Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За "пердетата",изневярата,приятелството.нови  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано15.11.08 11:39



Пускам тази тема,защото съм доста объркан и макар че взех позиция по въпроса,не съм сигурен,че е най-правилната.Става въпрос за следното:
Голяма компания сме,събираме се за празници,рождени,имени дни,а често и просто ей така,на приказка и да се видим.Това са 4 семейства,само аз съм разведен.Последните няколко месеца обаче все по-често засичам жена и мъж заедно без да са женени.Понякога идват двамата в къщи,засичал съм ги и в провинцията.Вярно че такава ими е работата,но...От ония дни по друг повод се оказа,че и другата част от компанията е наясно със забежката,само половинките им май че не знаят.Опитах се да говоря с "флюбените",но не се получи.2-3 пъти се събирахме,но нищо не е както преди.Стои тегава,неприятна обстановка,а може и да си въобразявам,но не се чуствам добре.Да кажа-не върви.Да знаеш и да скриеш от приятел-още повече.И почнах под един или друг претекст да отказвам поканите на "свързаните" семейства.Както и да ги каня заедно.Тъпо е,знам,но не зная какво да правя.А държа на всеки от тях по отделно,готини и стойностни хора са.Обаче тая каша,дето я забъркаха ми идва в повече!?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: За "пердетата",изневярата,приятелството.нови [re: Дokи]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.11.08 11:50



Мхм .. още едно доказателство, че и на "готини и стойностни" хора се случва. Сиреч никой от нищо не е застрахован. Но и това ще отмине .. А ти постъпваш правилно - колкото по-настрана, толкова по-голяма вероятност да им останеш приятел.





Тема Re: За "пердетата",изневярата,приятелството.нови [re: pravil_nick]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано15.11.08 12:03



Да де,но нещо не го виждам,защото нямам отговор на въпросите им."Защо не идваш?.Сърдиш ли се за нещо?" и т.н.Ако не аз,то те със сигурност в един момент ще се отдръпнат.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Свиквай,нови [re: Дokи]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано15.11.08 12:15



просто "модерни времена"






Тема Re: Свиквай,нови [re: jamie]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.11.08 12:19



М .. нещо подобно и аз щях да напиша. Трябва време всички да свикнат със "ситуацията".







Тема Re: Свиквай,нови [re: pravil_nick]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано15.11.08 12:48



Не ми е много ясно защо трябва да се свиква, мда ...

да се свиква с неучтивостта на някои, след като са "забегнали", да не го правят достояние на другите?
според мен такова поведение бих нарекла невъзпитано

боже, колко нравоучително се получи ....



Тема Re: Свиквай,нови [re: lost witch]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.11.08 12:59



Мда .. почти се засрамих.

Обаче туй е фактологията .. Ти кво предлагаш, да ги изкарат на мегдана и да ги линчуват ли ? Възпитано, невъзпитано, правилно, неправилно .. живота е такъв - шарен. И с него требва да се свиква .. за съжаление.





Тема Re: Свиквай,нови [re: pravil_nick]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано15.11.08 13:05



ъъъъъ, не ми харесва предложението за линч, ама то само защото съм добра по душа. Иначе .... изкушително звучи, пък.

Ама ... дразни ме факта, че трети лица (в случая приятели) преживяват дисхармония в отношенията с либовниците и техните законни половинки.
Пък на либовниците не им пука дотолкова, че позволяват това да излезе наяве.

Но ... ти си права, живота е шарен.
И който не е свикнал, не оцелява - душевно (в смисъл, променя мироглед и отношение към човечеството) или физически (да не дава Господ).



Тема Предлагам,поне...нови [re: pravil_nick]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано15.11.08 13:08



да не го демонстрират и да се съобразяват и с другите.Защото на тях им е гот,а на останалите?
Освен това има толкова начини да се скрие една връзка(не че накрая не се разбира),но чак демонстративно....

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Свиквай,нови [re: pravil_nick]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано15.11.08 13:13



Ти кво предлагаш, да ги изкарат на мегдана и да ги линчуват ли ?...нЦ...да ги намажат с катран, да изтърбушат отгоре им три възглавници с перушина, ааа...и на главата - буркан с мед и при термитите...простаци !



Ма верно са си гадове...ем па са сгафили, ем па треа да правят и приятелите си съучастници...наместо да идат у некой почасов бардак и да се оглеждат нервно и боязливо на тръгване...баси, случката

Ако няма къде да отидеш, по-добре ела на себе си ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.