Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ашкулсун,веееее!:)нови  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.11.08 20:18



Развод по италиански
04.11.2008 07:20



Всяка брачна двойка има снимки от сватбата си. Колкото хубави, толкова и тъжни могат да бъдат тези снимки, когато бракът се разпада.

Италиански фотограф започна да предлага на брачните двойки, които се развеждат, "албум на развода".

Тази оригинална идея хрумнала на Джани Фасолини, който разбрал, че все повече хора около него се развеждат. Италианската статистика показва, че средният процент на разводите в момента е най-висок.

"Хората празнуват сватбата като един много важен момент от живота си. Защо тогава разводът да не е такъв момент?", пита Джани.

Снимал съм толкова много годежи и сватбени церемонии през годините. Хората ми казваха, че снимките са много важна част от емоционалните спомени.

Колебаех се много, но на шега предложих церемония на двойките, за които знаех, че се развеждат. И успях.

Някои от тях снимах как се ръкуват над листа хартия - документ за развода им, а някои - как се целуват след успешното разтрогване на брака", разказва Фасолини.

И така Фасолини написал обява, в която предлагал своите услуги, и веднага бил нападнат от желаещи да документират и със снимки развода си.

Източник:





Тема Re: абе и грим да дойдат да им сложим))нови [re: Фиш]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.11.08 20:26



хубава е идеята))...трябва да се приложи у нас))





Тема Re: Ашкулсун,веееее!:) [re: Фиш]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано04.11.08 20:28



Шъ ги стигнем ХиталЯнците, споко!



Един за всички, всички за един!

Тема Re: Ашкулсун,веееее!:)нови [re: Фиш]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.11.08 20:39



Нещо такова сигурно:





Тема Re: абе и грим да дойдат да им сложим))нови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.11.08 20:43



Лирке, това си е пазарна ниша. Я помисли и за съответнивт грим. Предполагам, че за сватбите се прави по-лек...нали все пак трябва да лъха на невинност. Тук обаче ти трябва да измислиш, какъв ще е при развода





Тема Re: мисля вече))нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.11.08 20:47



ти как си представяш тая работа))...направо си е пазарна ниша))

за по разстроените веднаг агрим още на изхода н азалата))...и снимка като за корица на списание))...никакви сенки под очите, никакви капилярчета дето ги зачервяват, освежена и подмладена ...само за 3 минути - разведена и вече друго яче изглеждаща



за тия дето дето трябва да не изглеждат толков авесели и доволни...тутакси нещо- сининка, или зачервени очи, рана уж от "одраскване"...даже ако трябва и изкуствена кръв- туХ таме



Тема Re: мисля вече))нови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.11.08 21:22



тутакси нещо- сининка, или зачервени очи, рана уж от "одраскване"...даже ако трябва и изкуствена кръв- туХ таме

Това може и на входа да се прави, не само на изхода. Някъде трябва да се доказва и насилие, да се настрои съдийката...и така





Тема Re: мисля вече))нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.11.08 21:24



абе това е по-опасният вариянт!...предпочитам да работя на чисто- когато всичко е приключило...и гражданите са свободни и няма как да попадна под ударите на закона





Тема Re: мисля вече))нови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.11.08 21:36



Е ти пъъъък. Веднага кръщаваш услугата - "сценичен грим"





Тема Re: Ашкулсун,веееее!:)нови [re: mirror_]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано04.11.08 21:46



Аз съм чувала доста хора да с епредставят като щастливо разведени.Защо този факт да не с еотпразнува подобаващо, м?
Ето и едно ООД можем да спретнем.Да си разпределим пазара от Дуранкулак до Петрич и от Кула до Резово

От едно погребение колко се печели, че за една свобода....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.