ми, ма оттогава направо ме съсипват, бре! Баси голямата рода! Аз се впечатлявам, щото от всички, само аз не съм си в родината и пак на мене решиха да ми се показват. Нищо не мога да направя, само ме товарят. Па имам си достатъчно проблеми с живите

Абе, мир на праха им на всичките!

Смело и смахнато!

Тема Re: То не е до искане [re: шaш]  
Авторcлyчaйнo чeтящa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 23:27



Моят скромен съвет е- вървете на църква и запалете свещи за вашите починали близки и няма да ги сънувате толкова често.



Тема Re: То не е до искане [re: cлyчaйнo чeтящa]  
Автор шaш ()
Публикувано15.11.08 23:32



Искрено ви благодаря, но при мен нещата са малко по-оплескани. У нас това много се прави и май има обратния резултат. Нищо де, не мога да си избягам от съдбата. Щом ми се случва, ще правя каквото мога. Просто страшно се изненадвам, защото това се засилва все повече и повече.

Смело и смахнато!



Тема Ма ти си верно шашка. [re: шaш]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано16.11.08 00:11



Казах ти, че трябва да сънуваш, че ти пада зъб. Макар че пак има НЯКАКВА връзка. Ами, не се изненадвай. Няма да е първият път, в който ти се случва нещо такова. Твърдя го, защото и аз "съм била там".






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.